Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

JC3 chętnie sobie sprawdzę, bo w życiu bym nie dał pieniędzy za grę na konsole która ma takie problemy z wydajnością. A tak to sobie zobaczę ile BEAST MODE pomaga na PS4 Pro, bo gierkę w sumie mam prawie ograną na PC.

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w to Thats You czy to dopiero ma mieć premierę? Przy Buzz bardzo dobrze się bawiłem ale boję się, że tutaj będzie za dużo używania telefonu (zdjęcia i inne pierdoły) a za mało quizu w quizie ;).

 

To tylko ściągasz aplikację i nic więcej nie robisz, ważne abyś był na tym samym wifi ale można zrobić hotspot na konsoli jakby co. A gierka bardzo fajna, taka typowa imprezowa, najlepiej to jest grać w 6 osób, bo tak to max, sama idea playlink to jest uber fajna opcja, co grasz za pomocą smartfona. Czekam na inne gry z tej kategorii jakim jest Hidden Agenda i jeszcze jedna. Oby rozwinęli gałąź tej kategorii i nie skończyło się na tych 3-ch grach :)

Odnośnik do komentarza

Czekam na inne gry z tej kategorii jakim jest Hidden Agenda i jeszcze jedna. Oby rozwinęli gałąź tej kategorii i nie skończyło się na tych 3-ch grach :)

Oprócz Hidden Agenda i That's You, w ramach usługi PlayLink będą jeszcze dostępne takie gry jak Knowledge is Power (czyli coś w stylu Buzza), Frantics (zestaw minigier zręcznościowych) oraz Singstar Celebration (fajnie jakby były jakieś polskie klasyki, ale pewnie skończy się na samych najnowszych hamerykańskich "hitach" :/ ). A czy będą to kontynuować to zależy jak się te przyjmą. W ogóle ciekawe czy wszystkie będą wrzucać do plusa, czy tylko ten pierwszy raz był tak na zachętę ;)

Odnośnik do komentarza

JC3 chętnie sobie sprawdzę, bo w życiu bym nie dał pieniędzy za grę na konsole która ma takie problemy z wydajnością. A tak to sobie zobaczę ile BEAST MODE pomaga na PS4 Pro, bo gierkę w sumie mam prawie ograną na PC.

 

 

Ja grałem na PRO i z boost mode widać różnice gołym okiem, ale nadal jakieś spadki się zdarzają, pomijam to że sama gra jest jednak słaba.

Mi strasznie nie podeszła i chyba po 3h wyłączyłem, a nieczęsto nie kończe gier które zacząłem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...