Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

też pare razy wypadłem przez szybe, nawet częsciej niż bym chciał

 

co do zniszczeń - ja tam nie marudze, nie raz już znacznie pogniotłem samochód

 

a raz jade sobie buggy'm po górach i mocno go poturbowałem tak że zablokowało sie tylnie koło, postanowiłem mimo ślimaczego tempa pojechać do warsztatu i naprawić, ale po jakimś czasie jechania z tym zablokowanym kołem opona wybuchła i dalej jechałem na feldze krzesząc iskry

mi tam sie podobalo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gdyby były zniszczenia z 4 to byłyby lamenty "no ale kurde nie da się jeździć, irytuje mnie ta gra, muszę ciągle misje powtarzać, albo co chwilę samochód zmieniać bo co chwila samochód się pali", jak jest tak jak jest to "e no kurna Seba model jazdy ch.ujowy, to jakieś kartony, co to ma być? W dodatku zero zniszczeń, jaka słabizna. ".

Zyebom nie dogodzisz NIGDY. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie da się już jechać na pace pickup'a czy na dachu auta - fizyka nie pozwala i pęd zrzuca nas z fury.

 

- nie, że to mi sie nie podoba (bo realizm), to raczej podpowiedź dla saptisa, choć z pociągiem nie próbowałem.

 

Jak nie da się jak da się. Wleź sobie dach autobusu i możesz tak na gapę smigać. W IV było tak, że nie dało się stać na pace bo się wywalałeś (chociaż V też mi się tak raz zdarzyło).

 

@Saptis - tak da się wskoczyć na pociąg i wejść na wagony i nawet maszyniste zastrzelić, ale pociąg bedzie jechał dalej. 

Odnośnik do komentarza

 

Jak przytrzymujecie trójkąt/Y dłużej to postać przy wysiadaniu gasi silnik (i radio). Tapnięcie w guzik nie gasi auta.

 

U mnie nawet krotkie nacisniecie guzika powoduje zgaszenie silnika, zawsze.

 

 

Wciąż zapominacie że postać nie zapina pasów, nie ustawia za każdym razem lusterek, fotel, kiery itd. bo przecież w każdej furze jest inaczej, pod kątem użytkownika. Bezsęsu - dla mnie w tym momencie to już  nie jest GOTG :(

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak przytrzymujecie trójkąt/Y dłużej to postać przy wysiadaniu gasi silnik (i radio). Tapnięcie w guzik nie gasi auta.

 

U mnie nawet krotkie nacisniecie guzika powoduje zgaszenie silnika, zawsze.

 

 

Wciąż zapominacie że postać nie zapina pasów, nie ustawia za każdym razem lusterek, fotel, kiery itd. bo przecież w każdej furze jest inaczej, pod kątem użytkownika. Bezsęsu - dla mnie w tym momencie to już  nie jest GOTG :(

 

 

Słabo też jest kiedy idziemy spać. Walą się w szmatach jak menele. A gdzie piżamka? Prysznic? Mycie zębów? To ta realistyczna gra ma być? Prawie Next gen? Fałszywy Mesjasz ot co.

W warsztacie niby mutum opcji, a nie można sprawdzić poziomu oleju i przetestować zawieszenia na trzepakach :( To ostatnie GTA jakie kupiłem.

Odnośnik do komentarza

P*erdolicie o opcjach ktore sa bez wiekszego uzytku tylko po to aby pokazac jak pieknie potraficie sie sarkazmem poslugiwac ?

 

Brawo, pieknie, polonistka z podstawowki bylaby dumna, a teraz skonczcie ta pseudo-elitke i idzcie zjesc kalafiorka.

 

Brak wychodzenia z auta bez gaszenia silnika troche przeszkadza, bardzo czesto w IV (gdzie cos takiego jest mozliwe) uzywalem tej opcji aby jakies ciemne miejsce sobie przednimi swiatlami oswietlic, lub kiedy planowalem jakis zamach podczas misji, zostawialem auto na chodzie w celu szybkij ucieczki, teraz gdy robimy np napad, musimy grzecznie wejsc do auta i je zapalic zanim damy w dluga.

 

Nie jest to jakies strasznie irytujace, jednak temat ma nazwe "co wam sie nie podoba", przepraszam ze ktos na temat chce pisac.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...