Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w plusie sporo tych interaktywnych seriali, ale jak poprzednie mnie nie interesowały (Borderlandsy i LiS), tak na te dwa czekałem. Tak myślałem, że skoro UD pojawiło się w azjatyckim plusie to prędzej czy później trafi też do naszego (idąc dalej tym tokiem, to takie Abzu czy GoW3R też z czasem będzie i u nas). I jeszcze dodatkowo dostajemy dobrze się zapowiadającą grę imprezową. Nie ma co, na prawdę dobry miesiąc :) 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to w amerykańskim PSN zaczęła się Mid Year Sale - jest spora lista fajnych tytułów, w jeszcze fajniejszych cenach ;) Rachet & Clank za 9,99$ czy God Of War 3 Remastered za 5,99$ :) Dodatkowo jak odpalicie sobie abonament PS+ to macie jeszcze dodatkową obniżkę :)

Dla tych, którzy jeszcze konta nie mają - polecam założyć w stanach takich jak Alaska, Delaware, Montana, New Hampshire lub Oregon - tam nie macie podatku od zakupu. Zdrapki na doładowania najlepiej kupować przez G2A albo alledrogo ;)

 

EDYTA: Dorzucam jeszcze linka :)

 

https://store.playstation.com/#!/en-us/mid-year-sale/cid=STORE-MSF77008-MIDYEARSALEPS4G

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
PS Plus na Sierpień :lapka:

 

Just Cause 3 (PS4)

Assassin’s Creed: Freedom Cry (PS4)

That’s You – PS4 (bonus title)

Super Motherload (PS3)

Snake Ball (PS3)

Downwell (PS Vita)

Level 22 (PS Vita)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...