Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma wszystkie security vany okradzione z tej listy na Social Clubie albo poradnika? Z tego co czytam na forach to jest problem z tymi ciężarówkami, które poruszają się po drodze, te które stoją spawnuja się parokrotnie. Mam 5 z 10 vanów, 4 stojące i raptem jeden poruszający się. Czy one się pojawiają o konkretnej porze? czy mam czekać w danym punkcie aż w końcu ona się pojawi? Przez 100h gry może ze dwa razy widziałem poruszający się furgon.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wymaksowaniem zadań z cyklu nieznajomi i dziwacy. Sprawdziłem w social clubie dokładne miejsce trzech ostatnich postaci na mapie:

 

 

I niestety w momencie kiedy pojadę we wskazanie miejsca obojętnie którą postacią to nikogo tam nie ma. To jakiś bug i trzeba grać od nowa w momencie kiedy mam 93% ukończone ?

Odnośnik do komentarza

pawcio - część randomów, jest związana ze znajdźkami i innymi aktywnościami. inni pojawiają się w określonym miejscu, czasie i po odpowiednim postępie. zawsze guidy zostają ale nie jest to jakieś szczególnie trudne.

 

nobodylikeyou - jakoś wybitnie raczej nie wpływają, nie zauważyłem jakichś większych różnic. bardziej zmiany wizualne i estetyczne. zresztą często zglebiony i podrasowany sportowy wóz radzi sobie równie dobrze, jak nie lepiej, niż suv'y czy typowe terenówki.

Odnośnik do komentarza

1 - jest na szutrówce między LCS (do kupienia przez Franklina) na wsi a autostradą do miasta.

2 - zapomniałem jak się nazywa ta dzielnica ale na samej górze mapy jest ammu-nation, bar który możesz kupić a na wlocie do miasteczka jest komisariat policji. tam często opancerzony furgon jest. sporo ich też jest w mieście na stacjach benzynowych czy w okolicy pawilonów sklepowych.

 

jedno jak i drugie się respawni. jeżeli pierwszego nie zrobiłeś bo coś tam, to wróć tam tą samą postacią. te misje dopóki ich nie zrobisz będą dostępne. sam zaliczyłem faila w 2 lub 3 z różnych przyczyn (raz klientkę niechcący rozsmarowałem po asfalcie) i za jakiś czas ponownie była możliwość ich zrobienia.

wystarczy jeden furgon do 100%, chyba żeś hardcore i celujesz w ultimate 100% :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...