Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Nintendo ładnie pojechało sobie z przenosinami Di Keja z Wii U na Switcha.

Człowiek spodziewał się, że zrobią przy tej okazji jakiś dwupak czyli Donkey Kong Returns HD plus Donkey Kong Country Tropical Freeze, a oni nie dość, że dowalili tylko jedną część, to jeszcze nie zrobili żadnego sensownego dodatku jak np przy okazji wersji DKCR przeniesionej na 3DSa, która dostała kilka fajowych leweli.

Dodali natomiast tylko możliwość sterowania Fanki Kongiem, co jest według mnie żałosnym dodatkiem.

Na koniec powiem krótko.

Jako kolo, który ogrywał każdą cześć na premierę, w ogóle nie jestem zadowolony z takiego marnego wydania. Polecieli po bandzie i to ostro, mogli sie o wiele bardziej postarać.

Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem, więc i tak się cieszę, co nie zmienia faktu, że masz rację, bo akurat przeszedłem DKCR na Wii i 3DSa i rzeczywiście wersja na 3DSa była większa o 8 fajnych leveli. Też liczyłem na dwupack, ciekawe czy to przedsmak przed trójką w 3D? Bo wtedy mógłbym im wybaczyć :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Niestety port na Switcha jest tylko poprawny zwłaszcza dla kogoś, kto już grał i wycisnął wszystkie soki. Także o żadnej rewelacji nie ma mowy.

Poczekajmy jednak do premiery, ale wątpię w jakieś cud niewidy.

Natomiast trzecia cześć DK Country od Retrosów, to niemal pewniak.

Teraz wszystko rozbija się o to, kiedy grę dostaniemy.

wcześniej - aktualnie nad tym pracują.

później - aktualnie robią nowe IP i na nowego Di keja trochę poczekamy.

Jest jeszcze inna opcja/opcje. Oba projekty prowadzone są równolegle lub za zwieńczenie nowej serii DK Country - zapoczątkowanej przez Retrosów, wzięło sie inne studio np te, które robiło 3DEsowy port.

Pytań taka wiele, a odpowiedzi tak mało :) 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2018 o 17:54, Ukukuki napisał:

Tak poza tym to dział WiiU niedługo będzie pusty po tych przenosinach tematów. 

 

No, gierki z 2014 już prawie wszystkie wykorzystane: DKC: Tropical Freeze, Mario Kart 8, Bayonetta 2. Ostały: Super Smash Bros for WiiU i Captain Toad: Treasure Tracker (no i może takie coś jak Pullblox World ktoś kojarzy ;) ).

 

Gierka świetna, ale ograna 4 lata temu, więc nie zanosi się na ponowny zakup. Bardzo chętnie przytuliłbym nową odsłonę, ale zapowiedź portu chyba zaprzepaścił taką możliwość :( .

Sporo tych 2-wymiarowych platformówek w tym roku chcą wydać na Switcha: nowe Kirby, port DKC, i nowego Yoshiego (a i pewnie obowiązkowy Mario 2D też się robi).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dla większości na pewno, ale dla mnie seria NSMB to jedna z czterech gier, w które moja żona i nasi znajomi są gotowi cisnąć w czwórkę, a akcje w co-opie odchodzą tam niesamowite. Natomiast jeśli chodzi o single to zdecydowanie DK > NSMB > Kirby > Yoshi 

 

No i z ekipą bardzo sprawdzał się tryb czasówek w  NSMBU z opcją kto kusi pije karniaka

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Dla mnie nsmb u to najlepszy platformer 2D ever, a tu jeszcze dlc z Luigim przede mną. :banderas:

 

Co Ci się tak spodobało w NSMBU? Jasne, to zdecydowanie najlepszy NEW Super Mario Bros., zawierający bardzo dobre poziomy, dużą mapkę świata a'la ta z Super Mario World, no ale żeby uważać go za najlepszego platformera 2d? Ciekaw jestem powodów. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, funditto napisał:

Różne są opinie, ale dla mnie LuigiU jest w singlu jeszcze mocniejsze niż podstawka, tak jak Tropical Freeze jest dla mnie jeszcze lepszy niż Returns 

 

Cieszą mnie takie opinie DKTF > DKCR, bo dużo ludzi uważa na odwrót i mam obawy, choć i tak day1, bo DKCR oceniam na 10, jeśli ktoś lubi retro 2D platformery, pomysłowe i z wysokim poziomem trudności, to musi nadrobić.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...