Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj z kolei jest "bardzo czysty" przejazd i możemy zobaczyć, jak cholernie powtarzalne są modele pojazdów na ulicach. Szczególnie jednej z furgonetek. Przez dwie minuty naliczyłem ich 17, a liczyłem TYLKO JEDEN model pojazdu. Każda wygląda identycznie, nawet kolor ten sam. Ale SD lepsze, przecież powtarzalne modele są w GTA.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SMJkEQ_ftbw

Odnośnik do komentarza

no bo przecież też są w V powtarzające się modele więc o co spina? może jeszcze nie skminiłeś że w realu też po tym hongkongu jeździ od zayebania wszędzie takich dostawczaków?  a i tak po ograniu, w tlou jest lepszy feeling strzelania niż w nowym gta, mówie jak jest

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Ku* co za bol d.upy - ktos chyba czuje sie zawiedziony bo myslal, ze... no wlasnie chyba sam nie wie co myslal i teraz narzeka jak baba.....

Nie ma to jak porownywac COD'a, ktory chodzi na starym silniku do GTA - rozbudowanego sandboxa i pisac, ze nie choodzi w 60FPS. I jeszcze pisze ci taki o gimbusach, ktorzy przygode z grami zaczeli wczoraj, bitch please........

Najlepsze sa typy, ktore generalnie nie graja w produkcje typu GTA, gre kupili na fali hajpu i popularnosci bo jest na czasie i wszyscy kupuja. Pozniej narzeka taki jeden z drugim na to i tamto bo mu sie nie podoba. Jak sie nie podoba to mozna dalej grac w COD'a i cieszyc sie tymi 60 FPS'ami.

 

To samo widac przy premierach wiekszych gier np. FPS - osoby nie lubiace gatunku kupuja gre bo wszyscy o niej pisza i jest o niej glosno, wbija pozniej taki do tematu wylewajac swoje zale jaka to gra nie jest slaba i wogole shit na calego.

Jesli ktos krytykuje gre z sensem podajac konkretne argumenty to rozumiem, ale jechanie po grze bo "sie nie podoba bo tak" czy porownywanie tekstur z grami na Nintendo 64, pisanie, ze gra chodzi w 20FPS to juz trolling.

Teksty, ze muzyka jest slaba bo myslal, ze bedzie taka czy owaka sa co najmniej smieszne - nie podoba sie ? nie graj, albo zrob swoja gre. Chcesz muzyki takiej jak w Vice City ? - to wlacz jakeis retro radio z muza z lat 80' lub graj nadal w Vice City. Proste.

 

Wczoraj pogralem i widac spadki rozdzielczosci w miescie, ale bez przesady, tekstury slabsze tez sie zdazaja, ale N64 ? Bez jaj, akurat tak sie sklada, ze przed kilkoma dniami sprawilem sobie pierwszego Quake'a wlasnie na N64 i troche pogralem, wiec wiem o czym pisze.

 

GTA V doskonale na pewno nie jest i swoje minusy tez ma, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zobacz że nikt grający w tlou albo inne świetne gry jak ktos napisze co mu sie niepodoba w danej grze nie nazywa tych osób zj.ebami czy debilami

 

 

Przydałoby się cofanie czasu rodem z Forzy do czerwca byś zobaczył jak się mylisz.

 

 

MaZZeo po prostu GTA ma coś takiego w sobie, że największych pc betonów można przekonać do konsol i w dodatku to te betony grali w tą grę pierwsi a fani czekali na swój egzemplarz prosto od R*. To jakaś magia, że ludzie zaczynają pisać posty na pół strony jak to fajnie być graczem i nie powinniśmy się hejtować jak np. Ty tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/104199-gta-v-co-wam-sie-nie-podoba/page-13?do=findComment&comment=2905289

 

Tylko, że magia za jakiś czas zniknie i znowu będziecie (pipi)anymi betonami hejtującymi każdy eks na konkurencyjną konsolę. Tak piszecie, żeby nie patrzeć na grafikę (który i tak jest świetna) a jak wychodzi TLOU czy gearsy od razu wrzucacie screeny typu

 

http://i.imgur.com/smjeYrh.jpg

 

 

Tutaj masz przebłysk mądrości i gadasz dobrze  ale mylisz sie ze tylko gta to sprawia. Do mnie przyszedł własnie ostatnio typek który kupił ps3 dla TLOU i Gowa a potem ją sprzedał. Oczywiscie rycerz blachy. pewnie teraz żałuje bo znowu kupi dla GTA :)

Odnośnik do komentarza

 

Zobacz że nikt grający w tlou albo inne świetne gry jak ktos napisze co mu sie niepodoba w danej grze nie nazywa tych osób zj.ebami czy debilami

 

 

Przydałoby się cofanie czasu rodem z Forzy do czerwca byś zobaczył jak się mylisz.

 

 

W sumie to moze i masz racje bo nie udzielam sie w kącikach o grach bo to wylęgarnia randomowych trolii i piaskownica.

 

Serio jak wychodza nowe halo czy batelfildy też tak jest zje.banie jak tutaj? Po prostu moje wchodzenie na wkp i hp w inym świetle obrazowało to forum.

Odnośnik do komentarza

Dla persony ;)

 

co do n64 - spoko, będę mial chwile to porobię fotki - dlugo szukać nie trzeba.

ale jak wrzucę to licze na przeprosiny.

 

W takim razie zbyt malo jeszcze gralem i nie widzialem tych slabych tekstur - moze byc, ale generalnie nie ma co dramatyzowac bo we wszystkich grach zdazaja sie gorsze tekstury. Nie musisz szukac i robic porownan bo i tak pewnie znajdziesz jakas rozmazana, ktora w porownaniu z lepsza z N64 beda wygladaly mniej-wiecej podobnie - w wielu grach takie znajdziesz, nie tylko w GTA,w iec nie ma co z tej gry robic kozla ofiarnego.

 

Przepraszac nie bede musial bo jesli czujesz sie urazony to nie bardzo wiem z jakiego powodu.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra to niech ktos w koncu wyjasni co to jest ten kartonowy model jazdy w SD.

 

To jest definicja kartonowego modelu jazdy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KLaAj7WUwYo

 

Ale ja prosilem o wyjasnienie co to jest kartonowy model jazdy a nie filmik z gry, ktora ukonczylem. Co tu jest kartonowego nadal nie wiem. Moze inaczej zadam pytanie bo widze, ze trudno jest to jednak wyjasnic - zatem, co nie jest kartonowym modelem jazdy? Jestem laikiem scigalkowym i mi sie w SD pojazdy prowadzilo dobrze. Czuc bylo roznice miedzy nimi, nie odbijaly sie od barjerek i jechaly dalej (chyba), nie zawracaly w miejscu. Imho poprawny, typowy, uproszczony model jazdy na potrzeby gierki o strzelaniu i kupowaniu ciuchow.
Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o te szarpniecia podczas lekkich skretow bo faktycznie dziwnie to wyglada. Do tego auto jakos dziwnie sie kiwa na boki jednak to wina grajacego, ktory co chwile koryguje tor jazdy i gra chyba na klawiaturze, swoje robi tez zbyt sztywno umieszczona za samochodem kamera - nie podobalo mi sie to w Sleeping Dogs chociaz ogolnie gra byla fajna.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kartonowy model jazdy jest wybitnie arcade'owy, który nie ma absolutnie NICZEGO wspólnego z jakimikolwiek prawami fizyki czy zasadami zachowania pojazdu podczas przyspieszenia, hamowania, czy kontroli. Tutaj ciężko zresztą powiedzieć według tego opisu, że model jazdy w GTA V nie jest kartonowy, ale na pewno bliżej mu do realności, niż w SD.

 

Dlatego w tym wypadku, kiedy czytam, że samochody lepiej się prowadzą w SD, to myśle sobie - o co chodzi? Bo to nijak nie ima się prawdzie.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

To teraz ja:

 

-brakuje mi V-Rocka z klasycznym heavy

-można jeździć pociągiem jako pasażer (jak se wskoczysz), ale wolałbym samemu prowadzić i robić katastrofy

-stale nieczynny Burget-Shot i inne jadłodajnie, a tak chciałem się porzygać i zrobić masakrę

-nie ma stałych 60fps i AA

-ciężko się oderwać od gry i wrócić do jesiennej rzeczywistości, powinien być limit dzienny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...