Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze zapytam się czy skoro twój sklep już ma to i czy przed następnym piątkiem będzie sprzedawać? Zastanawiam się czy jak przy fifie sprzedawcy nie będą się trzymać daty premiery w we wtorek czy środę w następnym tygodniu da się dorwać giereczkę :)

Odnośnik do komentarza

dygam sie czy brać ten tytuł :< jedynka i dwójka mi totalnie nie podeszła, na upartego chyba zapłace te 15zł i kupie ea acces ogram wstępniaka i będzie decyzja, demmit :< czemu mam tak kolektywny gust :(

jeżeli jedynka ci nie podeszła to daruj sobie ten tytuł.  Albo przynajmniej poczekaj aż stanieje

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

srry za post pod postem ale jest problem, bo gra jest grywalna @_@ ledwo co sie odessałem od konsoli. mechanika gry przystępna i sterowanie teamem tez przyjemne, ten system turowy też fajnie przemyślany, bliżej tej grze gameplayowo do mass effecta niz do poprzednich części DA. fabularnie troche sztampa ale idzie sie wkręcić i jest syndrom "jeszcze jedna misja tylko do przodu" nie wiem o co chodzi ale gra jest mało next genowa wizualnie (co akurat w rpg jest mało wazne) ale na boga już skyrim był ładniejszy w szczególności śnieg i jedynie efekty czarów zimna dają rade wizualnie w DA a tak to :pechowiec:  mam jeszcze 4h jak nie skoncze głównego watku w tym czasie "biere" gre

 

poza tym ea acces jest bekowy, achivmenty wpadają za gre w "demo" :reggie:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

bo gra jest grywalna @_@ ledwo co sie odessałem od konsoli. mechanika gry przystępna i sterowanie teamem tez przyjemne, ten system turowy też fajnie przemyślany, bliżej tej grze gameplayowo do mass effecta niz do poprzednich części DA. 

 

juz mialem lekki hajp na ta gre ale wlasnie takiego potwierdzenia oczekiwalem, yebac te remastery i te ubiszroty - to bedzie moj kolejny zakup.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ale wiecie, że to moje zdanie i moje zdanie =/= wasze i potem będzie nagonka "dzięki Orzechowi uyebałem dwie i pół bomby" :shotgun:

Decyzje o kupnie gry nalezy podejmować na podstawie akcji marketingowych dystrybutora oraz opiniach w prasie branżowej gdzie jest "żetelnie" recenzowana.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Oglądałem materiał lady insanity na youtube w którym opowiadała chwile o wersjach na past geny. Podobno jest ta sama zawartość ale tekstury mocno okrojone. Mniej wszystkiego na mapie, mniej npc'ow. w skrócie wygląda lepiej niż origins ale świat nie żyje własnym życiem tylko jak w origins statyczna fauna i Flora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...