Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Waldku, zrobiłem to, za co mówię brzydko na ludzi z forum - nie zerknąłem na poprzednią stronę tematu. Teraz wszystko jasne, wyłączam gó.wno obesrane i idę jeździć w Mario Kart.

 

Jednak nie działa to tak jak bym sobie życzył - po naciśnięciu przycisku na padlecie wybudza się. Chciałem grać na padlecie i korzystać tylko z TV jako urządzenie wyświetlające obraz :(.

Odnośnik do komentarza

Chyba się skuszę na tego Arcade Blocka (gdzie temat na forum ja się pytam?), tylko to samo mi się będzie odnawiało i muszę w porę anulować subskrypcję?
---
edit: co wybrać w gender, Guys and Galls unisex, czy Fitted Men. Noszę Lki.
I nie wiem czy zaznaczyć  Smartphone/iOS Device, czy iPad. Mam smartfona zwykłego i tablet Apple (i PC i PS3). Można zaznacyzć tylko 3, a takie fajen te koszulki z Marianem :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

też chciałem jakiegoś "blocka" zasubskrybować, ale odstrasza mnie cena wysyłki :/ 2/3 ceny blocka co płacą hamburgery. ze też w polsce jeszcze nie ma rodzimego blocka

 

110 miesiecznie schodzi. Ja wlasnie zrezygnowalem. Po za koszulkami, malo praktyczne zastosowanie tego i 5 zestawow styka.

Odnośnik do komentarza

Cosmos - to metalowe pudełko tak?

wersja pl czy eng?

co jeszcze było w środku?

 

fajne! ale przy tym tytule i tak wole mieć cyfrową, często właczam i nie trzeba płyty zmieniać :)

Tak, steelbook ale używany, więc nie posiada naklejek które są w nowej wersji, gra po polsku w edycji specjalnej więc pewnie jakieś dodatkowe samochody. Włączę dopiero 2 stycznia i się przekonam. Kilka rysek na pudełku ale plyta igła :)
Odnośnik do komentarza

Piękny ten steelbook z DC, widziałem go na Allegro. Mnie jednak siedzi w głowie inny, z TLOU Remastered. Dawali go w jakimś sklepie do pre-orderów, ale niestety nie zdążyłem zamówić. A od cwaniaczka nie kupię za 160zł.

 

Myślałem że nic już nie przyjdzie, a tu proszę, skrzynka pełna. Zeldę oczywiście mam od dawna, ale tą nabyłem jako backup, gdyby mojej coś się stało (odpukać w niemalowaną konsolę). Halo killer i FF do peesdwójkowej kolekcji.

 

29xvsko.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

haha, patrzcie jaki Sokole Oko, specjalnie dla Ciebie zrobiłem dodatkowe foto

 

g0VJaxR.jpg

 

Na Allegro kupiłem, dałem 179zł bez przesyłki. Drogo, bo czasem można ją wyrwać za 120zł, ale mówi się trudno. Tego typu perełki zawsze sprzedasz bez straty, a często nawet z zyskiem. A że niemiecka? Lata mi to, mam angielską na Gacka i Wii, dodatkowa może być niemiecka. Gra oczywiście full anglik jakby ktoś pytał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...