Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, tylko po jakiego chuya dali możliwość oznaczania przeciwników?

Mozesz to wylaczyc (potwierdzone), na crushing domyslnie bedzie off.

Uncharted 4 also offers some new tools to help you sneak past Nate's foes. You can mark targets as in a Battlefield game by holding L2 and pressing the left stick. And when you're hidden, each enemy has a stealth indicator above their head à la Assassin's Creed. The sand-colored icon slowly fills up as they train their eyes on you; it turns yellow if they think they've seen something, at which point they'll head over to investigate; and it turns orange once they've definitively spotted you. (You're free to turn off these features if you want, and they're disabled by default on the hardest difficulty, Crushing.)

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Wcześniej włączyłem sobie gunplay od razu, a teraz moment jazdy autem. No po prostu masakra,

 

 

motyw z wyciągarką mnie rozwalił, Nate podbiega, bierze linę, przerzuca między rękoma dla realizmu i nawet musi drzewo obejść aby hak zaczepić. Oraz oczywiście hak sam się nie odczepi, trzeba wyjść i zrobić to samemu

 

 

Praktycznie każdy inny deweloper dałby sobie z tym spokój, ale dla ND każdy taki detal jest ważny, no mistrzostwo po prostu.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Oczywiście animacja w przerywnikach to absolutny majstersztyk ale stworzony tak jakby na PS 4,5K:) Poza tym obijający się od prawa do lewa kanister też jest dobry. Ok grafa miażdży i nie interesuje mnie ile trików tam wcisnęli, niech wciskają wszyscy takie triki ja chętnie będę dawał się oszukiwać.

Jak opadnie zachwyt grafą to nie będzie to samo co zawsze - more and more pif paf shooting?
PS.Facjata Nathana z głowy czy z żywego człowieka?

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Oczywiście animacja w przerywnikach to absolutny majstersztyk ale stworzony tak jakby na PS 4,5K:) Poza tym obijający się od prawa do lewa kanister też jest dobry. Ok grafa miażdży i nie interesuje mnie ile trików tam wcisnęli, niech wciskają wszyscy takie triki ja chętnie będę dawał się oszukiwać.

Jak opadnie zachwyt grafą to nie będzie to samo co zawsze - more and more pif paf shooting?

PS.Facjata Nathana z głowy czy z żywego człowieka?

Jestem ciekawy czy ND naprawdę by mogło stworzyć coś takiego w gameplayu na tym niby 4.5 jeżeli teraz te scenki są wyświetlane w realtime. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...