Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

heh blizzard tradycyjnie "daje rade" z premiera czegos nowego

tym razem musieli zablokowac sklep bo ludzie ktorzy probowali kupic gvg i im sie zwiesilo na autoryzacji nie moga sie zalogowac spowrotem do gry 

wiec jak ktos sie napalil na nowe karty to tylko z dustu na chwile obecna i tylko w hamburgerlandi (w europie w ciagu 24h jak juz uporaja sie z wielkimi problemami)

 

ps. no ale kto madry czeka na jakas premiere blizzarda. zawsze lepiej te 10 h odczekac a czasem i tydzien

ps2. od wprowadzenia gvg do 19 grudnia kazdy kto wejdzie do gry dostanie 3 paczki gvg

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

gvg juz jest w eu. jakies problemy z logowaniem moga byc ale ogolnie bez wiekszych tragedi

 

bilans po 23 paczkach:

1 legend (gallywix)

6 epic

26 rare (z czego 2 zlote)

90 dust i 1 gold common

 

edit: fora donosza ze areny nadal nagradzaja starymi expert paczkami wiec jak ktos bardzo chce gvg to niech poczeka az naprawia

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Już normalne paczki z GvG lecą na arenie. straszna beka z tymi kartami, ale tak jak Ader pisze niektóre karty przegięte, ten legendarny jelonek u Druida co po zabiciu wraca do decku, yebanego 3 razy tłukłem jedną kartę do czasu dobrania wyciszenia. Rogal na piratach też bekowy, koles w 6 turze mnie pojechał, dwa działa na stole+broń+piraty + wypatroszenia. NARAZIE udało się naprawić to co mnie bolało najbardziej, czyli przewidywalność decków, widzisz miracle czy handlocka wiedziałeś co ma w talii, teraz nie dość że ludzie kombinują z deckami, to niektóre karty co daja np 50% szansy na uderzenie innego celu albo obrażenia 1-6 dodaje losowości rozgrywce i już nie ma "pewniaków"

Odnośnik do komentarza

rng to rak i spodziewaj sie ze wiekszosc tych losowych nie bedzie wkrotce granych

a niewiadoma deckow wiadomo jak to nowy dodatek. ale przed dodatkiem tez byla fluktuacja meta co chwile. za 2 miesiace tez beda juz znane spisy nowych i dzialajacych a potem powstana nowe i nowsze :P

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Granie teraz to koszmar.Większość ludzi wykupiło po kilkadziesiąt paczek i gra w trybie pojedynku jest bezcelowa,kiedy ma się stare decki.Dodatek fajny,ale żeby mieć z niego jakiś pożytek trzeba wydać ze 400 zł,lub znów grać rok na arenie licząc na dobre packi.Kiedy już myślałem,że mam prawie wszystkie dobre karty,znów czuję się jakbym zaczynał grę i dostaję baty od przegiętych decków.

Odnośnik do komentarza

No niestety, jest to p2w mimo wszystko. Szczególnie jak wychodzą nowe karty. Jak nie zainwestujesz to bardzo ciężko jest walczyć na wyższych rangach. Ja kupiłem 60 paczek i trafiło mi się 6 legendarek (w tym jedna złota) co jest chyba dobrym wynikiem. Jak masz karty GvG to gra się super bo nie wiadomo czego się spodziewać. Ogólnie jestem ciekaw czy będą jakieś silne decki zbudowane tylko z bazowych/naxxramas kart, ale wątpię. Jest sporo OP kart w tym dodatku.

 

btw. póki co najbardziej przegięta karta to dla mnie Troggzor the Earthinator, jak macie dust to róbcie go w pierwszej kolejności

 

e2: dałoby radę wrzucić pod avatarem obok psnid/steamid/gamertaga również battle taga? Bo widzę, że jest tu trochę fanów Blizzardowych gierek

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Control priest i aggro hunter to jedyne decki którymi mogę grać obecnie.Handlocka nie lubię za bardzo,nudny jest.Priest z toughtsteal jest dobry,można wyciągnąć niezłe karty.

Nie zmienia to faktu,że grać jakoś mi się odechciało,na paczki kasy wydawać nie chcę póki co,za dużo kasy w(pipi)ałem w remont i kasy mam deficyt,a końca nie widać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...