Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Też szukam takiego info, co jakiś czas odświeżam youtube, może coś się pojawi z past genów ale jak na razie nic. Niestety ale pewnie dowiemy się tego dopiero po premierze.

 

Jest jakieś info nt. wersji past-genowych? Chętnie wziąłbym jeszcze wersje na PS3.

 

 

 

jest dobrze :D

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja zrezygnowałem z pre-orderu w Sferisie i wziąłem na PSN US, nawet jeśli będą jakieś problemy z multi, to niespecjalnie mnie ten tryb interesuje. Teraz czekanie tylko i pewnie parę godzin w kreatorze postaci, a później pierwsza większa, rpgowa przygoda w tej generacji. Wreszcie !

Na pierwszy ogień pójdzie tradycyjnie wojownik :D

Odnośnik do komentarza

he he, sprawdziłem gierkę i po pierwszym bossie wywaliłem to z hdd

 

gra ma tekstury hd do zainstalowania (x360) mój boże jaka ta gra jest okropnie brzydka, brak słów

język polski jest ale czcionka mikro, nie idzie tego czytać

 

walki wymagają mega skilla - trzymaj RT, postać macha mieczykiem o, ho, ho.... wypas

 

nie grałem nigdy wcześniej w DA więc nie wiem jak to tam wyglądało

 

mocarne 3/10

nic, absolutnie za tą grą nie przemawia

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jaki żal u mnie, 5 sklepów rozumiem dragon age nie ma jeszcze, ale nawet far cry 4 nie ma na półkach i w jednym empiku assassins creed unity po 279zł xd warszawa, dwa centra handlowe, dwudziesty pierwszy wiek, jak tu sie nie w(pipi)ić

Odnośnik do komentarza

jaki żal u mnie, 5 sklepów rozumiem dragon age nie ma jeszcze, ale nawet far cry 4 nie ma na półkach i w jednym empiku assassins creed unity po 279zł xd warszawa, dwa centra handlowe, dwudziesty pierwszy wiek, jak tu sie nie w(pipi)ić

 

w gdansku oblecialem pare sklepow i tez jest bieda. na necie dostalem info ze w komputroniku powinni miec.

- dzien dobry jest far cry 4 na ps4 u panstwa?

- zaraz sprawdze <stuka w klawe>

- co prawda premiera jest jutro ale na internecie wyczytalem ze powinien juz byc w salonie (moglem sie nie odzywac)

- yyyyyy <mina jakbym mu zaproponowal kilogram koksu> nooo toooo... nie bedziemy mieli jednak.

 

w saturnie 'no ma byc dzisiaj, raczej bedzie. no ale jeszcze nie ma i nie wiem kiedy bedzie' oO

 

euro rtv agd daje rade w sumie. co prawda 249 ale oni maja jakos szybciej juz pare razy sie przekonalem. tak samo bylo np z fifa 15 4 dni przed premiera mieli a mm z saturnem dalej dlubali w nosie pewnie.

 

a co do dragon age to nawet w euro nie mieli jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

o to ze w innych miastach ludzie pokupowali juz far cry 4 i assassyny a u mnie pod domem bieda

 

W Józefowie jest sklep "konsoleigry" który ma zawsze gierki szybciej i zwykle przed premierą. Dzisiaj tam dopadłem Far Cry'a 4 na Xone, a Dragon Age'a będą mieć w czwartek akurat, bo wyszedł im cały nakład. Jutro wysyłają dla tych, co kupili w zamówieniach przedpremierowych.

Szkoda, bo chciałem wziąć, ale poczekam w takim razie.

 

Jak jeździłem po Warszawie, to nie szukałem nigdy w tych wielkich sklepach, tylko uderzałem do Świata Gier, albo do Electronic Dreams czy Robsona - u nich zwykle najszybciej i taniej można dorwać te gierki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

"mamy do czynienia z grą wybitną" onet.pl xddddddddddddddddddd
 

"najpiękniejszy role-play w histori konsol" psx extreme ciekawe pod jakim względem xd mam nadzieje ze nie chodzi im o grafe tego crossgenowego potworka znowu twarde narkotyki w redakcji ppe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...