Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło  raczej o to, że w stosunku do gier na inne konsole 249 zł to przynajmniej o 49 zł za dużo nie wspominając o PC.
Jeśli chodzi o temat dostępności konsoli na polskim rynku to na prawdę biednie to wygląda na obecną chwilę. Ciągłe informacje o bardzo  malej ilosci konsol mogą się potwierdzic co dla mnie delikatnie mówiąc jest niezrozumiałe.

Być może dlatego,że nie pracuję w SCEP [ironia -> mode on] ale na osłodę nie wszystkie kraje z EU dostaną swoją konsolę na premierę .

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ja jakos nie wierze w to ze zabraknie konsol na premiere. Serio myslicie ze bedzie wiecej chetnych niz wyprodukowanych ps4? Ja swoja chce kupic w okolicach premiery i niemozliwe wydaje mi sie ze pojde do saturna czy media i uslysze ze nie maja pudel bo wszystko poszlo, tym bardziej ze bujnac sie do sklepu bez 2,5 kola to za bardzo nie ma sensu, a nie widze zeby az tylu u nas chetnych bylo na koniec listopada/poczatek grudnia, swieta trzeba zrobic, sylwester, a prezenty pod choinka za ponad 2000plnow to w rzadko ktorym domu mozna znalezc.. Tak wiec spokojnie, imo kazdy chetny swoj wymarzony zestaw dorwie :*

Odnośnik do komentarza

schabek nie wiem jak w pl ale w ire bankowo zabraknie. w gamestop mowia ze nastepny rzut w okolicach gwiazdki to samo w extravision nie wiem jak z hmv ale podejrzwam ze to samo.

Hmv ma teraz tylko 4 sklepy. 3 w Dublinie i 1 w Limericku. Wiec napewno zabraknie.

Odnośnik do komentarza

SCEP poinformowało sieci handlowe (ktoś pisał o tym wcześniej) , że nie gwarantują dostępności dla preorderów sprzedanych po 4.9.13. 

Część sklepów zareagowała od razu, pozostali sprzedawali preordery pomimo alarmu SCEP. 

 

Niestety do tej chwili nie ma konkretnych informacji od SCEP o dostępności w dniu premiery. 

Klienci, którzy zamówili preorder online w SP/MM dostaną konsolę na 100%. 

 

Z PS3 też był hipe, z konsolami nie było problemu. 

 

Jeżeli chodzi o zestawy konsol.

Maja się pojawić wg SCEP zestawy :

 

PS4 + gra 

PS4 + gra + kamera - 2399zł 

 

SCEP nie potwierdziło zestawu za 1799. 

 

SCEE poinformowało o zestawach z PS4 + killzone.

Odnośnik do komentarza

 

schabek nie wiem jak w pl ale w ire bankowo zabraknie. w gamestop mowia ze nastepny rzut w okolicach gwiazdki to samo w extravision nie wiem jak z hmv ale podejrzwam ze to samo.

Hmv ma teraz tylko 4 sklepy. 3 w Dublinie i 1 w Limericku. Wiec napewno zabraknie.

 

obawiam sie, ze pominąłeś jeden w Centrum Handlowym Kilkenny, kolo TK Maxx'a(czy co to tam jest)  :)

 

edit.

strona HMV.IE chwilowo niedostępna, ponowne otwarcie za 3dni i 15godz. może aktualizują dział PS4 ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Zaq tego nie ma juz od ponad roku:)

Pod twoja nie obecnosc w irl,hmv wrocil ;) 4/5 sklepow i kilka xtravision+hmv.

 

Chyba,ze miales na mysli ten sklep w Kilkenny ale to MEVEK o nim pisal ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

FlOw, Flower były na PS3 nie na PS2 to raz. Dwa: nie znam konsoli Xbox Zero. Trzy: Microsoft podniósł się z kolan więc nie wieszczyłbym tak szybko porażki.

Wtopa na wejście dla Xbox One a na wyjście dla Sony, za lineup gier i ilość konsol dla Polski. Kiedyś SCEP chwalił się wartością naszego rynku dla korporacji, w ramach podziękowań powstało SCEP. Niestety tym razem w ramach podziękowań PS4 idzie dla Johnów i Helmutów a Janek to sobie pogra...w przyszłym roku.

Nadzieja w tych co się wypną na Sony przed i w trakcie premiery.

Odnośnik do komentarza
Niestety tym razem w ramach podziękowań PS4 idzie dla Johnów i Helmutów a Janek to sobie pogra...w przyszłym roku.

 

Skąd wiesz? A co jeśli 29.11 pójdziesz do sklepu i dostaniesz swoje PS4 bez problemu? Ogólnie przez te plotki sytuacja wygląda tak, że każdy jest posrany, że nie dostanie swojej PS4, osoby, które miały spokojnie iść w dzień premiery składają preordery, ogólnie sprzedawcy ładnie to rozegrali :)

Odnośnik do komentarza

Co do tego filmu to całkiem ciekawy, a co z zabraniem nam pewnej puli dla innych krajów to nie trzeba mieć znajomych w Sony czy być byłym pracownikiem bo można było to podejrzewać, z resztą samo o tym pisałem jakiś czas temu. W sklepach na premierę na pewno będę konsole, pytanie tylko ile...

Odnośnik do komentarza

YETI serio, podziwiam Twój optymizm, ale gorzej jak to okaże się prawdą i następna partia będzie gdzieś na przełomie grudzień/styczeń. Co Ty zrobisz jak będziesz czytał te opinie osób, które konsole mają, a Ty biedak nie, bo nie wystarczyło. :(

Chociaż zawsze możesz kupić za większą cenę z allegro, bo takie pewnie się pojawią w premierę od cebulaków. :thumbsup:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...