Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło Final Fantasy XVI, a redaktor naczelny we wstępniaku napisał że nie grał w poprzednie części. Masakra jakaś :) gdzie on się uchował? Pod kamieniem?  No i takie właśnie jest „konsolowe” cdaction. 
—-

narzekam, ale raz na 3 miechy wydam te 35 zeta, nie przywróci mi to starych czasów (jestem chyba jakiś nostalgiczny), ale poczytać kilka artykułów można. Nie chce żeby zostało tylko PE.

Odnośnik do komentarza

Ale w planach mają zrobić psx fana nowego na 2023 rok. Tak jakby następny numer po roku 2001…

A kto za tym stoi? Retronics.eu to ludki co specjalizują się w retrogazetkach i ich wydawaniu w jakości HD. Ponadto robią jakieś obudowy czy wydają gry na stare sprzęty. 
No i tutaj musieli zapytać wydawcę CGS o licencję jakiegoś ich starego magazynu, wydawca się zgodził i poszło z płatka bo nawet i na psx fana się zgodzili. PSM raczej już się nie zgodzą,  bo to autorskie teksty tłumaczone z brytyjskiego wydania. U mnie się zgodzili na skany :) ale pod warunkiem że nie będzie to zarobkowo. 
A tutaj ta cena 55 zł za numer to trochę boli:/ 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dziś chyba wysyłają ten numer specjalny CDA o Heroes 3.

 

Wiadomo, co to ma być za ostatni bonus cyfrowy dla pre-orderów? W sumie ciekaw jestem, czy jakiś badziew, czy może wyżarliby się np. na pełną wersję którejś odsłony.

 

EDIT:

Taaa, "wysyłają". Status "w przygotowaniu" od wczoraj, to będzie po weekendzie.

 

Edit:

Bonus cyfrowy to kod do World of Warships... :gayos:

No nic, dziś powinno przyjść. Zobaczymy, na jakim poziomie gazetka.

Odnośnik do komentarza

Przyszło. Niestety z uszkodzoną trochę okładką na grzbiecie, no ale tak bywa. Na razie tylko przekartkowałem numer, ale jak to zwykle w CDA - ładna, lakierowana miejscowo okładka robi wrażenie. Do tego dość gruby papier, przez co pismo wydaje się bardziej wypasione, choć niestety raczej z gatunku tych szorstkich, tak jak kiedyś kilka razy było w Szmatławcu, więc nie odczuwam jakiegoś premium feelingu. Skład graficzny mocno kolorowy, klimatyczny, będzie czytane przez weekend.

 

20231013_104342.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przeżywasz Mejm. Gdzieś pisali, że HoMM3 wróci do sprzedaży, choć niekoniecznie na Allegro. Premiera dopiero co miała miejsce, po miesiącach czasu na pre-order, a numer cieszył się popularnością. No trudno, musisz poczekać, ale trochę sam jesteś sobie winien, że nie złożyłeś przez ten czas pre-ordera, jeśli byłeś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ukukuki napisał:

To pierwsze wydanie Retro jest gdzieś dostępne? 

Ono bylo jako wrzutka do któregoś numeru w 2016 a potem wydali to za kasę - ten sam numer. Szukaj na olx czy grupkach gazetowych, czasem ktoś wystawia i chce za to 100 zł:/ 

ja sam miałem 2x i 2x sprzedałem. Nie chce się wkręcać w kupno kolejnego magazynu, pdf na tablecie mi styknie :/

Odnośnik do komentarza

A ja pamiętam jak z kumplem z liceum w 2000 gardziliśmy CDA i szydziliśmy z jego starszego brata, który to kupował:boski_miszcz:

W życiu bym wtedy nie pomyślał, że pismo przeżyje SS czy Gamblera ale te pełne wersje gier to był jednak game changer.

 

Fajnie czytać Wasze komentarze, z których wynika, że się przez te lata wyrobili i nadal ciągną tą markę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...