Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja to polecam i ten pierwszy ale Gold też jest bardzo dobry :) Na pewno lepiej wykonany i można pre-definiować ustawienia dźwięku (są palikacje pod PS3/PS4 w PSS). Jakoś bardzo podobna no i Gold'a podłączy się pod wszystko (również Vitę - jest imo bardziej praktycznym wyborem) Mikrofonu nie miałem okazji przetestować jeszcze na Goldzie - może w weekend ze Square w Borderlands 2 :D

Odnośnik do komentarza

ale w goldach jakosc mikrofonu jest chyba jeszcze gorsza...

Tu się z tobą nie zgodzę. Posiadam goldy i znajomi mówią ze jestem słyszalny głośno i wyraźnie, kumpel ma 2.0 i też jest bardzo dobra jakość jeżeli chodzi o micro (chociaż oprócz nazwy między 2.0 a goldami żadnych różnic nie ma). Jak chcesz dodaj mnie do znajomych i możemy pogadać to zobaczysz czy ci pasuje jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj rozmawiałem z jednym kumplem który ma goldy i rzeczywiście - te testy na Youtubie trochę odbiegają od tego jak w rzeczywistości slychac znajomych.

Goldy sa do przelkniecia - najlepszy mikrofon jednak jest w SONY Puls - ale za nie trzeba dac 160 zl więcej...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

szukam czytam oglądam, i dochodze do wniosku ze najlepszym wyborem są PX4 ale ich cena.. 580zł.. sporawo biorąc pod uwage ze za ok 700 kupiłem w miare porzadny (oczywiście używany) zestaw kina 5.1 sony... no i w sumie za taką kase to raczej oczekuje jakosci dzwieku na naprawde wysokim poziomie a niestety opninie są różne, a goldy ? 350zł za headset z  srednim virtual 7.1 i masakrycznie słabym mikrofonie hmm....no i bądź tu mądry

Odnośnik do komentarza

bo w porównaniu z Elite glos wydawany z Golda jest jednak zniekształcony.

Duzo osob chwali jednak Kubson Pulse Elite, twierdza, ze jakos dzwieku mimo wsyztsko jest lepsza od Goldow - no i mikrofon rewelacja, nawet jak ktoś mowi szeptem. Tez się chyba do nich jednak będę przymierzal.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

szukam czytam oglądam, i dochodze do wniosku ze najlepszym wyborem są PX4 ale ich cena.. 580zł.. sporawo biorąc pod uwage ze za ok 700 kupiłem w miare porzadny (oczywiście używany) zestaw kina 5.1 sony... no i w sumie za taką kase to raczej oczekuje jakosci dzwieku na naprawde wysokim poziomie a niestety opninie są różne, a goldy ? 350zł za headset z srednim virtual 7.1 i masakrycznie słabym mikrofonie hmm....no i bądź tu mądry

Jako użytkownik mogę powiedzieć, że PX4 są na 100% warte swojej ceny, zresztą zapraszam do mojej recenzji w tym temacie parę stron wcześniej.

 

PS. Jako ciekawostkę powiem, że kumpel który ma Astro A40, wpadł do mnie ostatnio żeby porównać swoje słuchawki, z moimi PX4. Tak bardzo podobał mu się dźwięk z Turtle Beachów oraz jakość mikrofony, że zaproponował mi wymianę, wiedząc jak bardzo byłem swojego czasu napalony na słuchawki Astro ;).

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

 

szukam czytam oglądam, i dochodze do wniosku ze najlepszym wyborem są PX4 ale ich cena.. 580zł.. sporawo biorąc pod uwage ze za ok 700 kupiłem w miare porzadny (oczywiście używany) zestaw kina 5.1 sony... no i w sumie za taką kase to raczej oczekuje jakosci dzwieku na naprawde wysokim poziomie a niestety opninie są różne, a goldy ? 350zł za headset z srednim virtual 7.1 i masakrycznie słabym mikrofonie hmm....no i bądź tu mądry

Jako użytkownik mogę powiedzieć, że PX4 są na 100% warte swojej ceny, zresztą zapraszam do mojej recenzji w tym temacie parę stron wcześniej.

 

 

A można je podłączyć pod pc vite itd,

 

Kupujac z amazona mam rok gwary tylko ?

Edytowane przez Nicon
Odnośnik do komentarza

 

 

szukam czytam oglądam, i dochodze do wniosku ze najlepszym wyborem są PX4 ale ich cena.. 580zł.. sporawo biorąc pod uwage ze za ok 700 kupiłem w miare porzadny (oczywiście używany) zestaw kina 5.1 sony... no i w sumie za taką kase to raczej oczekuje jakosci dzwieku na naprawde wysokim poziomie a niestety opninie są różne, a goldy ? 350zł za headset z srednim virtual 7.1 i masakrycznie słabym mikrofonie hmm....no i bądź tu mądry

Jako użytkownik mogę powiedzieć, że PX4 są na 100% warte swojej ceny, zresztą zapraszam do mojej recenzji w tym temacie parę stron wcześniej.

A można je podłączyć pod pc vite itd,

 

Kupujac z amazona mam rok gwary tylko ?

Jak wygląda sytuacja z Vita nie mam pojecia, bo nie mam Vity, ale podejrzewam, ze jak podepniesz kablem tym ktorym podpinasz do pada to uzyskasz dzwiek stereo+mic bo samego ampa nie podepniesz pod Vite.

Z PC jeżeli masz z kompa wyjscie optyczne to bedzie działać bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Superluxy HD681, pod ampli grają 3 razy lepiej, stwierdziłem że potrzebują znacznie lepszego źródła, a mikrofon zalman mic1 to tragedia jak po tym rozgalezniku podlacze. Na laptopie nagrywalem sobie glos osobno jak i razem i jakosc nieporownywalna po odsluchu. Zakupilem za to te tritton kamy dedykowane ps4 i jestem zadowolony, nic sie nie placze, krotki kabel na nim regulacja glosnosci, wyłącznik mikrofonu, wygodne, zadowalajaca jakosc mikrofonu.

Odnośnik do komentarza

Do 400 pln możesz kupić Sony Wireless Headset 2.0. Za te pieniądze oferuja dobrą jakość dźwięku, porządny mikrofon (rozmawiałem z użytkownikami innych słuchawek Sony w Party i jest dobrze) oraz wirtualny dzięki przestrzenny. Ale trzeba też zaznaczyć, że w niektórych grach działa on zdecydowanie lepiej np. w Killzone > BF4. Słuchawki są wygodne i całkiem dobrze wykonane. Korzystam od ponad trzech tygodni i jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że zapłaciłem 349 pln plus przesyłka :)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

A gdzie mogę dostać owe słuchawki, nie licząc allegro.Obdzwonilem większość sklepów i wszędzie towar niedostępny.

Edit. A słyszeliście o słuchawkach Plantronics RIG? Dzialaja z ps4 i ponoć daja naprawde rade a mozna je wyrwac za mniej nizeli hs Sony.

Przed chwila przeczytałem ze ludzie chwalą Tritton 720+, juz zglupialem.

Ps . budżet powiększył sie do 500zl.

Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...