Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem gość z pixela napisał biedny komentarz:

16265576_1440737705976992_88595363875046

A ten z pixela odpisał i szybko zrobił pribt screena.

Jerzy poprawa = smuggler.

Od razu przypominają się stare czasy i wojenki polskich pisemek. Klimat retro pełną gębą :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wyczerpali już temat retro, to o czym mają pisać? Moim zdaniem ten magazyn jest tak jałowy/nudny/bezpłciowy/mało fachowy, że szkoda by mi było nawet 5 złotych. Na początku było nieźle, ale potem coraz gorzej. Z ostatniego numeru polecam szczególnie recenzję (?) Yakuzy 0 :D  Recenzja napisana chyba na podstawie filmików na YT.

Odnośnik do komentarza

Niestety ten PIXEL jest przesiąknięty blacharstwem na potęgę, tam samo co do retro, to się zajmowali przede wszystkim tymi przedpotopowymi komputerami typu Atari, czy Spectrum. Ja się wychowałem na C-64 i Amidze i fajnie się o nich czytało, ale moim zdaniem temat retro blachy został już w dużym stopniu wyczerpany.

Za to na artykułach o konsolach retro - SNES, MegaDrive, NES, czy nawet PSX-ie było malutko i wszystko to takie mało fachowe i bez zajawki. Tu jest duże pole do popisu, ale oni kompletnie się na tym nie znają i tak jak napisałem wyżej - nie ma w nich tej konsolowej "pasji".

Kupuję to od czasu do czasu, ale za każdym razem sobie mówię, że to już ostatni raz :D A kupuję, bo lubię czytać o grach, "papier", jego zapach, chociaż ten PIXEL wyjątkowo śmierdzi ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...