Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

a widziałeś pierwszą część tego gameplayu  z otwartym światem? mi się tam podoba, nie musi być to nic innowacyjnego, żeby tylko było zbliżone do jedynki z lepszą mechaniką walki i mi styka, jak mnie Wiedźmin w ogóle nie jara, tak tutaj z wielką chęcią sobie zagram

 

No widziałem, wąskie ścieżki w makietowym lasku gdzie jakiś system zniszczeń nie występuje. Na koniec bekowa walka ze smokiem. Znowu animacja i detekcja kolizji to pośmiewisko. Wielkie bydle stoi i coś zieje ogniem a my się od niego dziwacznie odbijamy. Kij, że takie monstrum by nas zabiło uderzeniem czy zmiażdżyło. Ale nie, woli stać a mi się od niego sztucznie odbijamy gdy za blisko się zbliżymy. Animacja i detekcja to wczesne PS3 albo i Ps2. Żenada. Ale tak to jest jak wszyscy założyciele Bioware odeszli a łapska położyło EA. [*]

 

 

Ej jest nowość, bullet time.

 

Czego nie połączył postów.

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

 

a widziałeś pierwszą część tego gameplayu z otwartym światem? mi się tam podoba, nie musi być to nic innowacyjnego, żeby tylko było zbliżone do jedynki z lepszą mechaniką walki i mi styka, jak mnie Wiedźmin w ogóle nie jara, tak tutaj z wielką chęcią sobie zagram

No widziałem, wąskie ścieżki w makietowym lasku gdzie jakiś system zniszczeń nie występuje. Na koniec bekowa walka ze smokiem. Znowu animacja i detekcja kolizji to pośmiewisko. Wielkie bydle stoi i coś zieje ogniem a my się od niego dziwacznie odbijamy. Kij, że takie monstrum by nas zabiło uderzeniem czy zmiażdżyło. Ale nie, woli stać a mi się od niego sztucznie odbijamy gdy za blisko się zbliżymy. Animacja i detekcja to wczesne PS3 albo i Ps2. Żenada. Ale tak to jest jak wszyscy założyciele Bioware odeszli a łapska położyło EA. [*]

 

 

Ej jest nowość, bullet time.

 

Czego nie połączył postów.

Jakbys obejrzal dokladniej to bys zauwazyl, ze to odbijanie nastepuje w momencie kiedy smok rusza skrzydlami. Wystarczy dodac 2 do 2 zeby zrozumiec, ze jest to uderzenie wiatru.

 

Mi tam sie podoba. To jest po prostu DA. Tez Witcher mnie nie jara, szczegolnie po 2 ktorej nawet nie skonczylem z nudow (chociaz moze nadrobie). W Skyrim mogles byc kazdym, a potrafilo byc nudno. W wiedzminie mozesz byc tylko wiedzminem. Jezeli content nie zapewni atrakcji to gameplay z samej swojej ograniczonej natury nie nadrobi.

 

No ale wiedzmin to temat na inny watek. W DA podoba mi sie wszechobecny konflikt i uczucie bycia wybranym liderem dla calego swiata. Dodatkowo moim zdaniem ladna grafika, system walki jak cos pomiedzy 1 i 2 oraz standardowe bioware'owe dialogi i imo jest material na preorder.

 

Szkoda tylko, ze edycja deluxe kosztuje w psn pl okolo 320 zl, a w us psn okolo 210. Znowu nie bede wspierac polskiego rynku :/

Odnośnik do komentarza

 

System dialogów nadal wydmuszka. Pewnie nadal 90% gry to walka.

Nie wiem czego ty się spodziewałeś, przecież to co podałeś to schemat klepania ich gierek rpg od paru dobrych lat.

Może coś fajnego z tego wyjdzie,ot (tylko) dobra gierka na miare DA:O ale szału się nie spodziewam.

Na prawdziwą rpg'ową ucztę przyjdzie czas w lutym.Choć z tego co widzę,to nowe Divinity tez daje radę i pokazuje,że jeszcze da się zrobić naprawdę dobrego zachodniego rpg'a.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mnie też się podoba. Dragon Age mimo wielu wad bardzo mi się podobał a w dwójkę jeszcze nie miałem okazję pograć. Gra prezentuje się bardzo przyjemnie pod względem wizualnym i gameplayowym , może po prostu mniej oczekuję od reszty ale na pewno ogram.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie DA bedzie dobra zapchajdziura do W3, tak samo jak Lords of the Fallen bedzie wysmienita zapchajdziura do Bloodborne'a. Gorszy tytul, jednak w podobnej kategorii majacy na celu umilic mi czas oczekiwania na prawdziwa uczte - tak wlasnie traktuje DA.

 

 

Po jedynce mialem wielkie nadzieje zwiazane z DA (mi sie bardzo podobalo Origins, wbilem platyne na PS3, ogralem na PC i Xboxie ze wszystkimi dodatkami - bylem ogromnym fanem) jednak po 2jce jestem strasznie uprzedzony :confused:. W 3jce juz mi sie postacie nie podobaja, oprocz tego Qunari z 1 okiem i moze Cassandry cala resza to jakas porazka, obrzydliwa elfia lesbijka, pedal z pedalskim wasikiem i jakis murzynski potwor ze stalowymi rogami. Jednak nie skreslam, licze na solidna i rzemieslnicza robote od Bioware.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

a widziałeś pierwszą część tego gameplayu z otwartym światem? mi się tam podoba, nie musi być to nic innowacyjnego, żeby tylko było zbliżone do jedynki z lepszą mechaniką walki i mi styka, jak mnie Wiedźmin w ogóle nie jara, tak tutaj z wielką chęcią sobie zagram

No widziałem, wąskie ścieżki w makietowym lasku gdzie jakiś system zniszczeń nie występuje. Na koniec bekowa walka ze smokiem. Znowu animacja i detekcja kolizji to pośmiewisko. Wielkie bydle stoi i coś zieje ogniem a my się od niego dziwacznie odbijamy. Kij, że takie monstrum by nas zabiło uderzeniem czy zmiażdżyło. Ale nie, woli stać a mi się od niego sztucznie odbijamy gdy za blisko się zbliżymy. Animacja i detekcja to wczesne PS3 albo i Ps2. Żenada. Ale tak to jest jak wszyscy założyciele Bioware odeszli a łapska położyło EA. [*]

 

 

Ej jest nowość, bullet time.

 

Czego nie połączył postów.

Jakbys obejrzal dokladniej to bys zauwazyl, ze to odbijanie nastepuje w momencie kiedy smok rusza skrzydlami. Wystarczy dodac 2 do 2 zeby zrozumiec, ze jest to uderzenie wiatru.

 

 

Otwórz oczka, sztuczne odbicia i przenikania jak w DA1/2, a teraz już mamy kolejną generację. ZEROWY postęp w destrukcji, animacji oraz przedstawieniu otoczenia. Na to powinna być nagonka jak Watch Dogs, giera po przeskalowaniu do 720 by chodziła na PS3 jak złoto. Chociaż nie , ci producenci to kaleki i z DA1 na PS3 zrobili z jeden gorszych portów w ogóle. 

 

 

 

 

System dialogów nadal wydmuszka. Pewnie nadal 90% gry to walka.

Nie wiem czego ty się spodziewałeś, przecież to co podałeś to schemat klepania ich gierek rpg od paru dobrych lat.

 

 

To co ? Należy siedzieć cicho i łykać ich każdą odtwórczą wydmuszkę bez słowa ? O co ci chodzi ? Nie wolno nic powiedzieć? Dajcie mi spokój!! Zresztą dobra, nie gadam już o tym kaszalocie. Szkoda naskórka. 

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

 

To co ? Należy siedzieć cicho i łykać ich każdą odtwórczą wydmuszkę bez słowa ? O co ci chodzi ? Nie wolno nic powiedzieć? Dajcie mi spokój!! Zresztą dobra, nie gadam już o tym kaszalocie. Szkoda naskórka.

Spokojnie kolego, ja też nie jestem fanem ich najnowszych tworów, podkreśliłem tylko fakt,że oni klepią każdy następny tytuł według jednego wzoru i raczej nie ma się co spodziewać jakiejś rewolucji po tych wyrobnikach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Welcome to the
DRAGON AGE KEEP CLOSED BETA
   :)

 

No to zobaczymy z czym to się je. Sam grałem na pc ale w trójkę chcę na ps4 więc zależy mi aby można było nawet najmniejsze decyzje odhaczyć.  Jak coś dam znać jak tylko beta w następnym tygodniu ruszy i jakie decyzje można ukształtować :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to lepsza opcja. W dragon age grałem na premierę w 2 też. Spędziłem z jedynką i dodatkiem ponad 100 h ale teraz nie pamiętam nic poza zakończeniem. W ten sposób odświeże sobie pamięć i zdecyduje jak potoczyly się losy świata. W sam raz przed premierą

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Keep już dostępny dla wszystkich. Ja się trochę zawiodłem. Niby podejmujemy decyzję w najważniejszych kwestiach, ale niektórych wątków za chuya nie mogę skojarzyć. Brakuje jakiegoś szerszego wyjaśnienia pewnych kwestii, także żebym mógł lepiej podjąć odpowiednią dla siebie decyzję. Chyba będę musiał jeszcze raz przejść jedynkę i może dwójkę, a później poprawić moje wybory w Keep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...