Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - ten biały lunar jest extra! Ja mam go już od grudnia i nie powiem na niego pół marnego słowa. Tekstura od dołu powoduje, że pad jeszcze lepiej leży w łapskach. No i ten wygląd - pad jest po prostu piękny. Szwagier niedawno upolował iksa 1tb elite, tamten kontroler też jest dobry, jednak zdecydowanie nie wart 500-600 zł.

Niezdecydowanym polecam lunar white.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie z niby oryginalnym i nowym DualShockiem 3 za jakieś 2/3 ceny oryginału. Szybkie pytanie na forum internetowym i wyszło na jaw, że to podróba. Mimo to zdecydowałem się na niego, bo nie miałem nic innego do wyboru, gdyż na OLXie były tylko 2 ogłoszenia z czego jedno nieaktualne a na drugie nikt nie odpowiadał mimo odczytywania wiadomości. Rozejrzałem się też po Saturnach i tym podobnych i tam też ani śladu po czymś co przypomina DualShocka. Tak więc padło na podróbę. Po nieco błędnym dogadaniu się ze sprzedającym co do miejsca odbioru, przemaszerowałem z moją lubą jakieś 4-5 kilometrów do celu, kupiłem pada i wróciłem do domu. No i tutaj podziękowania dla mojej dziewczyny, która to w sumie sprezentowała mi tego pada jak i pomogła w nagraniu poniższego filmiku. Wybaczcie jej zatem te nieco zakłopotane operowanie kamerą :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=ey-X2imM35s

Dzięki za teścik, osobiście zamówiłem ten typ padów z allegro sztuk dwie. Myślę że też będzie OK>

Odnośnik do komentarza

 

 

Poza tym co powyżej - gdzie wyrwana P3FES Pal?

W małym sklepiku pod warszawą za 70 zł w kondycji ,że palce lizac Panie :banderas:

Łoooooo!!! Mega okazja, ja sie zadowolę swoją wersją NTSC ;)

Gratuluje dobrego zakupu!

 

A sklepik wyglądał na taką mordownie myślałem ,że mnie ubiją. i Dziękuje

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...