Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Mejm: Kurczę 15 lat temu, były fajne czasy. Ja wiem, że magazyn zwie się "retro", to czyli najlepiej jakby pisał o 8/16 bitowych grach z lat '80-tych. Jednak dla mnie "retro", to gry stare. Nawet moje wrażenia z odpalenia pierwszego Uncharted w 2008, to już jest "retro".

Roger kiedyś fajnie opisywał "to było grane", opisał Dead Space'a, tak, że ponownie miałem ochotę zagrać w gierkę. I nawet o takich "świeżych" grach bym poczytał, bo pikselowe czytanie o gierkach z Amstrada, mi nie odpowiada - zbyt odległe czasy. Zresztą cała ta nostalgia działa dobrze, jeśli my osobiście posiadaliśmy dany sprzęt (a swoje sprzęty mam wymienione w sygnaturze i nie ma tam żadnych starych komputerów).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

O tym, że CDA kupowało się dla pełniaków, słucham już od czasów gimnazjum (a mam prawie trzydziechę). Teraz mało kto kupuje pismo dla pełniaków, w dobie kluczy steamowych po śmiesznych cenach. A mimo to, pismo się sprzedaje i jest 20 lat na rynku. A jakieś bączki z forum psx extreme twierdzą, że to pismo jest gów.nem. No nie wiem, co tak słabo.

Kupiłeś Ty ostatnio numer CDA, czy dla beki tak piszesz? Nie bronię tu CDA, ale chcę byście popatrzyli na to pisemko obiektywnie.

Przy premierze magazynu Retro, nadarzy się okazja do zakupu CDA - pewnie o taki zabieg im chodziło, by przekonać te wszystkie marudy do CDA:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio próbowałem się przekonać do CDA po raz 4? 5? W każdym razie nie podobają mi się ani teksty pisemka ani layout. Za gówniaka kupowałem regularnie co miesiąc. Teraz gdy prawie 3 dychy na karku zupełnie pismo mi nie leży. Pełniaki nigdy nie były dla mnie motorkiem zachęcającym do zakupu. Podobnie jak gry w abonamencie PS+ na Playstation.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

O kurde, prawie laptop mi z kolan spadł. Nie no, retro jak się patrzy.

Kolejne typowo blachowe "retro". Jak już tak bardzo chcą być retro i wrzucają tam gry z końca lat 90 i początku wieku, to może daliby coś stricte konsolowego? W drugim numerze będzie retro z lat 2005-2009? :D

Tak po prawdzie to nie spodziewałem się po tym wydawnictwie niczego lepszego.

Edytowane przez marcinwks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

O tym, że CDA kupowało się dla pełniaków, słucham już od czasów gimnazjum (a mam prawie trzydziechę). Teraz mało kto kupuje pismo dla pełniaków, w dobie kluczy steamowych po śmiesznych cenach. A mimo to, pismo się sprzedaje i jest 20 lat na rynku. A jakieś bączki z forum psx extreme twierdzą, że to pismo jest gów.nem. No nie wiem, co tak słabo.

Kupiłeś Ty ostatnio numer CDA, czy dla beki tak piszesz? Nie bronię tu CDA, ale chcę byście popatrzyli na to pisemko obiektywnie.

Przy premierze magazynu Retro, nadarzy się okazja do zakupu CDA - pewnie o taki zabieg im chodziło, by przekonać te wszystkie marudy do CDA:)

Oj Grzybi, masz ty poczucie humoru, lepszy stand-uper niz Ogór.

 

Jak by nie hejtował CDA wcześniej to bym się nabrał.

 

Nie dają gierek z retro konsol, bo.... nie muszą? Nie chcą? Nie potrzebują? Nikt im za to nie płaci? Pewnie jest kilka powodów, żeby nie wydawać "nic lepszego" (czyt. coś o konsolowych gierkach). 

Odnośnik do komentarza

Jak swoją gębą firmuje to najgorszy redaktor Neo-Plusa w historii, to nie ma się co dziwić, że tej kasy nie zbierze :potter: Nie mówiąc o tym, że ludzie po cyrku ze zbiórką na SS już nie są tacy chętni, by szastać kasą.

Poznałem Miela podczas jednego z Xbox funday. Od tamtej pory przestałem czytac/kupować N+. Teraz czytam o jego bezcennych kontaktach to na twarzy maluje mi się uśmiech politowania. Pamiętam jak na xbfd będąc w domku z innymi cielakami z forum neo gdy jeszcze tam się udzielalem słuchałem bajeczki miela o jego insiderach w Sony jak to w grudniu na ps3 wyjdzie gt5 (a był bodajże koniec sierpnia i ZERO trailerow na necie a tu Mielu mówi że giera za 3 miechy wychodzi. LOL.) I w PL bundle z konsola będą o 4 stówki taniej niż na świecie (gołe ps3 wtedy kosztowało chyba 1699 zł a wg Miela ps3bundle z gt5 miało być za 1299 zł - "tylko nikomu nie mowcie"). No śmiech na sali a ludziki z forum wpatrzone w gościa niczym babcie w fote Rydzyka. Wyszedłem spalić lolka z kumplem bo się nie dało słuchać. A teraz jeszcze ich wspierać. Masakra. Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...