Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno nic nie wstawiałeś, widzę ożywienie w temacie ;)

 

Niestety 'życie' zbierało żniwo i ograniczyłem internetowanie.

 

Ping, ale ta SegaSaturn wygląda na szarą. Chyba, że coś źle przeczytałem albo to kwestia robienia zdjęcia kartoflem w piwnicy.

 

Sega-Saturn-JP-Mk2-Console-Set.jpg

Sega-Saturn-JP-Mk1-Console-Set.jpg

 

To wina aparatu warteego 20zł.

Odnośnik do komentarza

@Ping: plusik za Satka. Piękną konsola z masą świetnych gierek,które można wyrwać za grosze jeśli celuje się w  japo wersje. Ciągle sobie mówię,że kiedyś ją kupię i oby się tak stało. A tak z ciekawości to ile cię wyszła ta konsola? Do niej trzeba było jakąś przełącznik/przetwornik napięcia czy coś w tym stylu? Bo kiedyś o tym czytałem.

Odnośnik do komentarza

Serio aż taki dobry? Byłem do niego dość sceptycznie nastawiony. Wziąłem w sumie w ostatniej chwili bo był za piątaka. Odpaliłem, chwilkę zagrałem i w sumie zapowiada się lepiej niż myślałem. Spodziewałem się czegoś w stylu RTSa, a tu jak na razie wygląda to trochę jak strzelanka pokroju starego Alien Shooter.

Odnośnik do komentarza

@Ping: plusik za Satka. Piękną konsola z masą świetnych gierek,które można wyrwać za grosze jeśli celuje się w  japo wersje. Ciągle sobie mówię,że kiedyś ją kupię i oby się tak stało. A tak z ciekawości to ile cię wyszła ta konsola? Do niej trzeba było jakąś przełącznik/przetwornik napięcia czy coś w tym stylu? Bo kiedyś o tym czytałem.

Cos kolo 300zl. Juz nie pamietam bo zamowiona byla jakos w kwietniu. Transformator napiecia to mus. Gierki fakt, ostatnio za Guardian Heroes w ladnym stanie zaplacilem 150zl, gdzie PAL pewnie styrany by kosztowal 500. Gorzej ze shmupami, na te lepsze jednak wciaz trzeba wydac 300-600zl.

Odnośnik do komentarza

patrzcie co jest grane  :xboss:

032883e4466629e6med.jpg

 

 

je.bany mediamax, wczoraj była gra gotowa do odbioru, a te patałachy nie zrobiły aktualizacji statusu i nie dostałem smsa powiadamiającego. Wiedziałem, że powinna być wczoraj i poszedłem przed zamknięciem dowiedzieć się gdzie moja gra video, a oni wielkie ku.rwa oczy, że co ja tu robię jak nie dostałem smsa. Dobrze, że dziś sam poszedłem i dobrze, że nie byłem autem bo taki roztrzęsiony nie mógłbym prowadzić. Będzie trochę grania na ostatni tydzień urlopu i umili czekanie na Girsy.   

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...