Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Dialogu Trevora i Michaela chyba nie przebił.

 

O hipsterach?

 

Moje ulubione ale to już naprawdę "bóg-dialogi" (imo).

To jak Trevor opowiada historyjkę Wade'owi o sobie, Michaelu i Bradzie (podczas misji jak jadą do LS).

I drugi jak Trevor opowiada Wade'owi jak go przygarnął, i co się "stało" z jego kumplami w kopalni.

 

 

To już był szczyt wszystkiego hehe. W ogóle jak ja liczę, że wrzucą Wade do dlc, chociaż do jednej cut-scenki, chociaż do jednego, małego dialogu...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

szybkie pytanko, czy w gta mozna w jakikolwiek sposób pominąć chocby jedną z misji fabularnych?( tych oznaczonych literkami ) . bo w sumie mam ze 4 różne litery naraz na mapie i boje sie ze zle wybiore i cos mnie ominie. pewnie gdybym przeszukal forum to bym znalazł odp, ale nie ma czasu bo trzebaa graaac:))pozdro

Odnośnik do komentarza

O co dokładnie chodzi, napisz w spoilerze ;)

Z gta.wikia:

If either Michael or Franklin enter his shop in the time between "Compications" and "Mr. Philips" they will be treated as hostiles and several armed men will try to execute them, prompting them to kill them in order to survive. Simeon can be killed during this event. After setting his guards on either Franklin or Michael, he will either run out of the shop or cower and hide in his office, where he can be confronted and killed, though he still posts Bleeter and Lifeinvader messages until the end of the main storyline. Either way this random encounter will be his final physical appearance in the game.

 

Myślałem że to coś lepszego, wchodzisz , zabijasz kilku kolesi , i możesz zabić Simeona,  żadnego filmiku nie ma nawet :confused:

 

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Po wlaczeniu gry pokazuje, ze jest jakas nowa aktualizacja, daje ok, ale po dluzszej chwili wyskakuje error 503 i nie da sie pobrac.

Zawsze bylo wszystko ok, polaczenie mam dobre, nat typ 2, wiec tak jak powinno.

 

Mieliscie juz cos podobnego w GTA V ?

 

 

Edit:
To byl jakis blad po stronie servera, niedawno odpalilem i gra normalnie sie zaktualizowala.

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czy nie bawiąc się w żadną giełdę (misje Lestera też mam zrobione) - wystarczy mi kasy na zakup przynajmniej większości posiadłości i firm typu downtown cab? Każdą z postaci mam ~20 milionów.

 

I jak zrobić trofeum za wydanie łącznie 200 milionów? Chciałem to robić na giełdzie, ale cały czas inwestuję po parę tysięcy i od razu sprzedaję. Tak będzie to trwało wieki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...