Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Marzy mi się zrobienie konkurencji dla PSX Extreme:

 

untitled.jpg

Tak wziąć te posty i wkleić w "pismo", zrobić 100 stron, przecież to byłby hit (dla forumowiczy na pewno). A dział "właśnie ukończyłem" to przecież jest wiarygodniejszy niż recki w PE, czy filmiki jutuberów.

Jakiś numer specjalny na pewno by się udało wyrzezbic :bella:

Koniecznie jakis komiks od Reda musi byc

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie kupowałem na premierę, ale po latach kupuję reedycje Top Secret. Pamiętam, że za pierwsze numery w 2020 płaciłem jakieś 36-40 zł.

Czekam od grudnia na kolejne numery, 13 i 14, wpłaciłem kasę na zrzutce:

67-main.jpg

a premiera przeciąga się w nieskończoność. Miało być w marcu, potem w maju, potem "lada moment", a teraz na stronie umieścili orientacyjny termin 7 czerwca.

Szkoda, że goście chwycili wiele srok za ogon: robią obudowy, jakieś gumki, "kijwieco", wydają dodatkowo jakieś inne, niszowe pisma, które wychodziły sto lat temu i miały 4 numery... a tu czekam i czekam, na kultowe pismo. W 2020 odnowili 6 numerów, a teraz jak 4 sięuda to będzie sukces.

Nie podoba mi się też polityka cenowa - numery nie mają drukowanej ceny, ale pierwszy numer kosztował 36 zł, tak samo Bajtka kupiłem na próbę za jakieś 3 dychy, a teraz widzę na allegro mają za 150... a Top Secrety, niewydane numery po 65 zł. Rozumiem, że wszystko drożeje, ale Extrim dalej kosztuje 19,90, a nie 2x tyle - 39,90.

W ogóle ten gość co prowadzi fanpejcz to czasem tak narzeka, że nie da się tego czytać. Później zdziwienie że coraz mniej chętnych na kolejne numery, jak cena rośnie w górę i czas oczekiwania również.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sumie to mam 1 numer i nawet niezle go pamietam wiec chyba mi reprint niepotrzebny. Zwlaszcza ze chca za to 35zl a stron jest chyba 60 czy co kolo tego i nie sa to tresci pierwszej jakosci. Teraz zobaczylem cene wyslki - 18zl za paczkomat inpostu :reggie: czyli razem 53zl. Niech spier.dalaja.

Odnośnik do komentarza

Ja już mam komplet i mogę udać się spokojnie na gazetkową emeryturę. Chciałem kiedyś zebrać psm2 ale to nawet jakbym wygrał w totka i tak znalezienie kompletu graniczy z cudem. 

PS fajnie można wsiąknąć przeglądając te gazetki. Całkowicie inne czasy to były, my młodsi ale gry jakby ciekawsze, nawet te crapy :)

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś szybko wystawia bo zaraz remastery wlecą. Ciekawe jak będzie z jakością, cxy tez taka kupa jak z PE#1. 
A z innej beczki, ankieta z Top Secret, końcówka 1992 roku, w co grano?

 

IMG_4750.jpeg

Demo to chyba techniczne demka, bo coś pisali ze ładnie wyglądają. Ale gry kupieckie, gry „decathlon” :) 

W symulatory lotu tyle osób grało? Przecie to truuudne 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O chuj :o

 

Cytat

To co, jeszcze jedna tura? Dzień? Tydzień? Zaraz znów wpadnie złoto, trzeba rekrutować kolejne jednostki...

Tworzymy wydanie specjalne CD-Action poświęcone w całości trzecim "Hirołsom"!

Już we wrześniu bieżącego roku, w wasze ręce trafią 124 strony wypełnione fantastycznymi tematami i grafikami. Skupiamy się przede wszystkim na HoMM 3, ale nie zabraknie również tekstów poświęconych innym częściom tej kultowej serii.

W nadchodzącym wielkimi krokami magazynie - tak wielkimi jak te, które stawia Behemot - znajdziecie m.in.:
- rozmowę z twórcami Heroes 3;
- opisy słynnych dodatków do ww. gry, a także serii Heroes Chronicles oraz… skasowanego dodatku do HoMM 3 wprowadzającego miasto The Forge;
- wybór najlepszych modyfikacji do Heroesów III: od słynnego Heroes Of Might & Magic III: Horn Of The Abyss, przez wartościowe i mniej znane mody po nadchodzący superdodatek: Heroes of Might and Magic III: Day of Reckoning;
- megaporadnik do gry - najwięksi znawcy pokażą wam najlepsze sposoby na rozwój miast i bohatera, efektywną eksplorację mapy i metody na skuteczne przeprowadzanie bitew;
- wprowadzenie w świat rozgrywek online: od instalacji niezbędnych dodatków i poruszania się po lobby, przez tajniki szablonów, po pierwsze kroki w starciu PvP;
- dowody na to, że niesławne Heroes of Might and Magic IV jest znakomite, przypomnienie pozostałych cześci serii, jak i niemal nieznanych edycji konsolowych gier, a także stare i nowe King’s Bounty oraz multum gier „hirosopodobnych”
- mnogość innych treści!

 Nie czaj się pod zamkiem przeciwnika jak Chochlik i zamów CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III w preorderze: bit.ly/HoMM3_preorder

UWAGA - do każdego numeru dołączamy wysokiej jakości litografię z grafiką z Heroes of Might and Magic III (format A4)!

Co więcej, szykujemy niespodziankę dla wszystkich, którzy zdecydują się na preorder - więcej informacji już wkrótce.

#CDAction #HeroesofMightandMagic3 #HoMM3

 

FB_IMG_1689070978386.jpg

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, marbel007 napisał:

Hm... CDA też leci na nostalgii? Jeśli lecą na wspomnieniach to niech przedrukowują stare numery... Wait... :bella:

 

Ale w sumie byłbym zainteresowany hiroskami. Ile to kosztuje? Tylko jie mówcie że 35 zł... 

o dziwo tanio, ale nigdy nie gralem w herosow, wiec olewam

https://allegro.pl/oferta/wydanie-specjalne-heroes-of-might-and-magic-iii-13981004543

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Numer o Heroesach zamówiony w ciemno. Podobnie jak z PE, periodyków nie kupuję, ale wydania specjalne chętnie będę wspierał. A Herosi fajny temat, chętnie poczytam, przypomnę sobie, a i chętnie sobie grę odświeżę w końcu.

 

Mam tylko nadzieję, że o innych odsłonach niż 3 również trochę napiszą, szczególnie o 1 i 2.

 

Jedynka była śmieszna miejscami, stylistycznie, ale i tak się grało, nawet posiadając już dwójkę. Niby bardzo podobne gry, ale przeskok nawet graficzny 1 -> 2 -> 3 był ogromny.

 

Szkoda, że czwórka, to już potworek. Piątka jeszcze była fajna, a następnych odsłon już nawet nie sprawdzałem. Nie wiem jak gameplay, ale mam wrażenie, że brakowało im klimatu i koloru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...