Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zajawka. Tak z ciekawości to czasami do tej części nie robi muzy ten sam typ co do serialu Pozostawieni ? Bo muza mega podobna i w tych klimatach.

Mówisz o kawałku z tego teasera? Przecież to kawałek Pixies, chociazby w Fight Clubie był

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Czyżby gracze aż tak skrytykowali bete ze trzeba było po raz kolejny przesunąć datę premiery ?

 

Jeśli Psiaki twierdzą, że chcą jeszcze doszlifować całość to trzeba im po prostu wybaczyć i zaczekać ten jeden miesiąc dłużej. REDzi też przesunęli premierę W3 i warto było zaczekać tak samo jak Rocsktar z GTA V dwa lata temu. 

Odnośnik do komentarza

Odpowiem ci tak, jeśli ta część miała by być tak " DOSZLIFOWANA " jak swego czasu było U3 ( multi ) to jak dla mnie może wcale nie wychodzić.

 

Po beta testach pewnie dostali po uszach za wciskanie na siłę rozwiązań z TLOU do multi które wcale tego nie potrzebuje, a wystarczyło słuchać graczy i stworzyć multiplayer przynajmniej w części przypominający ten z U2.

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że trochę na siłę chcą wciskać do tego nowego multi różne bajery, za dużo już się tego robi.

Multi z 2 było "okrojone" czyli proste, konkretne bez wielu bajerów - ale bardzo grywalne.

Ja też mnóstwo czasu spędziłem przy multi u2 i u3 i pewnie przy 4 też tak będzie ale... te zapożyczenia z tlou zupełnie niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza

Dodajmy do tego zapowiedzi wielu DLC, i to nie tylko dodających nowych map czy jakiś tam popierdółek ale dodatkowych pomocników i bronie. Coś czuje że nowi pomocnicy jak i bronie zupełnie przypadkiem będą potężniejsi / potężniejsze niż to co zawarte będzie w podstawowej grze. Zresztą podobną sytuacje mieliśmy w TLOU przecież.

Odnośnik do komentarza

Przesunęli premierę więc może wzięli sobie do serca ocenę graczy z bety. A biorąc pod uwagę to co pisaliście o pomocnikach to wątpię by ten motyw był rozwijany. Może ograniczą ich "używalność"? Nie wiem jak tak w 4 ale trójka miała problem ze ściąganiem/kopaniem przeciwników. Czasem gra łapała z dość dużego dystansu, a czasem nie dało się chwycić przeciwnika nawet gdy stał na krawędzi. Mowa oczywiście o multi. Czekam aż dadzą możliwość ogrania bety dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Przesunęli premierę więc może wzięli sobie do serca ocenę graczy z bety. A biorąc pod uwagę to co pisaliście o pomocnikach to wątpię by ten motyw był rozwijany. Może ograniczą ich "używalność"? Nie wiem jak tak w 4 ale trójka miała problem ze ściąganiem/kopaniem przeciwników. Czasem gra łapała z dość dużego dystansu, a czasem nie dało się chwycić przeciwnika nawet gdy stał na krawędzi. Mowa oczywiście o multi. Czekam aż dadzą możliwość ogrania bety dla wszystkich.

 

Wina - laga, paradoksalnie im ktoś bardziej lagował tym łatwiej mu się grało, brak dedykowanych serwerów, tylko wrzucanie gry na hosta. Archaiczne rozwiązanie.

Randomowe meele. raz wchodziło, raz nie - totolotek. Mega zrąbane hitboxy, op blindfire i tak to się kręciło niestety,

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...