Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ładna wpadka w nowym Pixelu, he he. Zawsze myślałem że redaktorzy grają w gry, albo chociaż wiedzą kto jest kto w popularnych tytułach. Wstyd.

 

U2ksMQ9.png

Ej, nikt nie wrzucił okładki styczniowego Pixela, a jest ona zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Cudeńko!

 

15780633_1474519789225289_80894840696733

Edytowane przez Konsolowy
Odnośnik do komentarza

Ładna wpadka w nowym Pixelu, he he. Zawsze myślałem że redaktorzy grają w gry, albo chociaż wiedzą kto jest kto w popularnych tytułach. Wstyd.

 

U2ksMQ9.png

Ej, nikt nie wrzucił okładki styczniowego Pixela, a jest ona zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Cudeńko!

 

 

Nie chcę - po raz kolejny - znęcać się nad Pixelem, ale zarówno ich ignorancja, jak i "nowe" podejście do pisma, skutecznie mnie zniechęciły do tego tytułu.

Po początkowym zachwycie i namiastce Retro Gamera, a do tego proporcjach magazynu, jakieś 70-30 dla retro, teraz jest to jakieś 30-70 - wnioskuję po okładce, może się mylę, bo od 3 czy 4 miesięcy nie kupuję. 

To jeśli miałbym płacić 15 zł za to samo co w psxe (chociaż tam papier gorszy, niż w taśmie do du...) to podziękuję, w PSXE chociaż mam wszystkie konsolowe nowości, a tam jakieś pierdoły komputerowe z wczesnego dostępu, wycieczki po studiach filmowych oraz loty w kosmos (wtf!?).

 

Tak na marginesie polecam okładkę nowego Retro Gamera. Pixel robił jakiś opis TR z okazji 20 lecia serii?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

a tam jakieś pierdoły komputerowe z wczesnego dostępu

Te "pierdoły" są nieraz lepsze niż to co wypluwają na półki sklepowe wydawcy.  Zresztą Pixel od początku skupiał się głównie na grach pc więc pretensje o to,że mało tam konsolowych gierek i nowości z tej części rynku są bezsensu.

Odnośnik do komentarza

 

Ładna wpadka w nowym Pixelu, he he. Zawsze myślałem że redaktorzy grają w gry, albo chociaż wiedzą kto jest kto w popularnych tytułach. Wstyd.

 

U2ksMQ9.png

Ej, nikt nie wrzucił okładki styczniowego Pixela, a jest ona zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Cudeńko!

 

 

Nie chcę - po raz kolejny - znęcać się nad Pixelem, ale zarówno ich ignorancja, jak i "nowe" podejście do pisma, skutecznie mnie zniechęciły do tego tytułu.

Po początkowym zachwycie i namiastce Retro Gamera, a do tego proporcjach magazynu, jakieś 70-30 dla retro, teraz jest to jakieś 30-70 - wnioskuję po okładce, może się mylę, bo od 3 czy 4 miesięcy nie kupuję. 

To jeśli miałbym płacić 15 zł za to samo co w psxe (chociaż tam papier gorszy, niż w taśmie do du...) to podziękuję, w PSXE chociaż mam wszystkie konsolowe nowości, a tam jakieś pierdoły komputerowe z wczesnego dostępu, wycieczki po studiach filmowych oraz loty w kosmos (wtf!?).

 

Tak na marginesie polecam okładkę nowego Retro Gamera. Pixel robił jakiś opis TR z okazji 20 lecia serii?

 

Bo Micz robił kiedys najlepsze pismo komputerowe o wszystkim i o niczym czyli Reset.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/larry-7-milosc-na-fali-pl-i6664049813.html

COOO? W Playu dali kiedyś Larry 7 jako pełniaka? :((((((

Jak dla mnie Play zawsze miał lepsze pełniaki niż CDA. No... na pewno nowsze:)

Cholera, robię sobie jakieś listy gier na PSX PS2 PS3 PS4, a przecież też grałem na PC. Chętnie bym kupił jakieś stare gry, DRM free, działanie bez płyty, nowe wydanie. Czemu nikt w dobie remasteró i mody na retro nie wyda ponownie np. Larry 7, czy inne starocia?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zauwazyliscie ale w niektorych kioskach pojawil sie magazyn Retro. Tak, ten sam, ktory byl dodawany do grudniowego numeru Cd-action. Ma teraz w prawym dolnym rogu ladna nalepke z kodem kreskowym, data 01/2017 i cena 9,99zl. Prawie jak ongis pierwszy numer PE. Co ciekawe, cd action do ktorego bylo dodawane retro jest nie do dostania nigdzie. Na allegro zazwyczaj nie ma problemu z kupieniem archiwaliow, teraz lipa. Wychodzi wiec na to, ze caly naklad tamtego cd-actiona wrocil do wydawcy a ten wypakowal Retro i teraz goni go po dychu. Skad taki zabieg? Zaradnosc czy jednak sprzedaz nie poszla zgodnie z oczekiwaniami?

 

Swoja droga przekartkowalem pismo i urzekl mnie artykul o komendach w autoexecu. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie okładka dla prenumeratorów. Normalnie w kiosku nikt by tego nie kupił. Tzn nikt z nowych czytelników.

---

Tez widziałem tego CDA. Zaiste, że zrobili magazyn te 2-3(?) miechy temu i nadal jest aktualny. Ale takie uroki retro. Smug odpisał mi już kiedyś, na pytanie, co z Retro, że"badają rynek". W sumie im kibicuję. Ten dodatek do CDA mi podpasil. A Ty Mejm nie kupiłeś go wtedy z CDA? Dawaj kup tera i zoba na spokojnie w chacie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...