Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale ponoc tak nie jest to po co maja klamac?

Nie no dobrze że nie kłamią. Źle to chyba ująłem po prostu. Takie stwierdzenia że wygląda lepiej niż Origins po prostu nie nastrajają zbyt optymistycznie.

Niby tak ale z drugiej strony jezeli dostajesz kilka razy wiecej contentu, a gra i tak wyglada lepiej to nie mozna chyba narzekac. Szczegolnie, ze mowimy o past genach ;)

 

@hendrix

Mam identyczna sytuacje. Boje sie tylko ze wersja z US nie bedzie wspolpracowala w multi z serwerami EU. Wiesz cos na ten temat? Martwi mnie znacznie wyzszy ping do US.

Odnośnik do komentarza

Jest BARDZO dobrze, po tej recenzji aż sam chce w to zagrać.

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10100

 

Recenzja gry Dragon Age: Inkwizycja - najlepsze RPG od czasu Skyrima

 

Dragon Age: Inkwizycja to nie tylko najlepsza i najbardziej rozbudowana odsłona serii, ale również jedna z najlepszych gier w historii studia BioWare. Może dumnie stanąć obok takich gigantów gatunku, jak Baldur’s Gate II, Mass Effect II czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Ciekawy scenariusz, interesujący bohaterowie, rewelacyjna twierdza Skyhold, olbrzymi świat… Można by długo wymieniać zalety tego tytułu. Zdarzają się co prawda drobne błędy i niedociągnięcia, system walki nie jest idealny, a część scenariusza mogłaby zostać lepiej napisana, ale wszystko to można łatwo wybaczyć, biorąc pod uwagę skalę gry i jakość wykonania pozostałych elementów. W recenzji nie wspomniałem m.in. o świetnie wykonanych dwuwymiarowych grafikach, rewelacyjnych pieśniach bardów czy rozbudowanym systemie rzemiosła, ale opisanie wszystkich zalet tego tytułu zajęłoby nie kilka, a kilkanaście stron. Najlepiej wszystko odkrywać samemu, a możecie mi wierzyć, że nawet po wielu godzinach grania w Dragon Age: Inkwizycja znajdziecie coś nowego i interesującego.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

Mam identyczna sytuacje. Boje sie tylko ze wersja z US nie bedzie wspolpracowala w multi z serwerami EU. Wiesz cos na ten temat? Martwi mnie znacznie wyzszy ping do US.

 

Niestety nie wiem :( Też się zastanawiałem nad tym, choć z drugiej strony nie wiem, czy w ogóle zajrzę do multi.

Mnie tez multi specjalnie nie kreci, ale nie chce placic za niekompletny produkt. Poza tym wolalbym kupic w PL zeby wesprzec lokalny rynek itd., ale nie dam sobie wcisnac polskiej wersji jezykowej. Jezeli nie potwierdze, ze istnieje mozliwosc ustawienia angielskiego tekstu i glosow to bede musial anulowac preordera ;(
Odnośnik do komentarza

Udało mi się dowiedzieć, że w polskiej dystrybucji gra posiada do wyboru jedynie napisy w języku polskim lub rosyjskim. Ja dziękuję, kasuję preordera i wezmę ze sklepu US. Nie jestem pewien tego multi, no ale trudno. Zobaczymy.

 

Na serio? Nie jest tak jak w Bf4, że wystarczy zmiana języka menu konsoli ? Jeez, jeśli tak to nawet nie myślę nad wyborem wersji.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie poślizg, ale wczoraj coś padło :)

 

http://www.twitch.tv/graczdari_1991pl - zaczynam o 22:35 :)

 

Mogę gadać wam, ale nie mam zbyt reprezentatywnego głosu, tak więc można pisać na czacie Twitcha i ewentualnie będę odpisywał.

 

Grę transmituje od zera, czyli od nowej gry + język pl :)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dobrze, póki co pokazałem Wam pierwszą godzinę z gry Dragon Age: Inkwizycja. Być może jutro pokażę więcej :)

 

Stream wykonany z konsoli XBOX ONE, z polskiej wersji sklepowej. Całość okraszona łatką premierową. 

 

Jako, że na streamie może tego nie widać tak dokładnie, tak więc:

 

Grafika jest ładna, aczkolwiek daleko jej do powalającej. Na dodatek cały efekt psuje raczej przeciętna animacja, kiepska mimika twarzy i raczej niezbyt stabilny frame-rate (XONE)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...