Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

A chinczyki dostaly GOW3: Remastered, Tales of Zestiria i Alienation, super xD

na gafie jakiś ziutek pisał ostatnio, że lepiej mu się opłaca płacić za plusa azjatyckiego bo i tak działa na wszystkie konta w konsoli, a dają lepsze gry w tym wszystkie mają eng język do wybóru xD

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

A chinczyki dostaly GOW3: Remastered, Tales of Zestiria i Alienation, super xD

 

 

Nie mogłeś dzień wcześniej :[? To zamiast GoW3 bym kupił azjatyckiego Plusa xd

 

Ogólnie to żal, ale ostatni raz kiedy byłem zadowolony z Plusa był chyba w 2013 roku.

Odnośnik do komentarza

Mała uwaga dla planujących zakup  u "chińczyków". Zakładam, że chodzi wam o PS+ Hong Kong.Sam takie mam i nie wszystkie gry będą z wyborem jezyka angielskiego. Jakieś 70% ma ta opcję ale takie Tales of Zestiria  dodawane z okazji Taipei Games Show jest tylko po chińsku.

Odnośnik do komentarza

swego czasu tak podsumowalem lbp3

 

 

 

LBP3 - lubie ta serie, w jedynce, ktora uwielbialem trzasnalem platynke, ukonczylem kazda odslone i trojka na ich tle prezentuje sie bardzo mieszanie. Nowi bohaterowie super, ozywia to ta czesc, niestety etapow z nimi jest co kot naplakal, niesamowicie niewykorzystany potencjal. Sama kampania skandalicznie krótka, skonczylem ja w 2h, z kilkoma pobocznymi zadaniami moze by byla godzina wiecej - skandal, powtarzam raz jeszcze, pomimo faktu, ze te 2h byly na prawde grywalne - pomysl na kampanie byl, misje sa roznorodne, no ale skandalicznie wszystko to sie szybko konczy. Elementy spolecznosciowe takie jak zawsze, etapow w sieci setki tysiecy - jak ktos lyknie bakcyla to moze miesiacami pykac w twory spolecznosci, mnie to juz jako weterana serii nie rusza. Strona audio super, video - zwykly szybki port z ps3, ogolnie ta gra wyglada mi na rozbudowana o krotka kampanie gierke co kiedys sony zapowiedzialo na jakis targach i miala byc free to play (lbp hub), wszystkie nowosci spokojnie moglby by wyjsc jako dlc do dwojki. Ogolnie mocny przeciatniak, LBP1 i LBP Vita to jedyne czesci, ktore po prostu miazdza, trojka im nie dorasta do piet. 

Ocena dla kogos kto juz zjadl zeby na tej serii 6+, nowi pewnie ocenili by ta gierke wyzej 
Odnośnik do komentarza

Dawno do żadnego LBP nie zaglądałem, a ten edytor (bo tym w gruncie rzeczy LBP jest, a nie jak niektórzy myślą grą platformową z typową kampanią single player) ma ogromne możliwości. Dlatego jestem ciekaw co znajdę w planszach społeczności, jakie minigry - gry w grze, znajdę tam w wolnych chwilach. Przecież to idealny zabijacz chwil czasu. A przy okazji można w multi fajnie śmigać ;)

Odnośnik do komentarza

Kto by teraz sobie głowy zawracał tym zestawem w lutym, jak są takie sztosy jak REVII czy Yakuza, ogólnie te zastawienie szału nie robi ale komentować to szkoda, a indyki to typowo androidowe, a jak zobaczyłem gameplay starwhal, wieloryby z dzidami na ryju i z maską kosmosu  :yao: :yao:   Ninja Senki DX to przypomina gameplay Mega Mana na pegazusa tylko, że z shurikenami, nawet sprawdzę.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem na szybko na jutub jak się prezentują poszczególne gierałki i szkoda strzępić ryja. Jedynie ta Anna mnie zaintrygowała, ale i tak nie zagram, bo mam miliard lepszych gier do ogrania i ewentualnie te Ninja Senki może na Vicie włączę na pięć minut w pracy i szybko zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...