Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 5 h z hakiem za mną i chyba musze stwierdzić ze przy mad maxie bawiłem sie lepiej. Podchodziłem do gry z obrazem tych wszystkich 10/10 i game award i narazie czuje lekki zawód. Troche irytują sytuacje jak poluje na jakiegoś dowódcę i w trakcie walki jeszcze 2 sie pojawia, pomijając fakt ze z 20 orków mnie otacza i niestety wiem jak skonczy sie pojedynek jesli nie zaczne uciekać :o pewnie to powód jeszcze nie do konca dopasionej postaci ale także misje główne według mnie kuleja. Złapałem sie na tym ze nie chce mi sie ich zaczynać jesli juz jedna czy dwie przed chwila ukończyłem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze, jestem pozywynie zaskoczony, obawiałem sięże gra będzie nudna, ale co ciekawe niby tylko wyżynamy orkowe ścierwa ale mam już jakieś 6h na liczniku a wcale mi się nie znudziło. Pozytywnie zaskoczony też jestem trudnością gry, nie jest to samograj, aktualnie muszę dopaść 4 wodzów ale żeby to zrobić wpierw trzeba przesłuchać kapitanów co jest chyba najtrudniejsze w tym zadaniu bo nie łatwo ich  spotkać tak żeby byli sami i można było ich w spokoju przesłuchać bez narażania siena ataki orków

Odnośnik do komentarza

Pograj dłużej to poziom trudności drastycznie spadnie ;) mam platyne w tej gierce wiec troche w nia pograłem i mimo wszystko uważam ze z czasem monotonnia sie zauważalnie wkrada. Mimo wszystko takie 7/10. Najmilej wspominam chyba te finishery;p

No przy platynowaniu pewnie można się trochę"ponudzić", ale raczej tego nie planuje, no ja jeszcze bardzo lubię klima śródziemia więc to też na plus.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

gram sobie, gram w ten tytuł i każdego kolejnego dnia już coraz mniej mam mocy do tej gry. dla mnie to wzięto uniwersum ( to też za dużo powiedziane ) LOTR, ktoś wpadł na pomysł nemesis, kto inny że damy walkę z Batmana i punkty orientacyjne czyli wieże. I do tego wszystkiego dowalimy "fabułę", Najbardziej wkurza mnie fakt, że ten świat jest taki nijaki, to wszystko jest do siebie tak podobne że masakra. Nikt nie zadał sobie trudu żeby stworzyć tu jakieś ciekawe lokacje żeby rozgrywać tam misje główne, Zamiast tego mamy połacie identycznych terenów.

Dlatego nie mogę uwierzyć, że ktoś tak przejechał się po temacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...