Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam kciuki. 

ale zabawa, ja byłem pewien, że to już ustalony oficjalnie termin.

 

Najfajniejsze jest, że jak wejdziecie na oficjalny link Sony do preorderów:

 

http://pl.playstation.com/ps4/preorder/

 

to żaden z podanych na tej stronie linków do sklepów już nie działa :D

 

en6d.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I tu jeszcze wiadomość z fejsbuka euro:

Chcemy Was uspokoić w sprawie związanej z zamówieniami PS4. Z góry przepraszamy za zamieszanie w przepływie informacji.

Przede wszystkim: każdy, kto zakupił u nas Preorder 100 zł ma gwarancję dostawy w dniu premiery. Może zamienić podstawowy zestaw na bundla z grą KillZone: Shadow Fall, zachowując jednocześnie gwarancję dostawy.

Ponadto Klienci, którzy złożyli zamówienie na zestaw z KillZone mają gwarancję dostawy w dniu premiery - zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej. Zestawy są jeszcze dostępne, natomiast z powodu olbrzymiej liczby zamówień nie jesteśmy w stanie oszacować kiedy dokładnie się wyczerpią.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy Was do kontaktu z naszą Obsługą Zamówień.

Odnośnik do komentarza

Z Euro. Rano napisałem maila do laski, która zajmuje się moim zamówieniem. Mam nadzieję, że maksymalnie 29.11.13 dostanę swój zestaw. Cały czas gwarantują to. Oby.

 

I z tego co widzę "zwykły śmiertelnik" bez pre ordera nie kupi tego zestawu, przynajmniej tam. Nie mają go na stronie. W tym upatruje swojej szansy na zapewnienie sobie tej konsoli w dzień premiery.

 

Lipa, wydaje mi się, że jestem w podobnej sytuacji. Zamawiałem ps4 na euro w październiku, gdy jeszcze do wyboru była wyłącznie jedna (goła) wersja konsoli za 1799 zł. Podczas skłądania zamówienia nie wymagano wpłaty 100zł nawet. Przed chwilą napisałem maila do euro z pytaniem czy mógłbym zmienić zamówienie na wersje z kz i padem i czekam na odpowiedź... Ciekawe czy przy zamówieniach bez wpłaty 100zł też gwarantują dostępność w dniu premiery. Wybrałem odbiór osobisty w salonie euro więc może dzięki temu się uda :-)

Odnośnik do komentarza

Tu się nie ma co zastanawiać. Są konsole trzeba brać. Nic się przecież nie traci. Rozmyślać nie ma nad czym bo dają po 20 konsol i aukcje kończą się błyskawicznie.

 

Parafrazując to jesteśmy tak na oko z 13 lat za Japonią :) Pamiętam zdjęcia z różnych periodyków podczas premier N64, Dreamcasta i PS2. Spanie pod sklepami, namioty i śpiwory. Mogliśmy tylko pomarzyć o czymś takim w Polsce. Oczywiście barierą były bardzo niekorzystne stosunki cen konsol do zarobków no ale teraz, mamy swoją Japonię A.D. 2013 ;)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

U mnie trochę cyrk z tym Euro AGD, wkopałem się. Wczoraj rano anulowałem swój pre order w Muve (od czerwca) i od razu zamówiłem bundla z KZ w Euro (koło 12). Facet przez telefon mi powiedział, że dostanę na 100% na premierę, odbiór w salonie etc.

 

Dzisiaj patrzę na status zamówienia a tam, że "sprawdzają możliwość sprowadzenie produktu", "trwa kompletowanie zamówienia" a w mailu mi napisali, że nie mam jeszcze "pełnego potwierdzenia rezerwacji" wtf o.O

 

Na infolinii teraz babka mówi, że mam czekać czy przyjmą na pewno rezerwacje-pre order czy nie. W każdym bądź razie powiedziała, że nowych zamówień już nie przyjmują.

 

Niezła jaja.

Odnośnik do komentarza
Szanowny Kliencie,

 

możemy dokonać zmiany na zestaw z grą Killzone za 1999 zł. Proszę o informację czy mam dokonać zmiany.

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie,

 

zmiana została dokonana. Obecnie nie gwarantujemy dostawy konsoli w dniu premiery.

 

Tego w sumie się spodziewałem. Nie jestem jakoś strasznie napalony na odbiór koniecznie w dniu premiery, ale nie ukrywam, że chciałbym ją mieć chociaż na okres świąteczny :-)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie krótkim podsumowaniem.

W chwili obecnie nie można nigdzie złożyć zamówienia na konsolę i mieć 100% pewności, że otrzymamy ją 29.11.

Ale jeśli ktoś naprawdę czuje potrzebę posiadania konsoli na premierę to może się udać do sklepu MM/Saturn z samego rana i próbować szczęścia ;) To jedyne, sensowne miejsce gdzie prawdopodobieństwo otrzymania konsoli będzie największe.(zakładając, że wszelkie plotki o tym, że właśnie te sklepy będą miały konsol najwięcej)

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w RTV i koleś powiedział mi , że jak zamówię preorder to na 100% dostanę konsolę 29.11!! przychodzę do domu , chcę zrobić rezerwacje przez internet a tu lipa , na stronie nie można zamawiać ani zestawu z KZ ani golasa. Osobiście nawet jak by było to dostępne to i tak bym nie złożył preordera, poczekam do 29.11 biore w kieszeń 2 z hakiem , idę do MM i biorę to co chcę czyli golasa z fifą. Osobiście nie wierze w to , że w dniu premiery może zabraknąć konsol , to jest jedna z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich lat i niby może zabraknąć towaru? nie ma takiej opcji , będzie tego w bród ZOBACZYCIE!! A te preordery to tylko tak jak wcześniej pisano chwyt marketingowy, na stronie RTV raz się wyświetla ,że towar jest dostępny a za pare minut już nie realizują zamówień, biorą ludzi pod hoooy żeby był lepszy zbyt ! ja czekam do 29.11 wbijam do MM i wychodzę z konsolą i nie widzę innej możliwości ! tyle ode mnie/// PEACE!!

Odnośnik do komentarza

Tu się nie ma co zastanawiać. Są konsole trzeba brać. Nic się przecież nie traci. Rozmyślać nie ma nad czym bo dają po 20 konsol i aukcje kończą się błyskawicznie.

 

Parafrazując to jesteśmy tak na oko z 13 lat za Japonią :) Pamiętam zdjęcia z różnych periodyków podczas premier N64, Dreamcasta i PS2. Spanie pod sklepami, namioty i śpiwory. Mogliśmy tylko pomarzyć o czymś takim w Polsce. Oczywiście barierą były bardzo niekorzystne stosunki cen konsol do zarobków no ale teraz, mamy swoją Japonię A.D. 2013 ;)

a W Japonii teraz jak kiedyś w Polsce na Playstation muszą czekać :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od kogo masz informacje, że jak pójdę 29.11 do MM czy Saturna, to PS4 będzie stało na półce?

mam Ci podac imie, nazwisko i w ktorym sklepie jest kierownikiem ? :teehee:

Masz informacje pare stron wczesniej od znanjomego kierownika MM, ja mam info od konkurencji, wiec jezeli Sony nic nie od(pipi)i na tydzien przed premiera, to w ogole nie ma sie czym stresowac. Ale mozesz dalej latac po sklepikach, gdzie nie ma szans na wiecej sztuk niz 3. Ja poki co trzymam preorder z RTV, tylko dlatego, ze mam pod domem, ale po ostatnim obdzwonieniu Warszawy o konsole 29 jestem spokojny.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w RTV i koleś powiedział mi , że jak zamówię preorder to na 100% dostanę konsolę 29.11!! przychodzę do domu , chcę zrobić rezerwacje przez internet a tu lipa , na stronie nie można zamawiać ani zestawu z KZ ani golasa. Osobiście nawet jak by było to dostępne to i tak bym nie złożył preordera, poczekam do 29.11 biore w kieszeń 2 z hakiem , idę do MM i biorę to co chcę czyli golasa z fifą. Osobiście nie wierze w to , że w dniu premiery może zabraknąć konsol , to jest jedna z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich lat i niby może zabraknąć towaru? nie ma takiej opcji , będzie tego w bród ZOBACZYCIE!! A te preordery to tylko tak jak wcześniej pisano chwyt marketingowy, na stronie RTV raz się wyświetla ,że towar jest dostępny a za pare minut już nie realizują zamówień, biorą ludzi pod hoooy żeby był lepszy zbyt ! ja czekam do 29.11 wbijam do MM i wychodzę z konsolą i nie widzę innej możliwości ! tyle ode mnie/// PEACE!!

witam na allegro mozna kupic konsole w sklepie Electro.pl  z  gra +pad+kamera za 2349zł i wysylaja 13.12.2013  co sdzicie o tym ??

Odnośnik do komentarza

 

Byłem dzisiaj w RTV i koleś powiedział mi , że jak zamówię preorder to na 100% dostanę konsolę 29.11!! przychodzę do domu , chcę zrobić rezerwacje przez internet a tu lipa , na stronie nie można zamawiać ani zestawu z KZ ani golasa. Osobiście nawet jak by było to dostępne to i tak bym nie złożył preordera, poczekam do 29.11 biore w kieszeń 2 z hakiem , idę do MM i biorę to co chcę czyli golasa z fifą. Osobiście nie wierze w to , że w dniu premiery może zabraknąć konsol , to jest jedna z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich lat i niby może zabraknąć towaru? nie ma takiej opcji , będzie tego w bród ZOBACZYCIE!! A te preordery to tylko tak jak wcześniej pisano chwyt marketingowy, na stronie RTV raz się wyświetla ,że towar jest dostępny a za pare minut już nie realizują zamówień, biorą ludzi pod hoooy żeby był lepszy zbyt ! ja czekam do 29.11 wbijam do MM i wychodzę z konsolą i nie widzę innej możliwości ! tyle ode mnie/// PEACE!!

witam na allegro mozna kupic konsole w sklepie Electro.pl  z  gra +pad+kamera za 2349zł i wysylaja 13.12.2013  co sdzicie o tym ??

 

chłopie idź 29.11 do MM czy Saturna i kup od ręki :D a co do zestawu to jakoś mnie nie rajcuje drugi pad , kamerka i KZ :) wole golasa + fifa :D 

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem info z Ultimy ale na samą konsolę więc trochę lipa.  : / Pewnie wezmę jednak z Saturna (mam preordera 100zł ale kupiłem za 1zł w promo na Face;) )

a od kiedy masz ten preorder z Saturna ??

 

 

Byłem dzisiaj w RTV i koleś powiedział mi , że jak zamówię preorder to na 100% dostanę konsolę 29.11!! przychodzę do domu , chcę zrobić rezerwacje przez internet a tu lipa , na stronie nie można zamawiać ani zestawu z KZ ani golasa. Osobiście nawet jak by było to dostępne to i tak bym nie złożył preordera, poczekam do 29.11 biore w kieszeń 2 z hakiem , idę do MM i biorę to co chcę czyli golasa z fifą. Osobiście nie wierze w to , że w dniu premiery może zabraknąć konsol , to jest jedna z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich lat i niby może zabraknąć towaru? nie ma takiej opcji , będzie tego w bród ZOBACZYCIE!! A te preordery to tylko tak jak wcześniej pisano chwyt marketingowy, na stronie RTV raz się wyświetla ,że towar jest dostępny a za pare minut już nie realizują zamówień, biorą ludzi pod hoooy żeby był lepszy zbyt ! ja czekam do 29.11 wbijam do MM i wychodzę z konsolą i nie widzę innej możliwości ! tyle ode mnie/// PEACE!!

witam na allegro mozna kupic konsole w sklepie Electro.pl  z  gra +pad+kamera za 2349zł i wysylaja 13.12.2013  co sdzicie o tym ??

 

chłopie idź 29.11 do MM czy Saturna i kup od ręki :D a co do zestawu to jakoś mnie nie rajcuje drugi pad , kamerka i KZ :) wole golasa + fifa :D

 

ale skad pewnosc ze bedzie w mm i saturnie konsola ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...