Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może nie trudna ale irytująca trofka to ta od Epsilonów. Chyba z 3h dzisiaj to robiłem :P

 

A powiedz mi, tutaj chodzi po prostu o wykonanie wszystkich zadań Michaelem zlecanych przez Epsilonów?

 

Tak, to jest ukryty quest. Musisz wejść w necie na stronkę epsilonów i dać 500$ dotacji. Pojawi się znaczek zapytania i jedziesz po kolei. Chyba z 6 zadań jest, dużo jeżdżenia, czasochłonne. Jak będą jakieś pytania to mogę pomóc.

 

A i trzeba dobrze rozegrać ostatnią misję, żeby dostać nagrodę bo w przeciwnym wypadku możemy być stratni  :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trofik do pominięcia

 

 

Jako Trevor musimy zawieźć osobę/y do kryjówki tych zyebów kanibali. Jak ktoś będzie chciał żeby nas podwieźć i wsiądzie do wozu to wtedy na zachodzie pojawi nam się ikonka A i tam trzeba ich zawieźć. Takich akcji jest bodajże 6, ja zrobiłem już 4 i dobrze, że przeglądałem stronę z trofikami.

 

Odnośnik do komentarza

A mnie ciekawi, czy Bradygames ma zamiar wydać poradnik w Polsce do GTA V czy mam już zamawiać angielską wersję. Do GTA IV kupiłem polskiego s(pipi)ysyna, coby poprzeć inicjatywę, ale w sumie nie wiem, czy im się opłaciło i do piątki też planowali.

Odnośnik do komentarza

Po kupnie jest już założona - niebieski pasek.

 

Suteq - pytanie:

Trofik do pominięcia

 

 

Jako Trevor musimy zawieźć osobę/y do kryjówki tych zyebów kanibali. Jak ktoś będzie chciał żeby nas podwieźć i wsiądzie do wozu to wtedy na zachodzie pojawi nam się ikonka A i tam trzeba ich zawieźć. Takich akcji jest bodajże 6, ja zrobiłem już 4 i dobrze, że przeglądałem stronę z trofikami.

 

O które misje dokładnie chodzi?

 

Miałem jedną gdzie był wypadek przy drodze i ranna kobieta prosiła aby ją zawieźć do znajomego - o to chodzi? Czy jakieś inne? Miałem jeszcze jedną żeby dwóch naćpanych kolesi gdzieś podwieźć... ale wyleciałem przez przednią szybę w takcie :D

 

Odnośnik do komentarza

Po kupnie jest już założona - niebieski pasek.

 

Suteq - pytanie:

Trofik do pominięcia

 

 

Jako Trevor musimy zawieźć osobę/y do kryjówki tych zyebów kanibali. Jak ktoś będzie chciał żeby nas podwieźć i wsiądzie do wozu to wtedy na zachodzie pojawi nam się ikonka A i tam trzeba ich zawieźć. Takich akcji jest bodajże 6, ja zrobiłem już 4 i dobrze, że przeglądałem stronę z trofikami.

 

O które misje dokładnie chodzi?

 

Miałem jedną gdzie był wypadek przy drodze i ranna kobieta prosiła aby ją zawieźć do znajomego - o to chodzi? Czy jakieś inne? Miałem jeszcze jedną żeby dwóch naćpanych kolesi gdzieś podwieźć... ale wyleciałem przez przednią szybę w takcie :D

 

 

Tak, chodzi o randomowe misje, w których kogoś trzeba podwieźć. Takie 'zagubione' duszyczki znajdziesz jeszcze m. in. niedaleko...

 

 

...przyczepy Trevora czy w porcie w Los Santos (przy barach). Trzeba podjechać w nocy ;)

 

Odnośnik do komentarza

Jak chcę zdjąć koszulkę tak, żeby nic nie mieć na sobie to jak mam to zrobić ? Próbując ubrać się w domu mogę tylko coś na siebie założyć, nie ma opcji, żebym nic nie miał.

podobno po przejsicu gry bedzie opcja zdejmowania ubrań

 

a do tego czasu to najłatwiej u trevora - wystarczy sie na niego przestawić i trafić na scenke gdzie pojawia sie w samych majtkach, wtedy zakładamy mu jedynie spodnie i może biegać bez koszuli. u innych postaci troche trudniej znaleźć taką okazje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...