Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wolfa ogralem niedawno. A ten WD to w sumie bym sprawdził. Ciekawe co na PS3 wrzucą. Ostatnio zaczęli powtarzać niektóre gry tak jak Dirt3. Marzeniem jest aby dali Dragon's Crown.

Dragon's Crown był.

 

 

Był tylko na vite. Dragon's Crown nie ma crossbuy więc teoretycznie może być w plusie również na ps3.

 

Btw. dostałem dwudniowego triala ps+ na nowej konsoli. Fajna sprawa, przyda się chociażby do zgrania zapisów z chmury ;)

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z was taki problem z kodem na rok PS+, że wklepujecie kod, wyskakuje informacja, że kod jest prawidłowy, wszystko ładnie pięknie i po kliknięciu "zatwierdź kod" wyskakuje błąd? U mnie coś takiego wywala. Zarówno na konsoli jak i przez stronę www gdy próbuję zrealizować kod na 365dni PS+, na stronie wyskakuje informacja ""Podany kod karty przedpłaconej jest nieprawidłowy lub nieważny". Nie wiem o co biega, bo kod na pewno nie był zużyty wcześniej, świeżo zdrapany.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z was taki problem z kodem na rok PS+, że wklepujecie kod, wyskakuje informacja, że kod jest prawidłowy, wszystko ładnie pięknie i po kliknięciu "zatwierdź kod" wyskakuje błąd? U mnie coś takiego wywala. Zarówno na konsoli jak i przez stronę www gdy próbuję zrealizować kod na 365dni PS+, na stronie wyskakuje informacja ""Podany kod karty przedpłaconej jest nieprawidłowy lub nieważny". Nie wiem o co biega, bo kod na pewno nie był zużyty wcześniej, świeżo zdrapany.

Taki komunikat jest też jak zdrapka jest na inny region mordeczko.

Odnośnik do komentarza

Miałem taką sytuacje w tamtym roku.Po paru telefonach na infolinie okazało się że przy sprzedaży  kodu sprzedawca nie zarejestrował go jako sprzedanego, przez co na psn widziało że jest to kod na ps plus ale nie dało się go zrealizować , system widział go jako nie sprzedany. Pomógł zwrot w sklepie i ponowne wbicie na kasę z rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...