Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszą plusa jak się skończy promocja.

No coś ty dopiero 21 stycznia ogłoszą gry w plusie na przyszły miesiąc?

Ja też z zakupami spokojne czekam na to co dadzą, kilka gier z promocji spokojnie może wejść do plusa chociażby hm2.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

This War of Mine The Little Ones, qwa jaka ta gra jest dobra, ciągle syndrom jeszcze nocki i dnia, aż grać się chce. Szkoda, że nie zagrałem pierwotnie w wersję PC, na konsoli to i tak nie mam zastrzeżeń, aż kupię go na androida, bo warto, a graficznie to dla mnie majstersztyk jeśli chodzi o kreskę.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dam to w spoiler, bo nie wiem czy to jest tajemnica czy wszyscy wiedzą z powodu recenzji tej gry, że jest podobnie, co opisałem - ale ogólnie mówiąc tam nie ma i tak co spoilerować.

 

 

To jest typowy survival, zbierasz materiały, rozbudowujesz chatkę, pilnujesz swoich bohaterów, stan zdrowia, głód, zimno etc. bronisz się przed szabrownikami to tak w skrócie, a w nocy bawisz się w złodzieja zbierając rzeczy na rozbudowę domu, jedzenia, możesz pohandlować z ludźmi, jest sporo możliwości grania, a wykonywanie czynności wpływa na samopoczucie bohaterów, że może Ci popełnić samobójstwo jak coś złego zrobiłeś lub nie pomogłeś, gra jest warta zagrania jak ktoś lubi takie klimaty.

 

 

Minus w tej grze jest taki, że czcionki są czasami małe i trzeba bliżej podejść, żeby coś rozczytać, mimo to tragedii nie ma ale przydałoby się powiększenie jak w Wieśku.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...