Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak teraz w pixelu wygladja rzeczy, mam ponad rok obsuwy i jestem chyba na 10 numerze. Ale jest zaje.biscie. Recenzje na strone, publicystyka na 6 stron. Podoba mnie sie taka proporcja. I brak ocen. O grze wiesz jaki gatunek, co mozna porobic, jak grafika/dzwiek i czy jest to grywalne. Tyle. Nie kumam juz tych cdactionowskich recek na 4 strony z opisem fabuly i rozbieraniem systemu walki w ff15 na czynniki pierwsze. Tak jakby czytanie o tym jak sie rzuca czar bylo cokolwiek przydatne.

Odnośnik do komentarza

Ok ktoś tego pixela już ma jak wrażenia z nowego tormenta recenzenta? 

 

Dla mnie pixel to super pismo dla fanów indyków i gierek pecetowych. Ich recenzje gier stricte konsolowych to często żenada. No ale od tego macie psx extreme. Za to na grach pc'towych to się znają. Dużo fajnych indyczków mi polecili a teraz jestem ciekaw kto recenzuje tormenta i jak wrażenia. Niestety pixela dopiero kupie wieczorem 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok ktoś tego pixela już ma jak wrażenia z nowego tormenta recenzenta?

Cooo? Nikt nie ma Pixela? :)

Czy może mają, ale nie czytają?

 

BTW, od jutra nowy CDA. Ja chyba kupię, bo to urodzinowy numer i co roku kupuję takie numery.

A na pełniakach, Far Cry 3 i Assasyn jakiś - obie gry posiadam, także najwyżej kupię gazetę i wywalę gry do śmietnika.

---

17159249_10155217844701042_2212125275328

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Ok ktoś tego pixela już ma jak wrażenia z nowego tormenta recenzenta?

Cooo? Nikt nie ma Pixela? :)

Czy może mają, ale nie czytają?

Ja posiadam, kupuję cały czas, tyle że nie mam czasu ostatnio poczytać. Już dwa numery u mnie leżą nieotwarte: ten nowy z Tormentem i poprzedni.

Odnośnik do komentarza

Ile razy na to patrzę, rozwala mnie ta stara okładka "EGM". Przecież to było pismo uważane za jedne z lepszych wśród pisemek gierkowych. Jednak z zewnątrz patrząc to przecież przebija wiele amatorskich zgłoszeń ze strony "Grafik płakał jak projektował". Wygląda jak glitch z Fallouta.

 

EGM-Sept-1997.jpg

Odnośnik do komentarza

To tyczy się chyba każdego magazynu, który zaczynał w latach 80/90.

Nawet obecny mesjasz growych estetów EDGE bywał w tym elemencie mocno pocieszny.

 

Z polskich pisemek z tamtego okresu najbardziej podobały mi się okładki Amiga Magazyn. Schludna i konsekwentna stylistyka ramek, a w środku jakiś intrygujący dziecięcy umysł wykecony photoshop (deluxe paint?). .

Odnośnik do komentarza

Ile razy na to patrzę, rozwala mnie ta stara okładka "EGM". Przecież to było pismo uważane za jedne z lepszych wśród pisemek gierkowych. Jednak z zewnątrz patrząc to przecież przebija wiele amatorskich zgłoszeń ze strony "Grafik płakał jak projektował". Wygląda jak glitch z Fallouta.

 

EGM-Sept-1997.jpg

 

Lara Croft gets wet & wild, już to widzę jak w dzisiejszych czasach by rzucili takie hasełko na okładkę pisma o grach :obama: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

25. numer Pixela nadchodzi. Z tej okazji dostarczamy aż 132 strony - to dobry moment na dołączenie do grona prenumeratorów :)

Przed nami już 25. numer magazynu PIXEL. Wydanie to wysyłamy do prenumeratorów pocztą priorytetową już w poniedziałek 27 marca. To jak zwykle wcześniej w stosunku do premiery kioskowej, która będzie miała miejsce 30 marca w czwartek. Czyli dostarczamy czasopismo numer szybciej i taniej, niż ma to miejsce w regularnej sprzedaży detalicznej :)

Ładnie zlatuje, pamiętam ich pierwszy numer z okładką z Wieśka.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tego Retro magazynu od CDA nie ma co się spodziewać. Pytałem kiedyś Smugglera, to niby badają rynek i po tym czasie zaczęli sprzedawać pismo za 9,99, osobno bez CDA.

Tyle, że było to jakoś może jeszcze w styczniu? Mamy kwiecień, niedawno znowu pisałem do Smugglera, co z tym magazynem, to już mi nie odpisał. Raczej taki gość nie przyzna się do porażki, ale jednak nie wyszło:/

Chyba nigdy nie czekało się pół roku (?) na drugi numer magazynu.

 

 

20111008323.jpg

Chociaż pamiętam na drugi numer Playa też długo czekałem i non stop chodziłem do kiosku pytając panią "jest już?".

Odnośnik do komentarza

Czy ludziom już znudziło sie czytanie o retro? Już nie widzę tu takiej podniety Pixelem jak dawniej, raczej czytam o tym, że ktoś ma zaległy numer do przeczytania, albo jeszcze nie rozfoliowal starego numeru.

W sumie nie zbieram już Pixela, ale chciałem czytać o retro w tym cdactionowskim wydaniu, no i nie wyszło.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Teraz się stawia na minimalizm, ale Play stawiał na nowoczesność. Dziś może nie wygląda to najlepiej, ale wówczas PE przy tym wyglądało jak jakiś tygodnik z programem TV:

1329658642.jpg

Ta oceniaczka, którą zapamiętałem:) no i ciekawe teksty poza recenzją, dotyczące gry. Jakieś bronie, znajdźki, spis bonusów - fajnie się czytało, dzisiaj byśmy mówili, że to spoilery.

1810333645.jpg

Co z tym demkiem? Wydaje mi się, że nigdy ta płyta nie ukazała się z Playem, bo wyłączność u nas miał PSM.

ps. foty nie moje, z ppe.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...