Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

w calym anno domini 2017 gralem online jedynie pare razy w pes17 i titanfall2, z gier z plusa skonczylem jedynie until dawn, voice chat dziala bez plusa, to na co czekam na plejke to gierki single plater - to juz wole od 2018 (bo mam plusa do grudnia wykupionego) placic 80zl smiesznemu nintendo - tam przynajmniej wiem, ze w splatoon2 i mk8d spedzam dziesiatki godzin, a po drodze jeszcze cos dojdzie

Odnośnik do komentarza

Jak maja dawac takie gry jak ostatnio to jeszcze idzie zrozumiec te podwyzke. Ogolnie daliby sobie juz spokoj z gierkami na ps3.

 

to ja wlasnie kupilem vite 2 miesiace temu i najbardziej od tej pory na plusie korzystalem wlasnie na tytulach na vite. teraz tez downwell bedzie dla mnie najlepsza sierpniowa gierka. zakladam, ze jedyny nie jestem

Odnośnik do komentarza

Też dostałem tego emaila xD kupię zaraz kod za 160zl i niech się paluja. Plusa mam do lutego 2019 to przedłużenie zrobię ale potem to nie wiem xD

 

 

Nox wypad z tym CW albo sam cię wyprosze. Ogarnij lepiej ile MS kasuje za Golda na rok na stronie.

Odnośnik do komentarza

 

Też dostałem tego emaila xD kupię zaraz kod za 160zl i niech się paluja. Plusa mam do lutego 2019 to przedłużenie zrobię ale potem to nie wiem xD

Nox wypad z tym CW albo sam cię wyprosze. Ogarnij lepiej ile MS kasuje za Golda na rok na stronie.

A gdzie sprzedają za 160 zł??

Wystarczy poszukać na allegro.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...