Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jrpg-a by jakiegoś dali, nawet mniej znanego, albo bijatykę - ostatnio ciągle jakieś są przeceniane...

 

XD

 

 

Raymana chętnie bym przygarnął, na XOne też chyba jestjest, ale nie oplacam Golda bo w większość fpsów i innych gier online pogrywam na PS4.

Knack'a bym nie ruszył,szkoda czasu na takie pseudo gierki

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że skonczyłeś Knacka i stwierdzasz, że jest obsrany? jeśli tak to spoko- noł ofens, aczkolwiek przeczuwam 90% hejtu jak przy Orderze ludzi, którzy znają gierkę z YT i sieją (pipi)burzę. Samego Knacka skończyłem dwa razy i polecam zagrać komuś, kto pykał w Crasha i inne podobne. Gierka średnia, ale zagrać można.

Odnośnik do komentarza

Jakby ta lista była prawdziwa to byłby bardzo dobry miesiąc dla PS3. Shovel Knight bym łykał jak pelikan, NFS Rivals można się odmóżdżyć paroma wyścigami po całym dniu jak nie ma siły na nic innego a Rayman Legends wiadomo, klasa.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że skonczyłeś Knacka i stwierdzasz, że jest obsrany? jeśli tak to spoko- noł ofens, aczkolwiek przeczuwam 90% hejtu jak przy Orderze ludzi, którzy znają gierkę z YT i sieją (pipi)burzę.

 

 

No bo Order jest obsrany kupa, przeszedlem na jutubie i kupilem ostatnio za 110 zl zeby wbic platyne i dalej sprzedac. Co do Knack'a to nie porownuj tej gry z legendarnym Crash'em.

 

Dobrze by bylo zeby dali tego Raymana bo to dobra gierka.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Ether One [PS4]
Guacamelee Super Turbo Championship Edition [PS4]

Race the Sun [Vita] [PS3] [PS4]
The Unfinished Swan [Vita] [PS3] [PS4]

Murasaki Baby [Vita]
Hohokum [Vita] [PS3] [PS4]

 

tragiczny miesiac, qucamelle super dla tych co nie grali ale procz tego bieda, ja tylko murasaki baby obadam, na ktore kiedys bylem ostro napalony ale recki i opinie sprowadzily mnie na ziemie i ostetecznie nie kupilem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...