Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież nie wbiłem tych kodów. Zawsze będzie można je odsprzedać jak sytuacja się zmieni  :sorcerer:

Ja sie zastanawiam czy po 31 sierpnia te kody zmienia status z valid na rejected bo nie bedzie sie zgadzala data nabycia i sony zazyczy sobie doplaty. Tez poki co swoj chomikuje i czekam na lepsze czasy ale zakladam, ze moge obudzic sie ktoregos dnia z opuszczonymi spodniami.

Odnośnik do komentarza

Widzę że dupka swędzi, a jednak można ......

Nie będę podawał gdzie na jakiej stronie i jak to działa bo zaraz wjadą obrońcy moralności .

Ale uwierzcie że MASA(1 sprzedawca potrafi sprzedać 1000+ szt.) ludzi kupuje tam zarówno gry jak i ps plus .

 

Pewnie cały czas zakłada nowe konta i jedzie na tych 14-dniowych trialach  :cebula:

Nawet śmiechłem 

Odnośnik do komentarza

Mi got się bardzo podobało trochę nie rozumiem narzekania. W tej produkcji jest wszystko za co lubimy książki, serial i gry tt. Dla fana uniwersum jak najbardziej polecam szczególnie ze w grze pojawia się wiele postaci z serialu z poprawcie mnie jeśli się mylę oryginalnymi głosami, reszta może raczej odpuścić bo gameplay jak zwykle ssie kule.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...