Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak lepiej. Mną wzdryga jak sobie pomyślę o multiplatformach na PS3 (te z X360 też pod koniec żywota dawały się we znaki). Sprzęty nie są z gumy i jeśli w 2018/2019 nie chcemy grać w 720p w rwanych 20fps to takie zabiegi są konieczne. Albo nowa generacja co 5 lat, a sprzęty na start kosztują $600, żeby to miało zapas mocy i faktycznie oferowało moc godną daty wydania.

Masz racje jednak pamiętaj o tym, że sprzęt jakby miał wyjść z przybliżony mocą do Pro to kosztowałby w listopadzie 2013 ze 3,5k. Ja bym się cieszył z tego, że dostaje coś mocarnego na starcie, jednak większość graczy by płakała i to bardzo. Druga sprawa taka, że giery teraz się robi dłużej i okres życia konsol 5 lat to za mało ponieważ pare gierek wyjdzie i trzeba zwijać manatki.

Odnośnik do komentarza

 

W przyszłym roku przewiduje juz jakies ploty odnosnie ps5, premiera najpozniej 2019.

Taa jasne jeszcze dobrze konsole nie wyszły, gier w zapowiedziach mnóstwo i już będą PS5 zapowiadać?

Pro i Scorpio nie po to wychodzi żeby za rok nową generacje robić.

 

PS5 = 2020

 

Znowu chcesz taka dluga generacje jak z ps3/x360?

Odnośnik do komentarza

Odechciało mi się kupować pro. Yakuza chodzi dobrze persona 5 pewnie też, nioha przebileje w gorszej grafie grunt że będę miał 60 klatek. Kupiłbym pro ale zrobiłem przegląd sklepów i ni ma nigdzie. Idź pan w (pipi) z konsolą której dostępnosc jest zerowa. Hype wczorajszy opadł i rozsądek wziął górę. Dobrze że mnie horizon nie interesuje bo bym pewnie cierpiał na ps4 amator.

Odnośnik do komentarza

 

 

W przyszłym roku przewiduje juz jakies ploty odnosnie ps5, premiera najpozniej 2019.

Taa jasne jeszcze dobrze konsole nie wyszły, gier w zapowiedziach mnóstwo i już będą PS5 zapowiadać?

Pro i Scorpio nie po to wychodzi żeby za rok nową generacje robić.

 

PS5 = 2020

 

Znowu chcesz taka dluga generacje jak z ps3/x360?

 

Teraz jest Pro i będzie Scorpio.

 

 

@ blantman

 

Dostawa pro ma być niby 8 lutego.

Odnośnik do komentarza

Jakby ewentualnie rzucili te PS4 to gdzie najlepiej sie w niego zaopatrzyc? Czasami robia jakies promkik ze za kazde wydane 500zł iles tam zwracaja albo bony daja i zawsze to olewalem bo nie zostawiam takiej gotówki w markecie, a PS4 kusi i sie zastanawiam wlasnie nad tym, jakies cashbacki czy cos.

Odnośnik do komentarza

Temat już dobrze nie ten, ale rozmowy o PRO od kilku stron, wiec tu zostawie.

Boost mode zebrane razem ze 30 tytułów, w BF4 gdzie chodził w multi śednio w 35fps teraz prawie rock solid 60fps!

Nawet w Yakuza 0 poprawa

 

http://thisgengaming.com/2017/02/04/heres-a-list-of-ps4-games-that-have-been-tested-using-boost-mode-what-has-changed/

Odnośnik do komentarza

Nie powiem, nie jestem fanem wydawania konsol co 3 lata, ale to co wyprawia boost mode budzi mój szacunek do tego sprzętu.

Gierki, które wydano w kiepskim stanie jak JC3 wreszcie grywalne na konsolach dzięki ruchom Sony. Sony takie dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle motyw w postaci oszczędności 300zł na rzecz slima to śmiech na sali, to lepiej nie iść 2x na impreze i masz Pro dX. Slim to po prostu zastąpienie zwykłej PS4, czyli wyparcie jej z rynku i to jeszcze okrojona z optycznego wyjścia audio.

Tak jak pisałem wcześniej, nie ma co czekać, tylko w tym roku przestawić się na 4K i HDR.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ciekawi mnie jakie będą np. różnice w takim RDR2 w 1080p. Wszystko też zależy od tego, ile czasu będzie mieć Rockstar (jak i inni deweloperzy). Teraz na pewno są zawaleni pracą, szlifując wersje na PS4 i X1, by zdążyć na premierę, więc nie wiadomo czy dobrze wykorzystają dodatkową moc.

 

Napewno duzo lepiej niz gry ktore dostaly patcha po premierze do Pro. Po prostu jesli wersja Pro zostala uwzgledniona na etapie produkcji to duzo latwiej wmieszac to do kodu gry niz osobny patch do zamknietego kodu gry. Rockstart to jeden z tych devow ktorzy mega starannie robia gry wiec jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza

W ogóle motyw w postaci oszczędności 300zł na rzecz slima to śmiech na sali, to lepiej nie iść 2x na impreze i masz Pro dX. Slim to po prostu zastąpienie zwykłej PS4, czyli wyparcie jej z rynku i to jeszcze okrojona z optycznego wyjścia audio.

Tak jak pisałem wcześniej, nie ma co czekać, tylko w tym roku przestawić się na 4K i HDR.

Nominalna cena PS4 Slim jest w tym momencie beznadziejna, co w praktyce czyni tę konsolę mało opłacalnym zakupem. Ale ja przykładowo stojąc przed wyborem sprzętu w grudniu, sięgnąłem jednak bez bólu głowy po 'bieda edyszyn'. W promocji wersja 1TB kosztowała mnie wtedy okrągłego kafla, gdy za Prosiaka musiałbym dać już 1700. I dla mnie te 7 stowek różnicy, to już była za duża rozpiętość, biorąc pod uwagę różnice sprzętowe. Gdyby ta konsola miała mnie wtedy jednak kosztować aż 1400 zł, to w ogóle nie brałbym jej pod uwagę, tylko od razu kupił wersję dopasioną.

 

W każdym razie według mnie Slim powinien kosztować obecnie nie więcej niż maksimum 1200 zł. Z drugiej jednak strony, skoro Sony chce zapełnić rynek Prosiakami, to kompletnie mnie nie dziwi, dlaczego różnica cenowa pomiędzy nimi w chwili obecnej jest już tak niewielka: po prostu mało kto będzie chciał brać upośledzoną wersję za raptem 300 zł mniej. Ot, marketing.

Edytowane przez l33t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko pozostaje kwestia awaryjności, bo jednak Pro to w sumie nowe urządzenie, a wiele osób podchodzi do nowych konsol z dystansem czekając na to, czy sprzęt nie będzie miał licznych powtarzalnych wad. Tutaj też było dużo narzekania na to, że Prosiak chodzi czasem - nawet w starszych grach - jak odkurzacz.

Odnośnik do komentarza

Te informacje o nowym rzucie 8 lutego, które ktoś co jakiś czas rzuca, to one pochodzą z jakiegoś pytania do sklepów, czy skąd?

 

Also, na muve jest niedostępny zestaw Pro z jedną gierką do wyboru, między innymi RE VII w opakowaniu zastępczym, czyli coś nowego raczej. Ciekawe, czy to jakaś zapowiedź restocku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...