Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z progresja w trybie fabualrnym. Ostatnio gralem z tydzien temu i nie pamietam, co musze zrobic by aktywowac kolejne misje

 

Obecnie mam wykonane 42 misje glowne i problem jest nastepuajcy:

 

 

Ostatnia wykonana misja jest ta, w ktorej Michael i Trevor na koncu porywaja zone tego gangola (Martineza?) po uprzednim zestrzelniu odrzutowca.

 

Po tej misji dostalem kontrole nad Franklinem i mialem tylko jedno zadanie - podprowadzic samochod "Bonda" z planu filmowego.

 

Po zrobieniu tej misji mam tylko dostepna misje Lestera (ktorej nie chce robic, bo wiadomo ze sluzy do pomnazania gotowki) oraz Dwa znaczniki "M" na mapie w kolorze zielonym (Franklin) i niebieskim (Michael).

 

Problem w tym, ze niedostepne jest przelaczanie sie na Trevora i Michaela, a Podchodzac Frnaklinem pod zielony znacznik M nic sie nie dzieje...

 

Czyzby glitch, czy musze zrobic cos o czym nie pamietam?

 

 

 

 

Wiem ze dlugie pytanie, ale nie chce ryc w internecie zeby nie nadziac sie na spoilery.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

W GTA Online raz na jakiś czas pojawia mi się komunikat, że opuściłem sesję, a jak będe to powtarzał, to będę mógł grać tylko z niekoleżeńskimi graczami. Problem w tym, że nigdy nie opuściłem rozgrywki. O co chodzi? Czy jak opuszczam lobby, w którym host wybiera tryb gry to to też jest brane pod uwagę?

Odnośnik do komentarza

@smoo

 

 

 

 

spróbuj na osobnym sejwie zrobić pierwszą misję dla Lestera i zobacz czy coś to da. jeśli pomoże to graj dalej i o kasę się nie martw, na następnych misjach dla L i tak fortunę zarobisz. przełączanie między Michaelem i Trevorem nie działa, ponieważ za numer z żoną Martina są na banicji z tego co pamiętam. spróbuj zrobić co się da i powinno pociągnąć fabułę dalej.

 

 

 

 

Lukas - czasami wywala z sesji bez powodu, wczoraj kumpel też "opuścił" sesję. dopóki nie wychodzisz z lobby już założonej gry, lub gry w trakcie (wyścig, deathmatch itd) to nie powinno być problemów. w końcu z freeroama możesz wychodzić jeśli masz na to ochotę.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z progresja w trybie fabualrnym. Ostatnio gralem z tydzien temu i nie pamietam, co musze zrobic by aktywowac kolejne misje

 

Obecnie mam wykonane 42 misje glowne i problem jest nastepuajcy:

 

 

Ostatnia wykonana misja jest ta, w ktorej Michael i Trevor na koncu porywaja zone tego gangola (Martineza?) po uprzednim zestrzelniu odrzutowca.

 

Po tej misji dostalem kontrole nad Franklinem i mialem tylko jedno zadanie - podprowadzic samochod "Bonda" z planu filmowego.

 

Po zrobieniu tej misji mam tylko dostepna misje Lestera (ktorej nie chce robic, bo wiadomo ze sluzy do pomnazania gotowki) oraz Dwa znaczniki "M" na mapie w kolorze zielonym (Franklin) i niebieskim (Michael).

 

Problem w tym, ze niedostepne jest przelaczanie sie na Trevora i Michaela, a Podchodzac Frnaklinem pod zielony znacznik M nic sie nie dzieje...

 

Czyzby glitch, czy musze zrobic cos o czym nie pamietam?

 

 

 

 

Wiem ze dlugie pytanie, ale nie chce ryc w internecie zeby nie nadziac sie na spoilery.

 

Ha, miałem dokładnie to samo. W miejscu "M" powinien być żółty znacznik aktywujący misję jak wejdziemy na niego Franklinem, ale wskutek błędu go nie ma. Zrób tak: wczytaj grę na świeżo, wezwij taksówkę i każ się podwieźć do "M", wybierając skip od razu. W ten sposób znacznik powinien się załadować, przynajmniej u mnie to pomogło.

 

Misji Lestera można nie ruszać by naprawić ten błąd, co ja zrobiłem mając na celu zbicie fortuny na koniec gry ;].

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam problem z progresja w trybie fabualrnym. Ostatnio gralem z tydzien temu i nie pamietam, co musze zrobic by aktywowac kolejne misje

 

Obecnie mam wykonane 42 misje glowne i problem jest nastepuajcy:

 

 

Ostatnia wykonana misja jest ta, w ktorej Michael i Trevor na koncu porywaja zone tego gangola (Martineza?) po uprzednim zestrzelniu odrzutowca.

 

Po tej misji dostalem kontrole nad Franklinem i mialem tylko jedno zadanie - podprowadzic samochod "Bonda" z planu filmowego.

 

Po zrobieniu tej misji mam tylko dostepna misje Lestera (ktorej nie chce robic, bo wiadomo ze sluzy do pomnazania gotowki) oraz Dwa znaczniki "M" na mapie w kolorze zielonym (Franklin) i niebieskim (Michael).

 

Problem w tym, ze niedostepne jest przelaczanie sie na Trevora i Michaela, a Podchodzac Frnaklinem pod zielony znacznik M nic sie nie dzieje...

 

Czyzby glitch, czy musze zrobic cos o czym nie pamietam?

 

 

 

 

Wiem ze dlugie pytanie, ale nie chce ryc w internecie zeby nie nadziac sie na spoilery.

 

Ha, miałem dokładnie to samo. W miejscu "M" powinien być żółty znacznik aktywujący misję jak wejdziemy na niego Franklinem, ale wskutek błędu go nie ma. Zrób tak: wczytaj grę na świeżo, wezwij taksówkę i każ się podwieźć do "M", wybierając skip od razu. W ten sposób znacznik powinien się załadować, przynajmniej u mnie to pomogło.

 

Misji Lestera można nie ruszać by naprawić ten błąd, co ja zrobiłem mając na celu zbicie fortuny na koniec gry ;].

 

 

Dzieki, zadzialalo.

 

Swoja droga paskudny bug, dziwne ze jeszcze tego nie polatali.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie śledzę tematu na bieżąco więc proszę o pomoc. Kupiłem Franklinem lotnisko i hejhopter. Co zrobić aby on był tam dostępny ? odczekać poprostu czy trzeba ogarnąć jakąś szkołe latania aby można na nim śmigać?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No mam specjalnie na heli, pierw nie miałem to mi info wyskoczyło, że trzeba pierw lotnisko. Mam na mapce znaczek H , taki plac otwarty duży z lotniskami w Vespuci.

 

 

 

No kupiłem i nic nie dostałem. Kasa zeszlą z konta. Poczekałem ok 5 min. Nic się nie działo. Poczułem się oszukany na 1,3 mln$ i wyłączyłem konsolę :P



Wydaje mi sie, albo dla heli musisz miec osobne ladawisko w okolicach lotniska.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...