Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie sciagne chyba tylko to Stories bo póki co właśnie ta giera mi się podoba z tego zestawienia.

 

Ale na PS3 to straszna lipa w tym miesiącu. Mogliby się w końcu pokusić chociaż o jakieś killery pokroju Ni no Kuni albo MGS Collection. I tak nikt już na tych grach nie zarabia.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

A jednak na takim niesamowitym forum konsolowym dla ELITARNYCH graczy, gry obsrane, tworzone przez duże studia, są lepsze (NO BO W KOŃCU DUŻE STUDIO SZANOWANE), niż ambitne gry indie, które mają więcej głębi i gameplayu niż ich duże odpowiedniki, bo JO NA NESIE GROŁEM W TAKIE GDZIE GRAFIKA.

 

 

Rzygam wami. Invisible Inc. zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ja już sie w indyki nagrałem na vicie, PS3 i PC. Ps4 megapotężna konsola, nie brałem jej dla indyków, jeszcze mam wersje pro:/ Przyznam, że plus dla PS3 mnie rozpieścił, tam był jeden/dwa tytuły aaa i kilka gier z cyfrowej dystrybucji. A te gierki co czasem daja, to wyglądają jak z playstation yaroze.

Tylko nie piszcie "to ty kupiłeś pleja dla plusa?".

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Dużo tu alternatywnych growych hipsterow którzy idą pod prąd tej złej branży i szukają swojego edenu wśród niezależnych indorow. Dzięki bogu to tylko niewielki procento wśród wszystkich graczy.

najgorszy sort gracza

Kup ps4 i graj w gry od dużych wydawców które każda wygląda tak samo, wielki otwarty świat i robienie tych samych rzeczy nie wiesz, że tak wygląda tru gejming?

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie to stories sprawdzę i invisible inc. Nie rozumiem hejtu na takie gry. Ostatnie 2 miesiące nawet zapomniałem że plusa mam bo były gry w które już grałem. Tutaj mam dwie interesujące gry których nigdy nie ograłem to i ps4 do prądu po 3 miesiącach podłącze w grudniu albo styczniu żeby to ograć. Grzybiarz co wolałbyś watch dogs albo far crya ? Spoko jak indyki są kiepskie to hejt bym rozumiał ale fajne dobrze oceniane gry niszowe ? Czemu taka niechęć. Naprawdę bardziej byście cieszyli się z killzone czy knacka? 

 

 

P.S. Grzybi jak chcesz sprawdzić moc ps4 pro to se u4 lub mordor kup obie gry juz za grosze chodzą :D

Odnośnik do komentarza

Bo niektórzy kupują konsole, płacą za plusa i czekają aż będą gry. Mam wrażenie że plus dla nich jest jedynym źródłem gier. xd

 

Też bardziej się cieszę z takiego zestawienia.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Gry AAA w plusie są dla januszy a na tym forum takich osób nie ma poza mendrkiem. Dlatego tak mnie dziwi ten płacz. Ja takiej osobie dałem swoje konto aby na ps3 gry z plusa ograła. Cieszy się jak dziecko teraz gra w far cry 3 :D Tylko musiałem 3 razy tłumaczyć żeby nie grał na moim koncie a na swoim i że się tak da. Moja kolekcja plusowych gier jest idealna dla osoby co nie śledzi rynku, nie kupuje nowości a chce po robocie coś odpalić aby postrzelać. Tutaj niby mamy koneserów gejmingu a chcą watch dogsy albo knacka a na dobrego indyczka plują :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

fajne gierki bo szkoda mi kupowac takie cos na psn a chetnie bym sprawdzil, tak samo zombi ktore okazalo sie sztosem i everybody raptor ktore czeka na dysku

 

Okazało się sztosem? O tym, że to sztos pisali wszyscy od listopada 2012 XD

Odnośnik do komentarza

Ktos moze lubic indyki, ktos nie ale umowmy sie, ze grudzien to jest miesiac prezentow przez duze P. Mikolaj, gwiazka, ogolne rozpasanie i oczekiwanie czegos duzego a nie pary skarpet. Niech sobie daja te indyki, widac jest na to popyt i ludzie sie jaraja (mniejsza o to, czy robia to aby byc "pod prad" czy nie), ale (pipi)a nie w grudniu. Niech rzuca to w sezonie ogorkowym, albo na wiosne. Dawanie takich gierek w okresie swiatecznym jest po prostu smieszne i marketingowo upsledzone. Ale moze Japonczycy maja inne podejscie do tej pory roku niz europa i stany. Albo przypier.dola czyms w ofercie na styczen i oglosza to zaraz po swietach, zeby jeszcze trwal efekt gwiazdki? Patrzac co sie w plusie wyprawia od miesiecy to szczerze watpie.

 

 

fajne gierki bo szkoda mi kupowac takie cos na psn a chetnie bym sprawdzil

I to jest cale meritum "jaranga" i akceptacji badziewia (jako oferty, nie jako tytulu). A wystarczyloby raz wydac te 250zl na wuchte indykow zamiast na jeden rakowy tytul AAA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...