Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum.

 

 

MediaMarkt Katowice kierownik działu:
W sobotę po południu będą dostępne na sprzedaż konsole w ilości 90 sztuk (poprzednio 150). Będą dostępne 3 wersje. 50 "wypasów" tj dwa pady + dwie gry, 20 ps4+ killzone, 20 golasów.

 

 

Saturn- Galeria Krakowska, na chwilę obecną brak konsol. Przed wejściem czatowało z 15 osób i obsługa powiedziała, że dzisiaj nie przyjdą a najprawdopodobniej jutro rano ale będą wystawione po południu.

Odnośnik do komentarza

To trochę dziwne i sprzeczne z tym co podają na infolinii. Kilka dni temu zbierali nr telefonów od klientów i mieli oddzwaniać jak będą wiedzieć co i jak (jakie zestawy i jakie ceny), a my będziemy mogli zarezerwować sobie w danym sklepie.

Taki marketing (SONY przecież informowało, że dzisiaj mają być konsole) zaczyna mnie mocno wnerwiać. Prawie jak przydziały na mieszkania w PRL.

Odnośnik do komentarza

Przecież napisali wczoraj wieczorem na fb:

 

Weekend to czas zakupów! Chcielibyśmy poinformować, iż druga dostawa PS4 do Polski, będzie sukcesywnie pojawiać się w sklepach od soboty 7 grudnia 2013.
O szczegóły dostępności należy pytać u naszych partnerów handlowych.

 

https://www.facebook.com/PlayStationPolska/posts/600148266719335

 

Wiem, że wcześniej pisali o dzisiejszym dniu, ale widocznie mają jakieś opóźnienie.

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

to chyba dla tych szybszych preorderowcow, zamawialem 6.11 i tez nie dostalem o tym maila

ja faktycznie zamawiałem we wrześniu ale skoro Batata dostał to trzeba ich pościgać...

 

 

Zamawiałem w ten sam dzień co ty i również otrzymałem maila(zestaw z Killzonem)

a dostałeś już ten kod, bo u mnie nadal zero. nie będę dzwonił bo wyjdę na jakiegoś narwańca...

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem przed chwilą do Saturna i MM. Dostawca ma za mało sztuk na zrealizowanie wszystkich zamówień, więc konsole pojawią się albo jutro, albo w przyszłym tygodniu... xD

To zależy o której dzwoniłeś. Ja dzwoniłem 5 minut temu i mi powiedzieli, że w MM niet w ten łikend (że SONY się nie wywiązało), a w Saturnie laska zasugerowała, żebym rano drałował do sklepu. W RTV obstawiają że jednak też jutro

Odnośnik do komentarza

Bojan_Zaw, dnia 06 Gru 2013 - 14:32, napisał:snapback.png

Dzwoniłem przed chwilą

 

;x

 

No dupeczka z Saturna też mi powiedziała, żeby rano dzwonić jeszcze, bo może akurat coś będą wiedzieć więcej na ten temat. No cóż... Trzeba będzie ;f Jeśli się okaże, że jutro będą, to mam nadzieję, że przez telefon będę mógł zarezerwować sobie jedną sztukę. Do najbliższego Saturna mam 40km (do Gliwic), a potem pozostaje mi jeszcze sklep w Katowicach (70km) i nie za bardzo mam ochotę jechać, żeby tylko pozwiedzać sobie miasto - .-'

Odnośnik do komentarza

Z forum pssite

 

 

Dostałem takiego maila od MM (btw. odpowiedź na wiadomość z 30.11)

Cytat

 

Witam serdecznie,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta sieci Media Markt w sprawie PS4.

 

Nawiązując do wiadomości chciałbym poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych dostawa przesuneła się na koniec przyszłego tygodnia.

 

Wczoraj byłem w MM i sprzedawca zapewnił mnie, że jutro konsola ma być gotowa do obioru (nie wiedział jeszcze w jakich godzinach). Czyżby w ciągu 24h sytuacja zmieniła się aż tak diametralnie?

Odnośnik do komentarza

No z ta dostepnoscia Ps4 to jest jakas parodia.To SONY powinno zalezec zeby kupic jej konsole a tu dochodzi do tego ze ludzie dzwonia po sklepach co 5min i blagaja o konsole ech..do czego to doszlo.Ja tydzien temu bylem nastawiony ze normalnie kupie w sklepie w niemczech,wziolem nawet dzien wolny w pracy a wyszedl taki zonk.Zrobilem 2.12.2013 preorder w MM i kiedy bedzie to bedzie,nie mam zamiaru sie stresowac towarem ktory jest dostepny globalnie w takiej smiesznej ilosci.Jesli nie chca mojej kasy to laski bez. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z ta dostepnoscia Ps4 to jest jakas parodia.To SONY powinno zalezec zeby kupic jej konsole a tu dochodzi do tego ze ludzie dzwonia po sklepach co 5min i blagaja o konsole ech..do czego to doszlo.Ja tydzien temu bylem nastawiony ze normalnie kupie w sklepie w niemczech,wziolem nawet dzien wolny w pracy a wyszedl taki zonk.Zrobilem 2.12.2013 preorder w MM i kiedy bedzie to bedzie,nie mam zamiaru sie stresowac towarem ktory jest dostepny globalnie w takiej smiesznej ilosci.Jesli nie chca mojej kasy to laski bez. 

Tego samego dnia zrobiłem preorder, ale w ME.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...