Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z giełdą w GTA Online? Da się inwestować hajs z naszej postaci czy nie? Co bym nie wbił na BAWSAQ to mam napisane, że giełda obecnie niedostępna i mam przełączyć się na tryb single player.

 

Aha, i jeśli chodzi o inwestowanie na BAWSAQ... to dobrze myślę, że save przed każdą inwestycją i albo ugramy miliony, albo wczytujemy save'a i nic nie tracimy :P?

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z giełdą w GTA Online? Da się inwestować hajs z naszej postaci czy nie? Co bym nie wbił na BAWSAQ to mam napisane, że giełda obecnie niedostępna i mam przełączyć się na tryb single player.

 

Aha, i jeśli chodzi o inwestowanie na BAWSAQ... to dobrze myślę, że save przed każdą inwestycją i albo ugramy miliony, albo wczytujemy save'a i nic nie tracimy :P?

 

nie jestem do konca pewien, ale gielda w singlu jest sterowana jakos zdalnie przez rockstar. mam wrazenie ze wplyw mamy tylko na akcje spolek od lestera, natomiast reszta jest z gory okreslona/randomowa. bawsaq jest dostepny z poziomu social clubu na przegladarce i tam sa akcje pokazane jakby w czasie rzeczywistym, czyli np ze dzis jest piatek i akcje stoja po tyle:

 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/games/gtav/bawsaq

 

 

:

ammu nation: 

szczyt 712.28

dolek 130.26

tez tak macie?

 

problem w mojej tezie tkwi w tym, czy rockstar rzeczywiscie kontroluje gielde, i jak to robi w momencie, kiedy konsola nigdy nie byla podpieta do neta.

 

wbilem do gry i widze ze jest tyle samo. zrobilem 3x save zeby popchnac gre o 18 godzin i jest tyle samo, a wiec chyba rzeczywiscie jest to proces zewnetrzny.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Pytanie może głupie ale:

Jak zdjąć z postaci w online kamizelkę taktyczną, którą się kupuje w sklepie z amunicją? Mam na sobie zieloną i nie wiem czy ona mnie chroni czy nie ale mam już dość patrzenia na nią a nie wiem jak ją zdjąć x/

Przytrzymaj BACK/SELECT -> ekwipunek -> w kategorii kamizelka wybierz BRAK.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry co prawda jeszcze nie ukonczylem, ale wiem jak sie skonczy i tu moje pytanie (uwaga mega spoiler):

Czy po tym jak skoncze tryb fabularny i zginie Michael lub Trevor bede mogl nadal nimi grac ? Moze trzeba bedzie wczytac save sprzed zakoncznia, lub poprostru po napisach pojawia sie wszyscy bohaterowie i mozna bedzie normalnie dalej grac.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy to jest wliczane do 100% czy tylko jest za to trophy.. Jeśli tylko trophy to wczytaj jakiś starszy save (jeśli taki masz, ja zawsze robie kilka zapisów jeśli jest to możliwe) i zrób to.., a póżniej wróc do akuralnego save'a. Jeśli nie, to... CHYBA musisz zacząć grę od nowa i dojśc do momentu, gdzie będziesz grał Trevorem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no mam jedynie aktywna misje u Lestera dla Franklina. w sumie nie bylbym tak wkur.wiony faktem ze gra sie freezuje jak i nie ma misji dostepnych, gdyby nie fakt, ze mam wszystkie misje do tej pory wykonane na zloto (34, plus z 10 sidequestowych), w celu qyplatynowania tego zbugowanego go.wna...

 

teraz jeszcze wyczytalem ze to czesty problem i nic na niego nie pomaga, wiec czekam do nastepnego patcha.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukonczylem gre, dzisiaj dalem load game zeby zagrac jedna z poprzednich misji i nie da sie zaladowac zadnego save'a, dziala tylko ten ostatni, ale tez tylko z ladowania podczas wczytywania gry.

 

Co jest grane ? Specjalnie zapisuje kilka razy zeby miec save'a w razie czego, ale nie dziala load game z menu - wczytuje chwile, a pozniej sie zawiesza i nawet muzyczka nie gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...