Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wczoraj dokladnie tak slyszalem kumpli, ktorzy maja tego typu sluchawki z wbudowanym mikrofonem, bede lapal jeszcze tych z Goldem, ale wszyscy stwierdzilismy, ze jakos mikrofonu jest MARNA.

Jedynie Cesarz byl zawsze dobrze slyszalny, ale on mial HS za ponad 1000 zl.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co prawda info napisałem na innym forum ale tutaj może się komuś też przydać:

 

 

PS4 zakupione, zastanawiałem się czy dokupić ten zestaw oficjalny od  PS4, jednak się wstrzymałem i postanowiłem sprawdzić moje od PS3 :

 

Steelseries Siberia v2 cross platform headset

 

Działają wszystkie funkcje te które na PS3.

 

Link poniżej:

http://steelseries.com/pl/products/consoles/steelseries-siberia-v2-cross-platform-headset/

 

Testowane na KZ, rozmówcy mnie bardzo wyraźnie słyszeli, nie było żadnych problemów. PS4 po podłączeniu USB od razu wykrywa wykrywa go od razu jako zestaw słuchawkowy.

 

P.S.

Oficjalna klawiatura PS również działa ze wszystkimi funkcjami.

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0

Zakupilem sobie wczoraj ten oto headsecik spisuje sie calkiem fajnie mysle ze do grania wystarczy na pewno dzwiek lepszy niz z tv :)

Mam pytanie odnosnie ustawien headsetu czy trzeba w grze w audio zmieniac opcje na sluchawki czy np zostawic zwykle tv czy ma to jakies znaczenie??

Najlepiej jakby sie wypowiedzieli uzytkownicy posiadajacy ten headset:) bo chodzi o to zeby wydobyc jak najlepsza jakosc dzwieku!

 

Dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sam mam przejściówkę która z 2 jacków (jeden słuchawki, drugi mikrofon) robi jednego jacka takiego jak przy zestawach słuchawkowych z mikrofonem i wszystko śmiga.

Wlasnie się zastanawiam nad tym aby kupić taki rozgaleziacz a do tego steelseries siberia v2 ale zastanawiam się co z wydajnością akumulatora w padzie. Chyba że macie jakieś inne propozycje do 200 zł?

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/sony-official-wireless-stereo-headset-ps3-ps4-i4098548728.html

 

To jest ten oficjalny headset do PS3 ? Ja nad tym sie zastanawia ze wzgledu na zewnetrzny mikrofon.

Rozumiem, ze działa ze wszystkimi urządzeniami - Vita, PC ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak. Mam i polecam :) Jedyne do czego można się przyczepić to trzeszczący plastik w moim egzemplarzu i że działa tylko z PS3/PS4 i kompem przez USB. Mam też Gold / 2.0 - dużo lepiej wykonany, można podłączyć pod wszystko (mini jack) no ale ma wbudowany mic.

 

Z PC działa (na Win7) ale pod Vitę go nie podłączysz ponieważ on działa tylko przez USB Adaptor:

scph-98077_small_1.jpg

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wejścia na mini jack zaczęły się od pulse elite. Te nowe gold z kolei nie posiadają chyba wejścia mini jack w adapterze, a to jest właśnie fajna sprawa, bo dzięki temu słuchawki pulse elite mogą być bezprzewodowe z każdą konsolą, xbox, wii itp.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...