Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę skorzystać z promo na PS+, doładowałem konto z karty zdrapki, żeby przedłużyć subskrypcję. Przy zakupie przez komputer wywala mi komunikat: twój zakup może być niekompletny. Na konsoli każe dodać kartę, którą usunąłem lata temu po aferze z wyciekiem danych. Da się przedłużyć PS+ używając doładowanego konta, czy trzeba jednak dopisać kartę? Jak ją dopisze to kasę ściągnie mi z karty czy z tego co mam już na koncie? I czy można ją później usunąć?

Odnośnik do komentarza

Jak nie ma się dodanej karty płatniczej to przez www też nie pójdzie. Miałem ten sam problem w weekend, doładowałem zdrapka i pytał o karte z poziomu konsoli.

Trzeba podpiać karte na chwile i wtedy dopiero można przedłużyć doładowaniami ze zdrapki, nie pobierze hajsu automatycznie z karty. Jest do wyboru przy ostatniej płatności już skąd mają być pobrane środki.

 

Po przedłużeniu usuwamy karte i wyłączamy automatyczne przedłużanie plusa w opcjach PSN, wszystko z poziomu konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dwa symulatory chodzenia xd

 

Until Dawn, dla jednych średniak, dla innych guwno. Zagrałem i czasu z tym tytułem nie żałuję. Niezły "slasherek", ale szybko przestał mnie straszyć. Dla mnie to akurat plus, bo nie przepadam za horrorami xd

 

Gra o Tron, słyszałem, że jedna ze słabszych gierek od TT, no ale się sprawdzi. Darmowa platyna, więc git.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...