Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czytam raz jeszcze tego maila od Euro z sierpnia.

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za złożenie Zamówienia na preorder kosoli Playstation 4.

Zostało utworzone nowe zamówienie/rezerwacja na konsolę Sony Playstation 4 o nr **************************** w cenie 1690 PLN uwzględniającej wartość preordera.

Nie będzie ono widoczne w koncie Klienta.

Dostępność konsoli jest zagwarantowana w dniu premiery. O dokładnym terminie oficjalnej premiery poinformujemy po jej ogłoszeniu przez firmę Sony w odrębnej wiadomości.

Miejsce odbioru zamówienia oraz sposób płatności będą zgodne z wybranym sposobem na etapie składania zamówienia/rezerwacji przedpremierowego.

W przypadku dodatkowych pytań bądź chęci dokonania zmiany prosimy o kontakt.

Regulamin przedsprzedaży: Regulamin

W przypadku rezygnacji kontaktuj się z nami: e-mailem, telefonicznie lub skorzystaj z opcji „Anuluj” w Twoim koncie.
Dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta, prosimy przygotuj numer Zamówienia.

Niniejsza wiadomość nie stanowi jeszcze Potwierdzenia Zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Gupi jestescie. Myslicie ze urwanie nawet 3 tysiecy konsol Polsce i wyslanie ich do niemiec cokolwiek zmieni u nich? Xd tam pojdzie kilkadziesiat tysiecy w premiere u nas pewnie max 5k

Takie durne (pipi)enie tylko podsyca napiecie u ludzi i ci co serio chca kupic beda sie (pipi) i stac w kolejce od rana dnia poprzedniego.

To jest ponad 2000zl, ludzie nie rzuca sie na to jak na move.

 

Ja nadal nie wiem czy wezme na premiere. Killzone nigdy mi sie nie podobal, dla watch dogsow chcialem brac. Moze mnie cos powali i na swieta kupie, ale serio to pewnie dopiero kolo wiosny jak watchdogsy i infamous bedzie.

Odnośnik do komentarza

  • November 29th, 2013. (Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom)
  • December 13th (Czech, Hungary, Slovakia, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Bahrain, Oman)
  • 2014: (Iceland, Lithuania, Latvia, Estonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, Kazakhstan, Ukraine)

W takim złym gronie to my nie jesteśmy.

 

Dzięki MichAelis, równie gorąco Cię pozdrawiam.

3 tyś. zmieni niewiele poza tym, że Sony DE mniej ucierpi pr-owo na niedostępności konsol i to, że 3 tyś. Helmutów będzie zadowolonych.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

 

Dzięki MichAelis, równie gorąco Cię pozdrawiam.

3 tyś. zmieni niewiele poza tym, że Sony DE mniej ucierpi pr-owo na niedostępności konsol i to, że 3 tyś. Helmutów będzie zadowolonych.

Na liscie ktora podales Polska jest w tym samym miejscu co Niemcy i inne kraje. Nie znaczy to ze Polska jest takim samym targetem jak Niemcy, ale znaczy to np ze jest wyzej niz Czechy. I predej uwierze w przesuwanie konsol miedzy roznymydatami premier niz wlasnie miedzy Pl a De. Bo jakby chcieli u(pipi)ac Polsce 80% puli to po prostu zrzucili by ja na premiere w pozniejszym czasie.

 

3 tys helmutow bedzie i tak nie zadowolonych, bo nie zauwaza roznicy o taka ilosc konsol, bo popyt i tak bedzie wiekszy.

Natomiast w Polsce bylby wielki shitstorm, ze nikt nie kupil konsoli i nakrecane to byloby przez tych co nawet kupic nie chcieli xd

Bardziej obrazowo. Przy przesunieciu x konsol z Polski do Niemiec. 3% potencjalnych nabywcow sie ucieszy; 70% potencjalnych nabywcow polskich sie w(pipi)i.

Odnośnik do komentarza

Jestem daleki wiary we wszelkie teorie spiskowe. SCEP dostał przydział tyle i tyle i tyle będzie. A ile to będzie okaże się 29 listopada.
Celem ukrócenia tych wszelkich domysłów i plotek powinno być jasne stanowisko SCEP, którego prawdopodobnie się nie doczekamy a nawet gdyby było dla nas przykre na pewno pozbawiłoby złudzeń i wątpliwych nadziei co niektórych.

Odnośnik do komentarza

Ja w historie z PS3 site wierze po tym jak sie dowiedzialemze w Irlandii konsola na day1 jest nieosiagalna a preordery sa wyprzedane na 3 dostawy do przodu z uwagi na co juz nie przyjmuja nawet zamowien.

Jesli to bedzie naprawde prawda to SCEP powinien dkstac bana i dyrektor powinien stracic stolek, bo o czyms takim powinno sie oficjalnie poinformowac i wtedy ludzie moga sciagac z za granicy.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wy nadal wierzycia, ze polska nie jest w afryce? Co sie z wami dzieje?

Za kazdym razem, z kazdym sprzetem tak bylo i teraz nagle bedzie inaczej?

Wii U bylo 15 sztuk na premiere.

 

PIETNASCIE SZTUK NA CZTERDZIESTOMILIONOWY KRAJ

 

15

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, wy nadal wierzycia, ze polska nie jest w afryce? Co sie z wami dzieje?

Za kazdym razem, z kazdym sprzetem tak bylo i teraz nagle bedzie inaczej?

Wii U bylo 15 sztuk na premiere.

 

PIETNASCIE SZTUK NA CZTERDZIESTOMILIONOWY KRAJ

 

15

 

I te 15 sztuk wyprzedało się w kilka miesięcy ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio wierzycie w brak konsol? Sony nie dyktuje cen, zostawiając wolną rękę sklepom. Te specjalnie milczą by sprawiać wrażenie, że braknie. Ludzie zaczna panikować i będą w stanie zapłacić więcej niż 1799 złotych (co się potwierdziło, ja mam preordera za 1699 zł z czerwca), a o to chodzi. Konsole będą, same MM (post z innego forum) ma mieć około 20 tysięcy konsol na kraj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...