Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

poza tymi oczywistościami nad ktorymi fapujecie na ostatnich stronach, zwroccie uwage na ogień - epicko sie prezentuje

 

a koncowke z tym wozem opancerzonym nie wiem czy dalo by sie lepiej zrobić pod wzgledem oddania jego ciezkosci, destrukcji i animacji jazdy

 

sam licze ze poza takimi akcjami w grze zobaczymy jednak wieksza ilosc eksploracji i zagadek zeby mozna bylo wyciszyc sie po grubszych akcjach

Odnośnik do komentarza

no maja byc , caly czas to podkreslaja, ze niby duzo z tlou chca dodac czyli wyciszajace momenty i wieksze lokacje dajace pole do kombinowania (gameplay z grudnia)

 

gameplay z e3 i wczorajszy to pokazowka tego z czego slynie seria i tego co potrafia wyciagnac z ps4 (i jakis tam pstryczek dla (pipi)burzy z downgradem jaka przeszla przez neta w ciagu ostatniego pol roku)

 

niesamowicie sa w tym co robi ai pomyslec, ze oni na potrzeby ps4 nie robili nowego silnika tylko dalej ulepszaja ten jaki stworzyli na ps3 dla serii uncharted i tlou

 

po u4 tlou2, potem pewnie nowe ip

Odnośnik do komentarza

Imo to jest max, aby choćby 1/5 gier w tej generacji tak wyglądała :)

Znając przeszłość studiów 1st party to ta gra graficznie nawet nie stanie przy nowym tytule SSM, ot taka mała ciekawostka żebyś mógł sobie jeszcze poszarpać marcheweczkę do swojej peesczwóreczki na samą myśl co za moloch powstaje w ich pieczarach.

Co do gry - bonusowego gameplay'u nie mam zamiaru oglądać, graficznie już fragment z E3 niszczył, ale głównie cieszy mnie to, że to już nie jest grywalnościowa spier.dolina jak poprzednie cześć, przynajmniej takie wrażenie sprawia. No dobrze się to wszystko zapowiada, oby tylko bez niepotrzebnych potworów na końcu gry.

Odnośnik do komentarza

Day1, a do tego liczę na jakąś wypasioną kolekcjonerkę z figurką. Czekam na informacje o multi, gdzie znów spędzi się kilka ładnych miesięcy, przynajmniej mam taką nadzieję. Pikanterii dodaje fakt, ze multi tworzy ten sam zespół, który ma na koncie multiplayer z TLoU. :banderas:

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ząbiaki? to te potwory od wróżki zębuszki?

Bracia Winchester chyba kiedyś ubili wróżkę zębuszkę.

 

Oczywiscie, nie mozna wykluczyc, iz gdzies na oceanie istnieja wyspy zamieszkane przez piratow zombie, albo inne wrozki.

 

BTW ogarnijcie sie z tymi spoilerami z trylogii

No ale przecież

w żadnej części nie było potworów jako takich. Nie wiem jak w jedynce. W dwójce byli dopakowani żywicą mieszkańcy Shangri-la, którzy odstraszali ciekawskich w kostiumach Yeti, a w trójce dżiny to halucynacje. 

W 4 zobaczymy pewnie coś podobnego.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...