Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić z partyzanta ps4 ale coś czuję, że u nas konsole będę po prostu później, nie zdziwię się jak za kilka dni wszyscy przełożą w sklepach premierę na okres świąteczny. Obecne konsole jakie miały być puszczone na nasz rynek zostaną w innych krajach UE a u nas owszem pojawią się ale na allegro i to w większych cenach. Reszta będzie musiała czekać do świąt. To są jakieś jaja dosłownie, nawet psx extreme nie zabrał w tym zdania, czy nikt z redakcji nie czeka? Sklepy anulują oferty a sony center milczy bo wiedzą już o tym a boją się o anulowanie preorderów.

 

Ps. Wolałbym aby o co pisze się nie sprawdziło ale coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Byłem w Saturnie i w końcu pogadałem z jakimś ogarniętym sprzedawcą. Otóż na półkach nie będą mieć konsol w ogóle, bądź jakaś śladowa ilość, jeżeli ktoś zakupił preorder we wrześniu, nie ma szans na otrzymanie konsoli. Odkładają tyle konsol, ile sprzedali preorderów w danym sklepie, nie potrzebują żadnego kontaktu telefonicznego, po prostu przychodzi się do sklepu i przynoszą konsolę. Jednak z tego co mi powiedziano, konsole dla preorderowców trzymają tylko 3 dni, jak ktoś się spóźni, konsola idzie na sklep. Istotne jest skąd kupiliśmy preorder, jeżeli ktoś kupił w Saturnie w Manufakturze, to nie odbierze konsoli w Saturnie Port Łódź.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

mediaexpert wystawia ps4 na alledrogo. Wysłałem zapytanie czy gwarantują dostawę w dniu premiery i taką otrzymałem odpowiedź

 

 

 

Witam,

Otrzymaliśmy potwierdzenie od firmy Sony Computer Entertainment iżdostawa PS4 na nasz magazyn nastąpi w przeddzień premiery. Zamówione konsole wyślemy bezzwłocznie, tak aby dotarły do naszych klientów najpóźniej w dniu premiery. Zapraszamy do wzięcia udziału w Aukcji.

Pozdrawiamy

Mediaexpert.pl

 

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Zapytałem jeszcze raz jak to się ma do infa na ich stronie:

Z powodu wysokiej ilości zamówień na PS4, zamówienia przedpremierowe złożone od 04.09.2013 nie gwarantują dostępności produktu w dniu premiery

odpowiedź:

 

 

Konsole przewidziane dla klientów allegro są z osobnej puli dystrybucyjnej.

Odnośnik do komentarza

dobra wczytałem się w regulaminy tych voucherów sprzedawanych za 100zł i jest jak byk:

 

 

Dokładna data premiery konsoli oraz jej cena, nie są jeszcze ostatecznie potwierdzone przez producenta i mogą ulec zmianie. lub Cena konsoli oraz data premiery w Polsce nie została jeszcze potwierdzona. 

 

więc mogą de facto zrobić co chcą. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Byłem w Saturnie i w końcu pogadałem z jakimś ogarniętym sprzedawcą. Otóż na półkach nie będą mieć konsol w ogóle, bądź jakaś śladowa ilość, jeżeli ktoś zakupił preorder we wrześniu, nie ma szans na otrzymanie konsoli. Odkładają tyle konsol, ile sprzedali preorderów w danym sklepie, nie potrzebują żadnego kontaktu telefonicznego, po prostu przychodzi się do sklepu i przynoszą konsolę. Jednak z tego co mi powiedziano, konsole dla preorderowców trzymają tylko 3 dni, jak ktoś się spóźni, konsola idzie na sklep. Istotne jest skąd kupiliśmy preorder, jeżeli ktoś kupił w Saturnie w Manufakturze, to nie odbierze konsoli w Saturnie Port Łódź.

 

dzięki za info, szczególnie ze mam w Saturnie w Łodzi preordera (zrobionego w sierpniu) oby mieli dla mnie odłożoną :)

Odnośnik do komentarza

Zeby tak rozowo nie bylo, wybor 2 gier miedzy Assassin's Creed 4: Black Flag, FIFA 14, Battlefield 4, Need for Speed: Rivals lub Call of Duty Ghosts i trzecia gratis Killzone: Shadow Fall, Knack lub DriveClub.

 

U nas też będą takie promocje... jak w końcu postawią amazon w Polsce.

Niedawno slyszalem w niemieckim radiu ze amazon planuje w polsce swoj magazyn. Ciekawe czy bedzie full serwis czy tylko magazyn. Niemieccy pracownicy amazonu czesto strajkuja, pewnie taniej bedzie w polsce...

Odnośnik do komentarza

Z tym, że w tym miesiącu doznamy tej potęgi nie byłbym taki pewien ;) Przejrzałem tą stronę ps4site i z tego co wyczytałem, mogą być problemy z dostaniem konsoli na premierę. Mam pre oder od sierpnia i mam nadzieję, że akurat ja tego problemu nie będę miał. Mam też nadzieję na tego najdroższego bundla..


W ogóle na zavvi.com ten najdroższy pack z dwoma padami kosztuje 1219.99 ojro ! Z dopiską

Upgrade Only - Not Available for Preorder. Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

ja ma dwa preordery zlozone na niemieckim amazonie. pierwszy dla mnie na ps4 + driveclub za 419€, zostal zmieniony na sama konsole za 399€, ale od amazonu dostalem bon o wartosci 50€ na kupno DC, dlaczego chyba nie musze tlumaczyc.

drugi dla znajomego na bundla z kz, dodatkowym padem i kamerka za 499€.

o moja konsole na premiere nie musze sie martwic, ale czy ta dla znajomego tez w tym terminie dojdzie, nie wiadomo. sam amazon wyslal mi tydzien temu emaila z wiadomoscia, ze nie sa w stanie potwierdzic daty wysylki tegi zestawu.

swoja ps4 zamawialem pod koniec lipca, a ta druga 28go wrzesnia.

Odnośnik do komentarza

Ja brałem w ultimie i wciąż czekam na ich cenę, jeśli będzie 1799 zł to trochę lipa, drożej niż w Niemczech, ale i tak już kupię, nie mam sił się z tym fatygować.

 

Przecież cena jest ustalona na 1799 i jeśli nie robiłeś preordera na początku z gwarancją ceny to na pewno taka cena będzie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...