Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że niby dodatek do plusa jakim są gierki które dostaje się ot tak może być określony mianem upośledzenia marketingowego? Wat? Troszkę zdrowego rozsądku proszę wać panów. Płaci się za usługę / możliwość grania online. Jak nie pasuje, można nie płacić (sam nie płaciłem na wakacjach, 3 miechy przerwy i żyję). Nie żebym popierał abonament za granie online bo to jest chore, no ale gierki w tych pakietach to nie jest danie główne i trzeba się z tym pogodzić albo... przestać płacić. No nie wiem w czym problem? :kaz:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ale że niby dodatek do plusa jakim są gierki które dostaje się ot tak może być określony mianem upośledzenia marketingowego? Wat? Troszkę zdrowego rozsądku proszę wać panów. Płaci się za usługę / możliwość grania online. Jak nie pasuje, można nie płacić (sam nie płaciłem na wakacjach, 3 miechy przerwy i żyję). Nie żebym popierał abonament za granie online bo to jest chore, no ale gierki w tych pakietach to nie jest danie główne i trzeba się z tym pogodzić albo... przestać płacić. No nie wiem w czym problem? :kaz:

Problem w tym że plus stal sie zupełnie inna usługa niż byl, już bym woła płacić stowe mniej za rok gry online niż płacić dwie stowy za bandę indorow. Gdyby były dwie usługi: plus w swoim pierwotnym założeniu i PlayStation online to za plusa by nawet złamanego grosza nie zobaczyli.

Odnośnik do komentarza

W tym problem, że konkurencja nie ma problemu z dawaniem co miesiąc i dużych dobrych gier i indyków. A Sony tylko w październiku się postarało jak na razie.

mam nadzieje, ze nie masz na mysli tego miesiaca bo wszystkie gierki z golda praktycznie byly juz w plusie i to dawno temu

 

nie kumam idei czekania na gierki aaa, ktore wyszly sto lat temu i mozna spokojnie kupic ich uzywke za 30-40zl, z indorami przynajmniej od czasu do czasu wskoczy jakas perelka, ktora pewnie gdyby nie plus nie kupilibysmy

Odnośnik do komentarza

 

Ale że niby dodatek do plusa jakim są gierki które dostaje się ot tak może być określony mianem upośledzenia marketingowego? Wat? Troszkę zdrowego rozsądku proszę wać panów. Płaci się za usługę / możliwość grania online. Jak nie pasuje, można nie płacić (sam nie płaciłem na wakacjach, 3 miechy przerwy i żyję). Nie żebym popierał abonament za granie online bo to jest chore, no ale gierki w tych pakietach to nie jest danie główne i trzeba się z tym pogodzić albo... przestać płacić. No nie wiem w czym problem? :kaz:

Problem w tym że plus stal sie zupełnie inna usługa niż byl, już bym woła płacić stowe mniej za rok gry online niż płacić dwie stowy za bandę indorow. Gdyby były dwie usługi: plus w swoim pierwotnym założeniu i PlayStation online to za plusa by nawet złamanego grosza nie zobaczyli.
Coś mi się wydaje że nawet jakby był sam online to płaciłbyś podobne pieniądze i trzeba tak to rozumować. Inaczej faktycznie można być na plusa zirytowanym.

 

A to że jest inną usługą niż była to w zasadzie od samego początku można było przewidzieć. Niestety zmieniło się na gorsze i jedynym sposobem na protest jest to żeby przestać płacić. Problem w tym że ludzie będą płacić bo online trzyma i koło się zamyka. Można się bulwesowac, nie zgadzać, tyle że to nic nie da.

 

Ja wolałbym darmowy online. Płacić za online... Nie powiem kto to wymyślił bo chyba tutejszy zbawca świata Microsoft? Mylę się?

Odnośnik do komentarza

Ficus ale piszac "gierki AAA to wszysy ograli a indykow nie" pokazujesz jakie faktycznie jest podejscie "pro" graczy do tej galezi (czyli "je.bac indyki ale za free to oczywiscie, jak najbardziej"). Poza tym, analogicznie mozna powiedziec "indyki z grudnia? przeciez ten kto lubi indyki juz dawno to ogral". I tak mozna deprecjonowac kazda gre w plusie/goldzie bo przeciez ktos ogral. A jak nie ogral? To pewnie nie jest graczem. I kolo sie zamyka.

 

Tak jakby sony nie moglo dac jednej gry AAA, jednego indyka itd. No wcale sie nie da tego wywazyc i uporzadkowac. 

Odnośnik do komentarza

niby masz racje ale z dostepnoscia do gierek aaa, szczegolnie tych starszych, nie ma problemu - sa w pudelkach, w smiesznych cenach, kupujesz, przechodzisz, sprzedajesz i nara

 

indory w wiekszosci to cyfrowki i niestety od jakiegos czasu coraz czesciej w dramatycznych cenach na premiere, nie ma juz praktycznie wersji demo, czesto czlowiek nie wie czy mu w ogole ta gierka podejdzie i ostatecznie olewa albo czeka na jakies duze promo

Odnośnik do komentarza

indory w wiekszosci to cyfrowki i niestety od jakiegos czasu coraz czesciej w dramatycznych cenach na premiere, nie ma juz praktycznie wersji demo, czesto czlowiek nie wie czy mu w ogole ta gierka podejdzie i ostatecznie olewa albo czeka na jakies duze promo

 

Zgodzie sie. Ale jesli oceniamy usluge to jest ona w wykonaniu sony po prostu slaba. Osobiscie wolalbym porzadna/srednia gre AAA na ps4, nawet jesli ona kosztuje 70-100zl na allegro, niz indyka za polowe tej kwoty. Nie mowiac o tym, ze mozna dac i to i to.

Odnośnik do komentarza

The Deadly Tower of Monsters to chyba jakieś nieporozumienie, ta gra jest wujowo zoptymalizowana na konsoli. Czuć spadki fps jak coś się czasem tam dzieje z dinozaurami. A jak u Was? Testował ktoś grę i też odczuwał dropy framerate?

Odnośnik do komentarza

Gierki już wylądowały:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/stories-the-path-of-destinies/cid=EP8933-CUSA04104_00-STORIESGAME00001

 

Nie taki crap, na steamie wysoko oceniają:

“Like a descendent of The Princess Bride and Ocarina of Time”

Kotaku

 

“...this is one action-RPG fans won’t want to miss”

85 – Playstation Lifestyle

 

“... refreshing, compelling, and wholly unlike any other game I’d played before”

85 – GamingTrend

 

----------------

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/invisible-inc-console-edition/cid=EP2107-CUSA04281_00-INVISINCPS4E0001

I znowu podjarka na Steam, a ja tam wierzę pececiarzom:)

“You should buy Invisible, Inc. because, like I said, I think it’s the best turn-based strategy game to come out in years. But you should love it because it’s a creative endeavour that offers such rich moments. Just don’t let this sneaking masterpiece slip you by.”

Rock, Paper, Shotgun

 

“I already gave it a Game of the Year award.”

10/10 – Destructoid

 

“This is a game anyone who cares for tactics, espionage or just good times on a PC really needs to check out.”

YES – Kotaku

sony się postarało, a hejterzy jak zwykle czekali na uncharted 4 :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.