Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hmm minusy powiadacie,to dorzucę coś od siebie:

-gdzie fast foody kufa

-broń jakoś cicho strzela :blush:

-gdzie jakieś dobre rockowe radio??

-

chcę pociąg i ciężki pancerz we freeroamie

 

Ostatnie dobre rockowe radio było w GTA: SA no i Vice City. Poza tym w tym aspekcie od zawsze była lipa (Radio Broker z GTA IV było ok ale to nie rock/ metal a alternatywa) 

 

 

Cholera posłuchajcie tego Channel X :sorcerer: No i Vinewood Boulevard poniekąd daje rade w takich klimatach. Ale oczywiście wiochy pokroju guns & roses czy innego iron maiden to tutaj nie znajdziecie.

 

No akurat Welcome To The Jungle od G'N'R' genialnie wpasował się w klimat brudnych lat 90' miejskiej dżungli LA. Tak samo jak "Killing In The Name" RATM'u.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hmm minusy powiadacie,to dorzucę coś od siebie:

-gdzie fast foody kufa

-broń jakoś cicho strzela :blush:

-gdzie jakieś dobre rockowe radio??

-

chcę pociąg i ciężki pancerz we freeroamie

 

Ostatnie dobre rockowe radio było w GTA: SA no i Vice City. Poza tym w tym aspekcie od zawsze była lipa (Radio Broker z GTA IV było ok ale to nie rock/ metal a alternatywa) 

 

 

Cholera posłuchajcie tego Channel X :sorcerer: No i Vinewood Boulevard poniekąd daje rade w takich klimatach. Ale oczywiście wiochy pokroju guns & roses czy innego iron maiden to tutaj nie znajdziecie.

 

No akurat Welcome To The Jungle od G'N'R' genialnie wpasował się w klimat brudnych lat 90' miejskiej dżungli LA. Tak samo jak "Killing In The Name" RATM'u.

 

 

No a tutaj masz Channel X z 80's/90's hardcore punkiem oraz Vinewood Boulevard z nowoczesniejszymi brzmieniami gitarowymi. 

Odnośnik do komentarza

 

Śmieszne jest to, że wracanie na koła przez skręcanie w lewo i prawo było już od GTA III, ale jak R* oficjalnie o tym przypomniało teraz i lekko wspomogło ten proces to wielkie oburzenie. Jak się nie podoba to nie korzystaj, ja tam jestem wdzięczny, że jak się na plecki w fajnej furze przewrócę to mogę ją jeszcze jakoś odzyskać.

 

Fakt. Po co wydać kasę na auto które można stracić w pierwszym zderzeniu. Teraz auta są bardziej wytrzymałe i jest sens je "picować" chyba większy niż w IV.
Lepiej się je też prowadzi, a npc nie jeżdża jak banda debili i przykładowo na autostradzie są przewidywalni.
Odnośnik do komentarza

 

Co do modelu zniszczeń:

 

 

 

Przód zmniejszył się gdzieś o połowę, jak to są słabe zniszczenia to gratuluję dysmózgii. 

 

 

A teraz porównanie z 5 letnią grą.

 

GTA-Damage.jpg

 

Gratulacje.

 

 

Policja mnie goniła, jechałem tego typu wózkiem, zepchnęli mnie w mieście pod jadący pociąg i w efekcie moja furka wyglądała podobnie.

Odnośnik do komentarza

Co do modelu zniszczeń:

0_0.jpg

 

0_0.jpg

Przód zmniejszył się gdzieś o połowę, jak to są słabe zniszczenia to gratuluję dysmózgii. 

 

Jak dla ciebie to jest dobre zniszczenie to gratuluje bezmózgu  :pinch:

 

Mi najbardziej udało się tak rozwalić:

 

Zdj%C4%99cie%2019.09.2013%2C%2023%2034%2

 

Zdj%C4%99cie%2019.09.2013%2C%2023%2035%2

 

Zdj%C4%99cie%2019.09.2013%2C%2023%2035%2

 

 

Ale bez jaj, żeby takie zniszczenia osiągnąć to trzeba wpaść pod pociąg 3 razy. Zniszczenia są choojowe i pogódźcie się z tym..

 

 

 

Co mi się jeszcze nie podoba:

- nie zawsze, ale niestety znowu często tak jest, że jadąc jakimś samochodem, nagle po drogach zaczynają jeździć tylko takie auta, jakim obecnie jedziemy. Nie zawsze, ale zdarza się.

- głupie upadanie przy nieudanym skoku (za długo to trwa, gdy np. jeebniemy w mur, zamiast go przeskoczyć)

- klatkowanie gry przy pływaniu tym takim żółtym goownem

 

 

 

PS: Opieram się o powietrze :)

Zdj%C4%99cie%2020.09.2013%2C%2020%2032%2

Odnośnik do komentarza

Popraw obrazki. :P 

Mi takie zniszczenia udało się uzyskać, UWAGA, przy wjechaniu w węższą uliczkę aniżeli samochód był zdatny wjechać, nagle tylko zaskrzeczało i harmonijka. xD

Co do Twojego 1 punktu, to akurat to w każdym GTA jest, bardzo dużo razy jest tak, że szukamy jakiegoś samochodu, nie możemy znaleźć, a gdy znajdziemy i jedziemy nim to nagle połowa dzielni takim jeździ. :D

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

 

jeżeli trevor zabił floyda i jego laske to jednak postac trevora nie jest tak fajna jak moglaby byc.

Moze jestem stary, ale wolalbym grac pijackim gno,jem niż socjopata.

Oczywiscie 99% uwaza ze jest zayebisty bo zabija niewinnych ludzi.

 

 

Edytowane przez _Milan_
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to taki system czy błąd, ale przedwczoraj kończyłem komórkową misję zapisując stan w domu. Wczoraj natomiast włączając grę, zamiast w chałupie znalazłem się po drugiej stronie miasta. Pierwszy raz tak miałem i trochę to dezorientacyjne bo człowiek zamiast grać zastanawia się czy ma takie dziury w mózgu że nie pamięta gdzie skończył grę i czy coś miał teraz robić. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to taki system czy błąd, ale przedwczoraj kończyłem komórkową misję zapisując stan w domu. Wczoraj natomiast włączając grę, zamiast w chałupie znalazłem się po drugiej stronie miasta. Pierwszy raz tak miałem i trochę to dezorientacyjne bo człowiek zamiast grać zastanawia się czy ma takie dziury w mózgu że nie pamięta gdzie skończył grę i czy coś miał teraz robić. 

 

O ile dobrze pamiętam jeśli zapisuję grę z komórki i wychodzę z gry to zawsze wracam do tego samego miejsca. Co innego jak przełączasz się później między postacią 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doświadczyłem sporych problemów z doczytywaniem obiektów. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia, bo wyglądało to jakby białe, czyste połacie przestrzeni (asfalt, budynki) pojawiały się przede mną i znikały dopiero po dojechaniu do nich autem. Słychać było, że konsola stale coś doczytuje (PS3, nośnik fizyczny) i po chwili wszystko wróciło do normy.

 

Z innej beczki: podczas płynięcia skuterem wodnym w dół rwącej rzeki można napawać się pięknymi widokami i - niestety - sporymi spadkami animacji.

 

Mimo wszystko dla mnie to detale, bo przecież ideałów nie ma. Śmiem twierdzić, że do Los Santos po paru latach będziemy wracali równie chętnie, jak do Vice City czy pierwszego San Andreas.

Odnośnik do komentarza

Odwołuje mój zarzut co do tego, że po za miastem jest zbyt mała różnorodność pojazdów. Tak jest tylko w okolicach pustyni. Na północy jest już git.

 

Przepraszam GTAV, nie gniewaj się.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...