Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informację. Pozdrawiam

 

Zaczynam przygodę z multiplayer, i mam pytanie. Jaki jest maxylamalny poziom punktów PW? Póki co mam 19/19i zapewne jeżeli istnieje więcej tych punktów aby więcej modyfikować, należy grać tylko mecze rankingowe?

Maksymalnie jest 25, aby odblokować nowe musisz odpowiednią ilość razy użyć dany ekwipunek. Np. za 200 powaleń z pistoletów odblokowuje się jeden punkt. W każdej sekcji masz opisane na samym dole ile razy trzeba czegoś użyć.
Dzięki za informację. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Z nowości min.

Premiera za ukończenie meczu 10 reliktów.

Za wygrany mecz 20 reliktów.

Czas bezczynności przed wyrzuceniem gracza zmniejszono do 30 sekund.

 

Patch waży 1.2GB

 

 

 

PS. Właśnie gram z kolesiem z ND (logo przy nicku).

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Wszystkie DLC do multi będą darmowe. Mapy i nowe tryby dostępne od razu, reszta do odblokowania w skrzyniach.

Czyli jak kupiłem Seasson Passa za 104zł to zapłaciłem tylko za DLC do singla? Czy coś jednak będzie jeszcze zawarte w tym SP?

 

Pierwotnie to miały być dwa pakiety DLC do multi i dodatek do singla

Odnośnik do komentarza

To nie był Season Pass ;) W ramach tego pakietu dostaniesz DLC do singla i do multi (zależnie kiedy kupiłeś) natychmiastowy dostęp do wybranych przez ND broni (P90 i pistolet w drugim pakiecie), skórek, boosterów. Później zamienili to na 3200 pkt. Uncharted.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Podziwiam was za to że macie takie parcie na multiplayera. Ja porzuciłem granie po zaliczeniu pucharów ale okazuje się że teraz gdy mam to totalnie w (pipi)e to wiecie też jest ochota na granie bez parcia na punkty na ligi. Tylko żeby trzodę porobić na serwerze i w miarę umiejętności pomagać drużynie. Ale za późno już w to wskoczyć więc podziwami was za regularne granie.  :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

Podziwiam was za to że macie takie parcie na multiplayera. Ja porzuciłem granie po zaliczeniu pucharów ale okazuje się że teraz gdy mam to totalnie w (pipi)e to wiecie też jest ochota na granie bez parcia na punkty na ligi. Tylko żeby trzodę porobić na serwerze i w miarę umiejętności pomagać drużynie. Ale za późno już w to wskoczyć więc podziwami was za regularne granie.  :i_am_so_happy:

 

Niby czemu za późno ?

W dwa wieczory odsłonisz sobie ekwipunek (albo kupisz od razu jak masz kasę) i jesteś na równi z innymi :)

Co z tego, że ktoś ma platynową czy złotą czapeczkę ?

 

Zaczynam przygodę z multiplayer, i mam pytanie. Jaki jest maxylamalny poziom punktów PW? Póki co mam 19/19i zapewne jeżeli istnieje więcej tych punktów aby więcej modyfikować, należy grać tylko mecze rankingowe?

Maksymalnie jest 25, aby odblokować nowe musisz odpowiednią ilość razy użyć dany ekwipunek. Np. za 200 powaleń z pistoletów odblokowuje się jeden punkt. W każdej sekcji masz opisane na samym dole ile razy trzeba czegoś użyć.

 

Maksymalnie jest 26.

Odnośnik do komentarza

Pawie skończyłem gierkę. No cóż, wszystko już było w poprzednich częściach. Grafa czasami robi wrażenie, ogólnie jest ok, od 3 części gdzieś w połowie gry muszę robić przerwy częściej bo mnie nudzi granie tu było tak samo. Totalnie słabe bronie które według mnie strzelają tak samo, poważnie nie przypominam sobie ani jednego konkretnego modelu tylko pistolety z 2 snajpery i parę karabinków i uzi, każdym się strzela bardzo podobnie. Ta gra to taki kotlet sprzed tygodnia podany w super drogiej restauracji. Ode mnie 8.5/10 co najwyżej. Pół oczka za małe rozbudowanie elementu skradania na plus. 

Edytowane przez Sig
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Oni chyba sami nie wiedzieli jak to będzie wyglądać. Multi U4 na premierę wyglądało na pociętą wersję z U3: brak trybu klasycznego, co-opa, do tej pory nie ma możliwości głosowania na jedną z dwóch mapek... Niestety to znaki naszych czasów: DLC i patche. Po co od razu dawać całość jak można dawać po kawałku i podsycać żar. I tak szczęście, że kasy nie biorą za to. Łatki pierwotnie miały za zadanie naprawiać ewentualne niespodziewane błędy i bugi w grach, a doszło do tego, że często wypuszczany jest produkt beta w pudełku by trafić z premierą, a błędy naprawią łatki jak już je zrobią.

Odnośnik do komentarza

Yeti, wszystko fajnie, tylko czemu z dubbingiem?

Bo jest bekowy? W każdej grze mam ang. np. w takie TLoU nie wyobrażam sobie grać po polsku, w multi piękne bluzgi lecą. Tu też grałem po angielsku, ale zmieniłem z ciekawości i tak zostało. Śmiesznie brzmią tę teksty po polsku.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...