Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli gra-mesjasz zaczyna się w śnieżnej misji?

No fajnie, dzięki za spoiler:(

 

grzybiarz, to jest forum poświęcone tej grze, nie dziw się, że są spoilery, szczególnie kiedy dotyczą pierwszej misji :P

zaczynam po pół roku singla od nowa i mam pytanie: da się jakoś dostać do tej zaśnieżonej mieściny z pierwszej misji po za momentem gdy jest to wymuszone przez fabułę?

 

Na PC będzie można :].

Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli gra-mesjasz zaczyna się w śnieżnej misji?

No fajnie, dzięki za spoiler:(

1. jak można było w to nie zagrać do tego czasu?

2. po co wchodzisz w temat z pytaniami dotyczącymi gry?

Żartuję:), grę mam od wrześniowej premiery w 2013, ale dopiero teraz kontynuuję przygodę.

Jak to jest z mapą? Dla każdej z postaci osobno się odkrywa?

No i jak z posiadlosciami? Jaki z tego profit i czy dowolna postać może zakupić jakąś posiadłość, czy każda z postaci ma swoje posiadłości do zakupu?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem, czy ktoś skasował posta, czy sierpii nie wysłał, ale mam pytanie

Uwaga spoiler dot. Misji!

 


Robiłem przygotowania do zadania dla FIB z tą śmieciarką, maskami i autem do ucieczki. Zabrałem wszystko i zadzwonił do mnie Lester, który oznajmił, abym udał się do niego przed akcją. Jedyne L na mapie dotyczy zabójstw. Mam zrobic jedno teraz, a resztę będę mógł po zakończeniu gry?

 

 

 

+ Dodał MODERATOR
od czego masz tag spoiler?
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam takie pytanie. Do zaliczenia gry na 100% do trofeum muszę zrobić misje główne na 100% ale jak sprawdzić w trakcie misji jakie są wymagania. Bo dopiero po misji w Game / Replay Mission jest lista misji i tam jest podane ile wykonałem tyle że jest już po ptakach i muszę misje powtórzyć. A gdybym wiedział w trakcie to mógłbym się skupić na tych zadaniach. 

 

Da się to gdzieś sprawdzić? 

 

Jeśli takie pytanie było to sorry  :/ czytałem GTA 5 F.A.Q ale tam tego nie ma. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dopiero w menu replay mission są podane wymagania. Poszczególne zadania można robić osobno, 80% celności za pierwszym razem a headshoty za drugim, wszystko naraz jest ciężko ogarnąć albo jest to niemożliwe np. w jednej misji są dwa zadania: 100% prędkości i przejechanie misji z tirem z naczepą. 

 

Zawsze możesz sprawdzić na gtawikia patrząc tylko na wymagania do medali nie natkniesz się na spoilery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przyciski krzyżaka i analogi nic nie zmieniają.

 

 

widze ze nie kumasz. HD ewidentnie wciskal galki. jak niby "R3 albo L3" mialoby pomoc? jak na moje to nie robil tego z przytrzymanym przyciskiem celowania. no i to co napisales w tym kontekscie nie bylo "logiczne, nie?", bo nie wskazywalo zeby to zrobil z celowaniem, skoro wczesniej na to nie wpadl.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...