Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęście w sound shapes? Raczej masterowanie leveli. A platyna trudna nie jest. Gra w końcu wynagrodzi ilość prób.

 Możesz  idealnie robić plansze,  a i tak przez rozłożenie niestarczy  Tobie czasu. Gdy wylosujesz korzystniejsze ustawienie to możesz mieć nawet kilka błędów i level zrobisz.

 

 

PS PLUS dla Japonii. Jak zwykle Vita najlepiej wychodzi.

https://www.jp.playstation.com/blog/detail/1277/20150804_psplus.html

Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei te gry z plusa kompletnie nie interesują w tym miesiącu. Sound Shape ograne dawno temu na ps3 i vicie. GoWy wszystkie jakie wyszły ukończyłem przynajmniej po dwa razy. Lara i cała reszta meh. Nic nie dodam z tej listy. Szkoda zaśmiecać bardziej listy pobierania.

Odnośnik do komentarza

 

Ja już pobieram, sam plik waży 35 gb ale jeszcze chyba dodatki wszystkie :)

 

 

No i się zgadza, gierki z PS3 przy pobieraniu wymagają 2x więcej miejsca niż faktycznie waży kopia do pobrania. 

 

Ten castlestorm to straszny kupsztal :/

Castlestorm fajne :) ciekawe połączenie wielu gatunku i jest grywalne, duża rozbudowa i różnorodność misji

Odnośnik do komentarza

Nie dziwota że reklamują te 1 terabajtowe konsole. Węszę że w przyszłości będzie więcej gier zajmujących tyle miejsca.

Wiesz, że większość gier na nowej generacji zajmuje więcej miejsca (lub podobną ilość) od tego GoWa? Po prostu PS3 jest zyebaną konsolą, potrzeba dwa razy więcej miejsca na dysku, niż gra w rzeczywistości zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Być może tylko 3msc podrożeje bo taka opcja jest najczęściej wybierana. Pewnie ludki mają podpięte karty i im przedłuża o 3 miechy, sony widzi i sony podnosi cenę. 

 

Abonamenty na 3 miesiące są najpopularniejsze. Na X'ach jest tak samo. 100+ zł to taka dziwna psychologiczna bariera dla większości, a do tego wielu gra z doskoku przy premierach konkretnych gier.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...