Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wczoraj pogralem. Skyhold zdobylem po jakis 15h i moge robic questy po specjalizacje :) polecam jednak nie bladzic tak jak ja tylko robic main story zeby zdobyc ta za(pipi)ista twierdze, ktora jest OLBRZYMIA.

 

Na ten moment swietna gra. Jedyny minus to interfejs, ktory moim zdaniem jest jednym z najgorszych jakie widzialem w grach w ogole.

 

I usmialem sie wczoraj jak spotkalem trenera do specjalizacji Rift Mage. Genialny dialog :D

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie dotarłem do tego, za dużo sprawdzania, czytania codexu i rozmów w Haven, dopiero co w Hinterlands jestem.  No, ale gram na zmianę z dziewczyną, więc mniej czasu mam :D

Jeśli gra nie obniży swojego poziomu w przeciągu 80-90 godzin gry. To będzie zdecydowanie mój GOTY. Mam dziwne wrażenie, że szybko zabiorę się też za drugie przejście.

Co do interfesu zgoda, jest mało intuicyjny. Szczególnie inventory zwalone (sam interfejs bitwy jest dla mnie dobry)

Btw.
Solas kojarzy mi się z wychudzonym Imhotepem z Mummy i Mummy Returns :D

Odnośnik do komentarza

Jaka ta gra jest wspaniała. Pograłem dziś 4,5 h . Jestem zachwycony!!!

 

Przy okazji krótka historia:  Dziś w pracy miałem spotkanie z Managerami projektów w mojej firmie. Okazało się że jest projekt który trzeba zrobić między 22-23 grudnia. Szef potrzebował ochotnika co z urlopu zrezygnuje. Zgłosiłem się aby zapunktowac u szefa. Szef wtedy stwierdził że mogę sobie wziąć wcześniej te 2 dni kiedy chcę dopóki jest kilku pracowników. No to ja zaproponowałem jutro i pojutrze :D Ten teges to od jutra do niedzieli zamieniam się w no life'a :D   Dziś już jestem padnięty i idę spać:)

 

 

 

P.S. Ta czcionka jest zdecydowanie za mała albo ja mam naprawdę kiepski wzrok :) Szkoda że w opcjach DA nie można powiększyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pogralem juz ok. 12 godzin i poki co nawet mi sie podoba.

 

Poza designem postaci cala reszta w nowym dziele Bioware jest dosc dobra, jednak elementy RPG sa ostro rozmyte na rzecz ulatwien dla lamusow ... odnawiajace sie potiony, markery gdzie isc przy KAZDYM quescie, brak zarzadzania atrybutami postaci etc.

 

Mimo to, mozna sie dobrze bawic z tym tytulem, swiat jest spory, klimat bardzo dobry, historia zapowiada sie interesujaco, czego wiecej chciec - w skrocie, jest to chyba pierwszy sensowny rpg na current geny.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Pogralem juz ok. 12 godzin i poki co nawet mi sie podoba.

 

Poza designem postaci cala reszta w nowym dziele Bioware jest dosc dobra, jednak elementy RPG sa ostro rozmyte na rzecz ulatwien dla lamusow ... odnawiajace sie potiony, markery gdzie isc przy KAZDYM quescie, brak zarzadzania atrybutami postaci etc.

 

Mimo to, mozna sie dobrze bawic z tym tytulem, swiat jest spory, klimat bardzo dobry, historia zapowiada sie interesujaco, czego wiecej chciec - w skrocie, jest to chyba pierwszy sensowny rpg na current geny.

 

Troche lipa z tymi atrybutami postaci :/ A jak tam z itemami? Jest czego zbierac dla naszej druzyny?

Odnośnik do komentarza

Kazdemu mozesz stworzyc/znalezc/kupic zbroje, helm, bron i akcesoria (2 pierscienie, pas i amulet).

 

Zbroje mozna dodatkowo customizowac poprzez tworzenie modow na rece/nogi. Bronie tez maja chyba, ze 3 sloty na dodatki.

 

Mozna sobie porzezbic troche. Aha i jeszcze sa runy, i potiony/granaty ktore mozna ulepszac.

 

Na ten moment mam ponad 20h, a i tak zostalo mi jeszcze kilka questow do zrobienia w Hinterlands. Prawie skonczylem eksplorowac Storm Coast, i zabieram sie za mokradla. Miejscowek takich wielkich jest chyba 8 czy 10, wiec naprawde jest co robic.

Odnośnik do komentarza

No ja odkrylem wlasnie 3 rodzaj na wojownika, wyglada identycznie jak poprzednie 2, tylko plaszcz na to jeszcze zaklada XD

 

Tragedia pod tym wzgledem, liczylem na jakas poprawie po DA II w kwestii roznorodnosci ekwipunku.

@haven

 

Ale gra sama w sobie dobra, jak masz EA Access to od razu bier dla przetestowania, jestem niemalze pewien ze bedziesz chcial wiecej po tych 6 godzinach.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

A na konsolach nie mając konta w origin moge zapomnieć o tym dragonagekeep?Swoją droga troche lipa,że nie mozna importowac save'a,bo z poprzednimi odsłonami na siłe sie meczylem tylko po to żeby decyzje przeszly dalej.

Jeszcze jedno pytanie:Jeżeli  DA 2 byl dla mnie niczym guano,DA:O uważam za slaby/przecietny(dodatek do niego jest lepszy niż podstawka) to mam tutaj czego szukac czy raczej tytuł nie dla mnie?Glownie chodzi o fabule,dialogi,postaci,decyzje(konsekwencje)bo przyznam ze nie jestem fanem tego uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Pewnie jakbym wczesniej nie ogral trylogii ME czy Wiedźmina 2 moglbym spojrzec bardziej poblażliwie na DA:O,a w RPG-ach dla mnie najwazniejsze sa te elementy ktore wymienilem w poscie wczesniej.

Może inaczej spytam,czy ktoś kto ogrywa teraz inkwizycje jest w stanie powiedzieć,że jest to  najlepsza odsłona?(nie patrzac na elementy walki)

Odnośnik do komentarza

Po 7h pod rząd mówię że jest to najlepsza odsłona. Gdyby nie kobieta moja to bym grał dalej:)

 

Mam tak samo, grałbym dalej, ale teraz kolej dziewczyny. Piękne są niektóre widoczki (wodospad na jeziorem, ruina strażnicy etc.). Widać, że dużo lokacji była ręcznie robiona.

 

Oby ta odsłona sprzedała się na tyle, aby powstała kolejna część.

Fajnie byłoby zwiedzić Nevarrę razem z Necropolis, całe Free Marches czy Tevinter. W dodatku pewnie na podrasowanym silniku i bez wersji last-genowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...